Skocz do zawartości

WCF: (1) Nuggets vs (7) Lakers


BMF

WCF title  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. WCF title



Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Julius napisał:

Zadam wiec takie pytanie:

Czy uważacie, że pod dobrym trenerem typu powiedzmy Pop, czy Spoelstra Joel wygladalby w ataku tak samo ?

gra się co się ma.

z clippers miał najlepszy atak ligi, z celtics miał najlepszą obronę ligi. naprawdę byli jeden mecz od finału konferencji a przegrali bo zawodnicy się rozlecieli oraz nie wstawili się na gm 7.

bez sensu jest w tym temacie roztrząsać 76ers a rola coacha jest overrated jak kariera Popa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, tak jak przewidywał @karpik, taktyka z broniącym z pomocy Davisem sprawdziła się w tym meczu najlepiej.

Lakers trafiali za trzy, przy czym nie zgodzę się z tym, że nie są w stanie robić tego lepiej. Dzisiaj fenomenalny pod tym kątem była przede wszystkim Reaves (niemal połowa wszystkich celnych trójek to jego dzieło), ale już Lebron czy Russell zanotowali bardzo kiepskie występy na dystansie -  lepiej jest mieć moim zdaniem kilku graczy rzucających na dobrych, ale niewybitnych procentach niż jednego AR trafiającego niemal wszystko. 

Muszą Lakers spowalniać grę - te szybkie ataki kompletnie dezorganizowały obronę i Nuggets szybko odskoczyli. 

Poprawić musi się przede wszystkim Russell, bo dzisiaj brakowało po jego stronie niemal wszystkiego - nie kreował AD dostatecznie dobrze, nie był w stanie wstrzelić się za 3, a w obronie też nie nadążał.

Game 2 będzie kluczowy - jeśli Lakers wyciągną odpowiednie wnioski to mogą powalczyć. Podstawa to większy size - Gordon i Porter są za silni, i zbyt wysocy dla Reavesa, wobec czego trzeba kryć tę dwójkę wyższymi skrzydłowymi - Lebron i Rui/AD to są jedyne opcje (może jeszcze wrzucanie Gabriela na kilka minut, gdyby któryś miał problemy z faulami). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie teraz śmieszą te komplementy Marka Jackson/a na temat Jokicia podczas meczu. Nigdy wcześniej bym nie przypuszczał że tym jedynym ogorkiem który nie widział go w 5 MVP kandydatów był właśnie on. Rozumie jakiś komentator z Korei lub Singapuru ale on co tyle meczy komentuje i był trenerem oraz zawodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marceli73 napisał:

Ale mnie teraz śmieszą te komplementy Marka Jackson/a na temat Jokicia podczas meczu. Nigdy wcześniej bym nie przypuszczał że tym jedynym ogorkiem który nie widział go w 5 MVP kandydatów był właśnie on. Rozumie jakiś komentator z Korei lub Singapuru ale on co tyle meczy komentuje i był trenerem oraz zawodnikiem.

 

nie żebym go bronił, tylko stwierdzam fakt: MJackson  to dziwak, niby go słuchasz jako colora (i to w podwójnym tego słowa znaczeniu :P )   i zdaje się, że wszystko z nim ok, a potem się dowiadujesz o jego dziwactwach off the commentary booth i myślisz sobie: WTF, to przecież nie może być on. A jednak może. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Koelner napisał:

nie licząc gości jak właśnie Juć, Cel, Górny czy może Śliwa to program do omijania :P

Czy tam przypadkiem nie pojawił się albo i pojawia czasami też ktoś z tego forum? Od koszulek i chyba z Lakersowej fanbazy. Nie wiem ilu takich jest w kraju ale zgaduje, że niewielu.

Oglądałem na początku ten program z ciekawości ale jednak strata czasu, jest strasznie nijaki. Może wydawać się ciekawy dla niedzielnych kibiców i chyba głównie w ten target celujo bo jakichś ciekawszych rozmów tam nie ma, w dodatku wiecznie zacofani bo tylko raz w tygodniu i często dyskutowali o meczach i wydarzeniach co już nikogo w aktualnej chwili nie obchodzą. Dajcie znać czy może ten z Juciem warty przesłuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sadzic o tym meczu

Z jednej strony Jokic jest kosmita, Murray wyglada bardzo legitnie w tych PO, Nuggets sa zajebisci, maja ballhandlerow, shooterow i zajebiscie biegaja, no przejebani sa

Z drugiej, Lakers dostali straszny wpierdol na zbiorce, zagrali chyba najgorszy mecz w D od trade deadline, KCP zrobil career high w PO a z doswiadczenia wiem, ze z nim bywa roznie(choc i tak go kocham), wszyscy w Nuggets sie stawili, Ham dopiero pod koniec zaczal ogarniac temat, a byli o rzut Lebrona od remisu/moze wygranej.

Wiem, ze nic nie wiem, dlatego typowe G1, trzeba czekac na G2.

W kazdym razie i tak jestem zajarany tym sezonem i tym co Lakers zrobili wchodzac do finalow konferencji, 0.3% szansy na PO, 13 seed przed tym runem, 2:10 start itd itp, duzo juz dali mi radosci takze ogladam z mniejszym cisnieniem ta serie, bo wiem ze Nuggets sa pewnie lepsi, a fanbase Warriors i Memphis wyjatkowo wkurwial. Tutaj, jesli Lakers odpadna to z przyjemnoscia obejrze mistrzostwo Jokicia, nawet dla samego LBS ktory moze i jest fanatykiem do porzygu czasami, ale wole cos takiego niz cieple kluchy i ogladanie bez emocji.

Ale oczywiscie walczymy, bo Lakers popelnili strasznie duzo bledow, a i tak byli do konca w meczu, jak sie uda wyrwac G2(watpie, bardziej nastawiam sie na must W dwoch meczow u siebie), to mozemy miec piekna serie koszykarsko.

8 godzin temu, ely3 napisał:

 Tu trafiali wszystko. Przecierałem oczy ze zdumienia

Na poczatku myslalem, ze mowisz o Nuggets. Jamal rowno z 24 sekundami, Jokic na koniec 3 kwarty, Porter rowno z 24 sekundami, nawet zwloki Jeffa Greena w 4 kwarcie, no sporo tego bylo. 

Make or miss league, ale mam wrazenie ze to Nuggets napierdalali jak szaleni, choc Lakers jak na swoje standardy tez sie w ataku stawili, ale obrone to zagrali najgorsza odkad maja nowy sklad chyba, dramat to byl jakis.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, vero1897 napisał:

Czy tam przypadkiem nie pojawił się albo i pojawia czasami też ktoś z tego forum? Od koszulek i chyba z Lakersowej fanbazy. Nie wiem ilu takich jest w kraju ale zgaduje, że niewielu.

Oglądałem na początku ten program z ciekawości ale jednak strata czasu, jest strasznie nijaki. Może wydawać się ciekawy dla niedzielnych kibiców i chyba głównie w ten target celujo bo jakichś ciekawszych rozmów tam nie ma, w dodatku wiecznie zacofani bo tylko raz w tygodniu i często dyskutowali o meczach i wydarzeniach co już nikogo w aktualnej chwili nie obchodzą. Dajcie znać czy może ten z Juciem warty przesłuchania.

Badboy2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

a byli o rzut Lebrona od remisu/moze wygranej.

A tak konkretniej to o brak oddania rzutu przez LeBrona... Co on ma w głowie, że podejmuje takie decyzje w takich chwilach? Chce zostać bohaterem ale zapomina jakie przy aktualnej dyspozycji z dystansu w tych PO ma przy takim rzucie szansę na punkty.

Jok co grał przez 3 kwarty to głowa mała. Zbierał wszystko jak leci pod obydwiema tablicami, cyk podanie w kontrze a to trójeczka, już nawet ten rzut na zakończenie 3Q nie zdziwił przy tym jak był w tym meczu dysponowany. W drugiej połowie pojawiły się zmiany Hama i trochę zwolnił ale im bliżej końca tym tego Hachimure zaczął ogrywać i raczej ta zmiana na dłuższą metę to żaden game changer o ile szalony Mike wymyśli na to w miarę dobrą kontrę, choćby więcej gry tyłem i wykorzystywanie siły Serba.

Do tego Jamal wciąż w gazie i chyba jedyne co może przystopować jego i może Joka to jakieś foul trouble ale o to na wyjeździe może być ciężko. KCP jak podejrzewałem wygląda na dodatkowo zmotywowanego vs Lakers, Porter narazie wykorzystuje przewagę wzrostu i dziwny pomysł Hama na grę 3 guardami w tym meczu a jak rzut mu siedzi to on jest bardzo mocnym wsparciem jak na 3 opcje. Jedynie ten Gordon odstaje z tego składu ale on albo się pozbiera albo go zastąpi na dłuższą metę Brown i też jakoś sobie poradzą. 

Bez zwycięstwa w czwartek i zasiania ziarna niepewności w głowach Nuggets jak dzisiaj w 4Q, Lakers nie mają czego szukać w tej serii. LeBron wygląda w końcówkach tak sobie i wątpię by pociągnął mocniej więcej niż jeden mecz a więc Davis musi wreszcie zagrać pełna serię na maxa po obydwu stronach, inaczej się skończy spodziewanie w 5.

A no i ogarnijcie sobie w tym Colorado działające zegary bo trochę nie wypada... W sumie w normalnych warunkach to Lakers byli góra +12.🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vero1897 napisał:

A tak konkretniej to o brak oddania rzutu przez LeBrona... Co on ma w głowie, że podejmuje takie decyzje w takich chwilach? Chce zostać bohaterem ale zapomina jakie przy aktualnej dyspozycji z dystansu w tych PO ma przy takim rzucie szansę na punkty.

E tam, ja nie mam pretensji, Lakers byli hot w tym momencie meczu, Lebron rzucal osobiste jakies chwile przed co pomaga. Cala kariere ludzie mu zarzucali, ze nie oddaje decydujacych rzutow, tylko podaje do rolesow, killer instynkt i inne takie pi****lenie,  teraz oddal i tez ludzie maja pretensje :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Cala kariere ludzie mu zarzucali, ze nie oddaje decydujacych rzutow, tylko podaje do rolesow, killer instynkt i inne takie pi****lenie,  teraz oddal i tez ludzie maja pretensje :P 

Ja nie mam pretensji o próbę tylko o jej jakość. Chętnie bym zobaczył jak w tej sytuacji podejmuje próbę wjazdu na kosz, może wywalczając faul. Napewno lepsza opcja niż cegła zza łuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo lbj jak miał rzucać to podawał do gorszych a teraz rzuca zamiast podawać do lepszych. Miało iść podanie do Davisa po prostu na 2 punkty. 

A na poważnie lakers zaskoczyli in plus 

Świetnie się ich ogląda. 

Ostatnia taka radość miałem za pau i kobe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, starYfaN napisał:

Tradycyjnie masa straconych punktów po prostych zasłonach. DAR tragiczny impact.

D lo w 3q trzymał Lakers w meczu 

3 godziny temu, marceli73 napisał:

Ale mnie teraz śmieszą te komplementy Marka Jackson/a na temat Jokicia podczas meczu. Nigdy wcześniej bym nie przypuszczał że tym jedynym ogorkiem który nie widział go w 5 MVP kandydatów był właśnie on. Rozumie jakiś komentator z Korei lub Singapuru ale on co tyle meczy komentuje i był trenerem oraz zawodnikiem.

To prawda ja miałem grymas na twarzy za każdym razem jak coś dobrego mówił hipokryta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kubbas napisał:

D lo w 3q trzymał Lakers w meczu 

+1, Nie czepiał bym się go specjalnie za ten mecz. Trochę zrobił dobrego(3Q, to podanie zza tablicy przy zwznowieniu), trochę popsuł niepotrzebnymi podaniami i narażając na kontry ale bilans raczej wychodzi neutralny albo i na minimalny plus. Przy Ruim albo Reavsie to wyglądał blado ale to akurat zaleta występu tych dwóch.

12 minut temu, ignazz napisał:

A na poważnie lakers zaskoczyli in plus 

Świetnie się ich ogląda. 

Ostatnia taka radość miałem za pau i kobe. 

Ta loteria wyjątkowo dziwnie na ciebie wpływa.😉 Ciekawe ile będzie cię to trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać aż Jokic zrobi w kolejnym meczu z Hachimury ajwar. 

Może to fajna opcja na bronienie Serba przez kilka posiadań w meczu (jakiś inny obrońca, odmiana, trzeba się dostosować etc.). Ale na pewno nie żadne zbawienie i sposób na Jokera. 

Oj brakuje Lakersom jakiegoś klocka pod koszem. Może Tristana na niego rzucą? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.