Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2023/24


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mar napisał(a):

@Roger jest jakaś szansa na aktualizację składów po tych wymianach? Ułatwiłoby to delikatnie mówiąc rozmowy dalsze. 

Składy są aktualne minus ostatnie dwa wywalenia na FA czyt, Watford i Payton. Każdy kolejny zawodnik po 13 w składzie pojawia się przy pickach draftowych jakby ktoś pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem oddać swoich dwu ulubionych zakładników za Barnesa iEdwardsa a tu kur@a Wilk przedawkował positivum

FF ocena szczególnie za rozdrobnienie Edwardsa i ten Jonasz sukcesu i każdego statku zeszłoroczny trade asceta of the year /future MVP /russwest level potencjał - Sexton za Barnesa 

jeszcze jestem pewien ze sam to zaproponowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lu- napisał(a):

Wilq, do wczoraj byłeś dla mnie faworytem w sezonie 23/24.

Uwzgledniajac jak wiele druzyn jest niekompletnych/nielegalnych - w tym moja! - to nie przykladam zbytnio wagi do tej opinii.

Ba! Nawet nie wiem czy na tym etapie jest sens dyskutowac kto jest faworytem skoro prawie wszyscy contenderzy beda sie istotnie roznic przed startem sezonu od teraz...

1 godzinę temu, ai3 napisał(a):

Chciałem oddać swoich dwu ulubionych zakładników za Barnesa iEdwardsa a tu kur@a Wilk przedawkował positivum

Taki urok tej gry, ze Twoi ulubieni niekoniecznie znacza cos dla Ciebie i vice versa.
Plus w Twojej wersji wymiany przyjmowalbym na klate sporo salary bez zielonych strzalek, a tu odwrotnie.

1 godzinę temu, ai3 napisał(a):

FF ocena szczególnie za rozdrobnienie Edwardsa

Edwardsa szkoda bo sie zapowiada na regularna 50tke, ale w przeciwienstwie do popularnego sentymentu mnie nie ekscytuje jego 46% z gry, 33% za 3, 75% z FT i 2.7/2 ATO przeciwko slabej jakosci przeciwnikow na World Cup [wlasciwie tylko Litwa byla legitna druzyna i od razu widac to po wynikach].

1 godzinę temu, ai3 napisał(a):

Sexton za Barnesa

Coz, ewidentnie Wasza opinia o Barnesie jest duzo wyzej niz moja i to byl wystarczajacy powod by nim handlowac.
Zdajecie sobie sprawe, ze kolejny rok w jego najbardziej porownywalnych sezonach nie ma zadnej przyszlej gwiazdy? Ale za to jest kilka rolesow [tez pamietacie czasy jak Aaron Gordon rozgrywac? Good times] oraz co mnie osobiscie najbardziej niepokoi to jest tam za duzo bustow/rozczarowan, ktorych szczyty fppg byly na poczatku kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.