Skocz do zawartości

2 runda na Wschodzie Celtics kontra 76ers


ptak

Kto wygra   

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

    • Celtics 76 4-0
      3
    • Celtics 76 4-1
      11
    • Celtics 76 4-2
      20
    • Celtics 76 4-3
      6
    • Celtics 76 0-4
      1
    • Celtics 76 1-4
      1
    • Celtics 76 2-4
      7
    • Celtics 76 3-4
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś się tym nigdy nie sugeruje ale tu z ciekawości se popatrzyłem skoro to jedyne g7: Wszystkie statystyki są po stronie Celtics. 
 

Jak wiadomo game7 na wyjeździe ciężko wygrać, 110-36 dla gospodarzy w takich pojedynkach w historii NBA 

Celtics jako organizacja tez zagrali najwiecej siódmych spotkan w historii i mają też najlepszy bilans : 26-9 (74,3%). W tym 21-5 w game7 u siebie

Sixers mają bilans 6-11 w takich spotkaniach, w tym 1-10 w spotkaniach na wyjeździe. 
 

Celtics też często grali w niedzielę o wczesnych porach, mieli w tym sezonie 10-2 w meczach rozgrywanych przed 6pm local time. Jedna z tych porażek z kolei to 115-116 z Sixers w zeszłą niedzielę ;]

Celtics of course faworytem również u buków, widziałem chyba -6,5 split, no wygląda to trochę tak,  że to spotkanie to powinno być Joel MVP Embiid Against all the odds. Jak dla mnie albo wyjdzie na kurwie i zrobi rozpierdol albo się skończy -15 , -20 ;) Tylko MVP level zawodnik może tu zrobić różnicę na miarę pokonania tych wszystkich statystyk. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

MVP Embiid Against all the odds. Jak dla mnie albo wyjdzie na kurwie i zrobi rozpierdol albo się skończy -15 , -20 ;) Tylko MVP level zawodnik może tu zrobić różnicę na miarę pokonania tych wszystkich statystyk. 

 

Jokic gra w Denver. 

Embiid będzie szaleć, ale musiałby rzucić 50+ albo inni zawodnicy muszą zacząć grać w koszykówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedzial, ze mamy wygrać? 

wszystko wskazuje na wpierdol, w najlepszym razie bedzie na styku, a wówczas jeden gwizdek zmienia momentum - szczegolnie na wyjeździe.

Ja jestem nastawiony na wpierdol do tego stopnia, że raczej nie bede ogladal, szczegolnie ze mam cos do  ogarniecia ok 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio az tak zle sie fani Sixers nastawiaja?

Boston nie gra nic specjalnego, a moze to jest ten dzien w ktorym Harden i Embiid pokaza hejterom ze sa about that life. Szansa na 5/20 Tatuma tez w PO jest zawsze spora.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

móje scenariusze na dzis:

wariant pierwszy: Embiid przez 3 kwarty robi chore cyfry, w 4 kwarcie znika wraz z Hardenem i gosciem co ma przeważyć losy zwyciestwa jest Melton  czy inny Tajris Maxi.

wariant drugi: Boston zayebie ich trójkami od początku i w czasie przerwy  w studio TNT będzie rozmowa o tym że Jokic gra w tych PO jak realMVP

wariant trzeci: Harden znowu zamknie mordy wszystkim

wariant czwarty: żaden wariant się nie sprawdzi, bo życie pisze różne scenariusze hehe 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

 

móje scenariusze na dzis:

wariant pierwszy: Embiid przez 3 kwarty robi chore cyfry, w 4 kwarcie znika wraz z Hardenem i gosciem co ma przeważyć losy zwyciestwa jest Melton  czy inny Tajris Maxi.

wariant drugi: Boston zayebie ich trójkami od początku i w czasie przerwy  w studio TNT będzie rozmowa o tym że Jokic gra w tych PO jak realMVP

wariant trzeci: Harden znowu zamknie mordy wszystkim

wariant czwarty: żaden wariant się nie sprawdzi, bo życie pisze różne scenariusze hehe 😜

Wchodząc do tematu miałem nadzieję zobaczyć komentarz typu "dziś domy i samochody na Boston"

Wtedy na spokoju oglądałbym dzisiejszy mecz, wiedząc że wielkie Sixers pośle Zielonych na ryby :)

A tu jakieś banały i frazesy o różnych scenariuszach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Serio az tak zle sie fani Sixers nastawiaja?

Boston nie gra nic specjalnego, a moze to jest ten dzien w ktorym Harden i Embiid pokaza hejterom ze sa about that life. Szansa na 5/20 Tatuma tez w PO jest zawsze spora.

Tyle, że mecz będzie na styku to on te 5 trójek trafi w ostatniej kwarcia w której Embiid nie będzie miał siły chodzić (bo będzie musiał cały mecz tyrać za 3)

Nie znoszę Embiida ale koleś najpierw miał Simonsa a teraz Gardena. Gdyby miał ich w tym samym czasie to mógłby mieć tytuł. Czyli 5 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.