Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2023/24


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Lu- napisał(a):

Miałeś 100% racji, że nie chciałeś go ode mnie kilka miesięcy temu. Czemu jednak zachciałeś go od Wilka?

Troche dziwne pytanie bo czyz to nie zawsze zalezy od tego kto idzie w ktora strone?
Przeciez ta sama propozycja moze byc zarowno smieciowa [gdy sie pyta o lepszego gracza] jak i stealem [gdy sie pyta o gorszego].

P.S. Jestem ciekawy ile GMow zapomni wywalic ze skladu nadwyzkowych zawodnikow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadwyżkę graczy na ten moment mają:

New York Knicks @lorak - 14 graczy, salary 433,95;

Millwaukee Bucks @TryczekSzukarek - 16 graczy w składzie, salary 465,25;

Charlotte Hornets @Lu- - 14 graczy w składzie, salary 459,25;

Detroit Pistons @Regis - 14 graczy w składzie, salary 517,10;

Phoenix Suns @bulek - 14 graczy w składzie, salary 459,05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce nic mówić ale koledzy z fbx2/3 otworzyli temat 

I uwazam ze zmiana która proponują jest również u nas do rozważenia i chyba była oklaskiwana wśród niektórych - slot pusty = 0 a nie slot pusty = 15 

troche to takie salary 495 u nich a u nas 475 ; ale na dłuższa metę są taktyki agresywne na daily today gdzie można by wywalać po 3-5 i pobierać Chrisow Paulow 

to jest taktyka dla jakiegoś szaleńca chętnie bym ja zobaczył w czyimś wykonaniu - taki style jak piotrkasuper albo w negatywnym tego słowa znaczeniu loraka  ale wiecie co wchodzi tu nowy gracz ktory pokaże nam wszystkim jak się handluje - dunkfan

to za rok z nowymi zmianami - wilq ver 2.0 ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ai3 napisał(a):

nie chce nic mówić ale koledzy z fbx2/3 otworzyli temat 

I uwazam ze zmiana która proponują jest również u nas do rozważenia i chyba była oklaskiwana wśród niektórych - slot pusty = 0 a nie slot pusty = 15 

Jak wspominalem w watku "Omowienie propozycji zmian zasad FBX wersja 2023" to jest strzelanie sobie w kolano bo gosc robiacy 22 fppg i wazacy ZERO bylby jedna z wiekszych zielonych strzalek w lidze... czyli bysmy nakrecali sobie jeszcze wieksza presje na losowe ziutki z konca rotacji, ktore graja *cokolwiek* kosztem solidnych wetow, ktorzy sa obiektywnie lepsi, ale +/- do pensji maja w okolicach zera. Wg mnie zupelnie nie tedy droga jak to ma miec jakis zwiazek ze skillem...

9 godzin temu, ai3 napisał(a):

to za rok z nowymi zmianami - wilq ver 2.0 ?   

... ale skoro ver 1.0 zostala olana cieplym moczem to co ja tam wiem.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wiLQ napisał(a):

Jak wspominalem w watku "Omowienie propozycji zmian zasad FBX wersja 2023" to jest strzelanie sobie w kolano bo gosc robiacy 22 fppg i wazacy ZERO bylby jedna z wiekszych zielonych strzalek w lidze... czyli bysmy nakrecali sobie jeszcze wieksza presje na losowe ziutki z konca rotacji, ktore graja *cokolwiek* kosztem solidnych wetow, ktorzy sa obiektywnie lepsi, ale +/- do pensji maja w okolicach zera. Wg mnie zupelnie nie tedy droga jak to ma miec jakis zwiazek ze skillem...

... ale skoro ver 1.0 zostala olana cieplym moczem to co ja tam wiem.

Nie ma gości ważących zero i robiących 22fp bo zero u nas jest tylko na wolnym slocie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.