Skocz do zawartości

WCF: (1) Nuggets vs (7) Lakers


BMF

WCF title  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. WCF title



Rekomendowane odpowiedzi

Nie no Panowie już z tymi gwizdkami to nie przesadzajcie bo wiadomo, że po obu stronach czegoś nie gwizdneli. A chciałbym zaznaczyć, że Lakers miało w G1 i G2 po 26 osobistych a Denver G1 - 22 a G2-18. Mimo wszystko Denver wygrało oba mecze a oni mają jednak dużo lepszy skład niż mieli w Bańce bo jest KCP, Gordon i Brown i to są ludzie którzy zarówno bronią jak i potrafią swoje rzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

chyba czas na schowanie do wora, boję się tego extension latem. Może by Tak do Bulls SNT za Lavine, hehe?

 

Ale D Lo wcale nie grał źle w tym meczu 

Tylko był z takimi lineupami na boisku które wyszły na minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maruda99 napisał:

Nie no Panowie już z tymi gwizdkami to nie przesadzajcie bo wiadomo, że po obu stronach czegoś nie gwizdneli. A chciałbym zaznaczyć, że Lakers miało w G1 i G2 po 26 osobistych a Denver G1 - 22 a G2-18. Mimo wszystko Denver wygrało oba mecze a oni mają jednak dużo lepszy skład niż mieli w Bańce bo jest KCP, Gordon i Brown i to są ludzie którzy zarówno bronią jak i potrafią swoje rzucić.

Lakers beda mieli więcej osobistych grając z prawie każda drużyna bo grają fizycznie i atakują pomalowane jak pojebani 

Sucha liczba osobistych nic ci nie powie o sedziowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kubbas napisał:

Lakers beda mieli więcej osobistych grając z prawie każda drużyna bo grają fizycznie i atakują pomalowane jak pojebani 

Sucha liczba osobistych nic ci nie powie o sedziowaniu

To wiadome, że Lakers zdecydowanie więcej atakują kosz i dostają więcej gwizdków i są sytuacje w , których powinien być gwizdek a go nie ma. Tylko to się nie tyczy tylko ich, ale i Denver tylko to jest tak jak wspomniałeś logiczne, że druga drużyna będzie miała mniej gwizdków gdy obrona Lakers polega na zamknięciu pomalowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kubbas napisał:

No nic 2 mecze u siebie teraz 

mhm, jeśli nie wygramy G3 to powtórka z serii z PHX wcale mnie nie zdziwi, no ale teraz presja na LBJ/AD jest kolosalna, ciekawe czy mają tyle pary w nogach

14 minut temu, Reikai napisał:

Jak takie leszcze jak Suns wygrali u siebie dwa

lekka różnica jest taka, że wtedy trafili na kryzys Murraya

*Jinx

Jokic playoff records: — Most 30/10/15 games — Most 30/15/10 games — Most 30/20/10 games — Most 25/15/10 games — Most 25/15/15 games

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubbas napisał:

Lebron tymi 3ma decyzjami o trójkach mógł wygrać mecz albo przegrać niestety go przegrał bo spudlowal

wspaniały mecz KRÓLA, swoimi pięknymi trójkami* trzymał Denver w grze, piękna ostatnia minuta, pudło po dwutakcie i strata przy kozłowaniu.

Denver wygra 4-2

 

* ESPN Stats & Info

 
 
 
FriNRiir_bigger.png
 
 
LeBron James has missed 19 straight 3-pointers in the 4th quarter dating back to Game 2 of the 1st Round this year. That's the longest streak by any player in the last 25 postseasons.
Edytowane przez NieMy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co tyle krzyku z tym flopem LeBrona, szczególnie że chwilę później Jokic zrobił to samo. to jest niestety część gry i nie ma się co dziwić zawodnikom, że to wykorzystują.

szkoda mi trochę Jamesa, bo z jednej strony grał dobry D - w tym na Nikoli - ale z drugiej tak słabo w ataku, że oczy bolą. te trójki w 4Q, zablokowanie przez obręcz i ten nieudany wsad - WTF.

choć i tak o meczu zadecydował geniusz Murraya, który walnął 23 pts w ostatniej kwarcie. 

a co do tych komentarzy MM, to chyba jednak lakers coś rozgryźli, bo Jokic skończył z 9/21 oraz 5 tov, tak więc ten tego, czekamy na mecze w LA, bo mimo 2-0 tej serii daleko do końca.

PS

co myślicie o tym, co JVG z Jacksonem mówili o flagrancie DLO? bo na reddicie ludzie ich wyśmiewają, ale moim zdaniem niesłusznie. szczególnie że mieli good point, bo w 2Q Brown uderzył Rui w głowę i już decyzja sędziów była inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

co myślicie o tym, co JVG z Jacksonem mówili o flagrancie DLO? bo na reddicie ludzie ich wyśmiewają, ale moim zdaniem niesłusznie. szczególnie że mieli good point, bo w 2Q Brown uderzył Rui w głowę i już decyzja sędziów była inna.

to chyba DLO dostał, ale mogę się mylić

pewnie chodzi o to, że co innego gdy akcja jest statyczna i ktoś dostanie w łeb dość przypadkowo, tutaj nie dość, że był hard faul w powietrzu to jeszcze ramię przeszło przez głowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

chyba czas na schowanie do wora, boję się tego extension latem. Może by Tak do Bulls SNT za Lavine, hehe?

 

A weź spierdalaj! ;)

 

A propos Brothersa 

Uznali go za najlepszego sędziego i ja kompletnie nie rozumiem dlaczego! 

To nowy Steve Javie i chyba właśnie takich spolaryzowanych, stronniczych dupków liga lubi promować 

Tony nie powinien sędziować wyżej niż w HS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co tu myśleć po tych dwóch meczach, z jednej strony Lakers dwa razy byli blisko wyrwania meczu na wyjeździe, z drugiej strony nie udało się to i nie ma żadnego marginesu błędu. Chce wierzyć ze kluczowe było tu HCA w tych dwóch pierwszych meczach i Lakers zrobią z tego remis ale bliżej mi do 3-1 albo może i gorzej po dwóch następnych meczach 

Panie Lebron zmiłuj się, nie rzucaj. Już wole błąd 24 sekund, przynajmniej kontry z tego nie będzie lol 

btw Davis cały czas swoim rytmem. Zajebiscie w ataku -> c***owo w ataku wiec oby utrzymał na G3 ten trend 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ham jak przy runie Denver brał czas to w ogóle wyglądał jakby się miał rozpłakać, no, albo zawsze ma takie szkliste oczy ;]

Takie lekko na farcie te wygrane Nuggets mimo wszystko, był taki moment i w 1 i 2 meczu, że mam wrażenie jakby ze dwa kosze więcej wpadły LA to oni złapaliby momentum i zamknęli mecz.

LeBron też cały czas na niefarcie, pudłuje zza łuku, gubi piłkę przy dunku, podkręcił kostkę na koniec i nawet jak przyflopował to mu koleś z publiki wylał napój na łeb przy okazji (a zaraz potem Joker mu pokazał jak to się robi w pełni profesjonalnie) :]

 

Pytanie czy LA ma jeszcze parę na odwrócenie losów serii, teraz oni są na musiku. Wg mnie to LBJ i Davis muszą stawić się w tym samym meczu i pokazać who is who, może rolesi dorzucą coś więcej od siebie na własnym parkiecie, może ktoś wyskoczy z dyspozycją dnia jak LWIV z GSW bo na razie to grają tylko Rui i Reaves. Ale z drugiej strony kto ma to zrobić? Malik?-nie bo zakopany na dobre, Niemiec?-on chyba bardziej od defensywy jest. Wychodzi na to, że DLO musi wystrzelić, w końcu gra o kontrakt ale ja do niego nigdy przekonania nie miałem i nie będę miał.

A w obronie to jednak najmocniej jak się da siadłbym na Murraya, on meczy wyjazdowych nie ma tak eksplozywnych a jednak jego scoring w dużej mierze przyczynił się do wygranych Denver. 

Karty na stół Lakers, Nuggets mówią sprawdzam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.