Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2023/24


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Lu- napisał(a):

No dobra, a czy mógłbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia Micić'a, tzn. mam go, czy nie mam, a jeśli nie mam, to dlaczego?

Z tego jak rozumiem sytuacje masz go z #20, deadline na zejscie ponizej limitu minal, sklady beda wprowadzone w weekend i z sezonem ruszamy gdzies na poczatku przyszlego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wiLQ napisał(a):

Ciekawy temat o zasadach, wiec dorzuce od siebie, ze w 2017 lorak wydraftowal Milosa Teodosica pomimo iz ten w NBA przeszedl przez draft w 2009.

Teodosic nigdy nie został wybrany w drafcie NBA. Więc proszę nie wprowadzać innych w błąd. Z racji takiej, iż nigdy nie był wcześniej w NBA, mógł trafić do naszego draftu w momencie gdy został podpisany kontrakt w NBA, gdyż kontrakt został podpisany w przerwie między sezonami. Tak było w przypadku:

- Sarunas Jasikevicius wybrany w drafcie 2005 w fbx1 z numerem 10 przez Orlando Magic (g3n|uz)

- Arvydas Macijauskas wybrany w drafcie 2005 w fbx1 z numerem 18 przez New Orleans Hornets (Logyz)

- Anthony Parker wybrany w drafcie 2006 w fbx1 z numerem 17 przez Sacramento Kings (Marcinek)

- Jorge Garbajosa wybrany w drafcie 2006 w fbx1 z numerem 19 przez Utah Jazz (Roger)

- Luis Scola wybrany w drafcie 2007 w fbx1 z numerem 19 przez Phoenix Suns (Bulek)

- Juan Carlos Navarro wybrany w drafcie 2007 w fbx1 z numerem 16 przez Minnesota Timberwolves (Lu)

- David Andersen wybrany w drafcie 2007 w fbx1 z numerem 14 przez Seattle SuperSonics (GeDDo)

- Vitor Faverani wybrany w drafcie 2013 w fbx1 z numerem 18 przez Philadelphia 76ers (Chytruz)

- Milos Teodosic wybrany w drafcie 2017 w fbx1 z numerem 12 przez New York Knicks (Lorak)

 

Więc nie prawdą jest, że ...

5 godzin temu, wiLQ napisał(a):

Akurat to mnie ma znaczenia bo wszyscy undrafted tez trafiaja na waivery.

Bzdura! Jeśli ktoś undrafted podpisuje kontrakt w NBA podczas przerwy między sezonami, to może zostać dodany do draftu jeśli został zauważony przez ligę/komisza. Tak jak z listą powyżej. Jeśli takowy zawodnik podpisze kontrakt w NBA w trakcie sezonu, to już nie może nigdy być wciągnięty na listę draftową naszej ligi, bo jego pensja została już określona na poziomie 15fp i był dostępny na yahoo. Do naszego draftu mogą trafić tylko zawodnicy którzy wcześniej nie mieli ustalonej pensji w naszej grze. Tego się trzymajmy, będzie łatwiej.

No i od razu dodam, aby się nie przypierdalać do Anthonyego Parkera ... został wybrany w drafcie NBA w 1997 roku. Jednak w momencie wystartowania naszej ligi nie był on uwzględniony na liście zawodników dostępnych. Dlatego w momencie podpisania kontraktu w 2006 z Toronto Raptors trafił ponownie do NBA, u nas był traktowany jako zawodnik rookie i mógł być dostępny i był w naszym drafcie, gdzie został wybrany. 

Vasilije Micic był dostępny w naszych draftach w 2014 i nie został wybrany. Jednak w sezonie 2014 - 2015 oraz 2015 - 2016 jego pensja wynosiła 15 fp (tak wynika z moich danych, które zawsze pobierałem z yahoo). Więc nie można go ponownie wybrać w innym drafcie kilka lat później! Sorry Lu, ale takie są fakty. Inaczej by było, gdyby w 2014 został przez kogoś wybrany w drafcie. Wtedy widniałby w składzie jako "draft rights". Dokładnie tak samo jak Nikola Milutinov, który należy do Lu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to sie wstrzymuje do dzis godzina 24.00. Tyle mi dajcie. Taką szanse mi chyba mozecie dać?

Mitchell Davion i 40$ do mnie za Anu do Tryczka. 

Proszę serdecznie o zaakceptowanie tego dealu. Prośbę argumentuję tym, iż chciałem szybko zejsc z salary, a myślałem, iż o 23.00 z nikim sie juz nie dogadam. W dodatku deal doszedł do skutku w ekspresowym tempie.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bulek napisał(a):

Dobra, to sie wstrzymuje do dzis godzina 24.00. Tyle mi dajcie. Taką szanse mi chyba mozecie dać?

Mitchell Davion i 40$ do mnie za Anu do Tryczka. 

Proszę serdecznie o zaakceptowanie tego dealu. Prośbę argumentuję tym, iż chciałem szybko zejsc z salary, a myślałem, iż o 23.00 z nikim sie juz nie dogadam. W dodatku deal doszedł do skutku w ekspresowym tempie.

Potwierdzam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bulek napisał(a):

Proszę serdecznie o zaakceptowanie tego dealu. Prośbę argumentuję tym, iż chciałem szybko zejsc z salary, a myślałem, iż o 23.00 z nikim sie juz nie dogadam. W dodatku deal doszedł do skutku w ekspresowym tempie.

Sorry Winetou:

 

Screenshot_20230922_080604_Chrome.jpg

Skoro ja nie mogłem cofnąć transferów z Rogerem i Piotrkiem, to tak samo nie jest możliwe, żeby bulek cofnął zrzucenie gracza. Taki mamy regulamin, a wszak dla bulka to świętość, nieprawdaż?

Screenshot_20230922_081458_Chrome.jpg

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, GeDDo napisał(a):

Teodosic nigdy nie został wybrany w drafcie NBA. Więc proszę nie wprowadzać innych w błąd.

Ale byl dostepny w drafcie NBA 2009, a to ze nie zostal tam wydraftowany nie zmienia faktu, ze byl w ich i naszej puli.
Przeciez my z pickami nie musimy brac tylko zawodnikow, ktorzy byli wydraftowani w NBA - wystarczy, ze przystapili do draftu.

Ale dzieki za obszerna historie takich pickow.

13 godzin temu, GeDDo napisał(a):

Do naszego draftu mogą trafić tylko zawodnicy którzy wcześniej nie mieli ustalonej pensji w naszej grze. Tego się trzymajmy, będzie łatwiej.

To ciekawy pomysl na korekte, ale czy w ten sposob nie oddajemy calosci decyzji na losowosc Yahoo?

13 godzin temu, GeDDo napisał(a):

Vasilije Micic był dostępny w naszych draftach w 2014 i nie został wybrany. Jednak w sezonie 2014 - 2015 oraz 2015 - 2016 jego pensja wynosiła 15 fp (tak wynika z moich danych, które zawsze pobierałem z yahoo). Więc nie można go ponownie wybrać w innym drafcie kilka lat później! Sorry Lu, ale takie są fakty. Inaczej by było, gdyby w 2014 został przez kogoś wybrany w drafcie. Wtedy widniałby w składzie jako "draft rights". Dokładnie tak samo jak Nikola Milutinov, który należy do Lu.

Do tego zmierza zalozona ankieta, ze tak czy inaczej trafilismy na jakis problem bo albo zmieniamy dostepnosc na naszym drafcie albo kwestionujemy co robi Yahoo z prospektami spoza ligi [np usuwanie Micicia po 2016]. Wg powyzszej logiki Micic byl FAsem od 2014 do kwietnia 2023. Czyli wg Ciebie mozna go bylo pobrac z FAsow w zeszlym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo zaraz się sezon zacznie, a mamy sprawy w zawieszeniu do uporządkowania - wczoraj deadline wypadł o trochę kiepskiej porze i nie mogłem zareagować od razu na nieprawidłowości związane z zejściem poniżej capu:

- @Lu- prośba o wybór zawodnika raz jeszcze, lub sprzedaż picku,

- ww. deal w zawieszeniu - na waiverach lądują Bufkin i Livers - jeżeli nadal chcecie przeprowadzić trejd, to dajcie znać,

- jako że w składzie Knicks po deadline jest 14 graczy, to Joshua Primo leci na waivery.

 

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Roger napisał(a):

- ww. deal w zawieszeniu - na waiverach lądują Bufkin i Livers - jeżeli nadal chcecie przeprowadzić trejd, to dajcie znać,

Takie coś imo psuje grę. Dopiero co go wydraftowal i out na fa? Wiem ze regulamin ale powinnismy wprowadzić zmianę w nim w takim razie ze jak wywalamy konus graczy zeby zejsc do odpowiedniego poziomu cap to bez rookich ? 
jakby bulek zrezygnował wolisz przejąć team z bufkinem czy jakimś tam innym leszczem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.