Skocz do zawartości

2 runda na Wschodzie Celtics kontra 76ers


ptak

Kto wygra   

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

    • Celtics 76 4-0
      3
    • Celtics 76 4-1
      11
    • Celtics 76 4-2
      20
    • Celtics 76 4-3
      6
    • Celtics 76 0-4
      1
    • Celtics 76 1-4
      1
    • Celtics 76 2-4
      7
    • Celtics 76 3-4
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Harden ma opcję gracza na $35,6mln, niech robi co chce jak mu faktycznie tak źle. On sam dobrze wie, że po tych jego popisach to tyle to już mu nikt nigdzie i nigdy nie da więc te jego groźby są tyle warte co jego impact w elimination games.

Jeszcze tak na podsumowanie serii:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vero1897 napisał:

Harden ma opcję gracza na $35,6mln, niech robi co chce jak mu faktycznie tak źle. On sam dobrze wie, że po tych jego popisach to tyle to już mu nikt nigdzie i nigdy nie da

Pytanie, czy bezpieczniej nie będzie już teraz zapewnić sobie kilkuletnią umowę, zamiast ryzykować dalszego zjazdu w kolejnym sezonie i wzięcia czegoś mniejszego niż obecnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, matek napisał:

Pytanie, czy bezpieczniej nie będzie już teraz zapewnić sobie kilkuletnią umowę, zamiast ryzykować dalszego zjazdu w kolejnym sezonie i wzięcia czegoś mniejszego niż obecnie. 

Myślę, że te $35 jest na tyle korzystne, że je weźmie. Nawet jak w przyszłym sezonie nie będzie okazem zdrowia to w RS sobie powinien nabić na tyle dobrego boxa, że ktoś go podpisze za wciąż nieźle pieniądze. Może nawet wtedy faktycznie ustrzeli jakąś krótką ale grubą umowę jako vet w drużynie z dużym cap space i nie mającej pomysłu jak zutylizować te pieniędze. Zresztą pakowanie się teraz na kilka lat umowy z Hardenem to bardzo ryzykowna opcja z jego niepewnym ahillesem i marudzeniem już po kilku miesiącach w nowym miejscu i trochę wątpię by takie oferty wogóle się pojawiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vero1897 napisał:

Jeszcze tak na podsumowanie serii:

No, mocno dostawało się Mazzulli (jak każdemu coachowi bez reputacji), a dobre adjustments zrobił. 

4 godziny temu, Koelner napisał:

Pierwsze pokłosie 😀

 Harden ma potencjał na końcówkę kariery pokroju Westbrooka jeśli rzeczywiście odszedłby z Sixers. Wiadomo, trochę lepiej gra w kosza mimo wszystko, but still. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo Doc miał odpowiedź na zmiany w bronieniu pick and rolla, które Celtics wprowadzili w dwóch ostatnich. Brakło mi też trochę jakiejś pomocy w game 6, kiedy Sixers byli o kilka dobrych akcji od eliminacji Bostonu. Ze 2-3 sensowne setplaye mogły zamknąć tę serię, zanim jeszcze Tatum się rozszalał.

Z drugiej strony, co może zrobić trener, kiedy jego najlepszy obwodowy boi się oddawać layupy? Harden w siódmym meczu raz za razem oddawał na obwód, kiedy widział na drodze Williamsa - otwarta trójka z rogu to niby right play, ale takich meczów nie wygrywa się Tuckerem czy Meltonem. Dziwiło mnie zwłaszcza to, że chyba ani razu nie spróbował skończyć floaterem, który przecież od lat był jego groźną bronią.

Sixers i tak trzymali się dłużej, niż się spodziewałem. Boston to dla nich niewygodny matchup, bo kreuje mnóstwo mismatchy. Tatum sobie szalał albo na głowę niższym Maxeyu, albo na pick and rollu przeciw Embiidowi. Ale ci Celtics też wyglądają podejrzanie - męczyli się z Atlantą, dwa razy u siebie przegrali z Philly i mimo dobrych adjustments byli bliscy przegrania game 6. Seria niewykorzystanych szans - Sixers będą sobie pluć w brodę, że nie wykończyli Bostonu, kiedy mogli w szóstym meczu u siebie. Celtics z kolei, gdyby przegrali, to rozpamiętywaliby minimalne porażki w pierwszym i czwartym meczu.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LAF napisał:

Mike No D Antonio podobno na radarze. Idealnie by pasował do Hardena. 

Kurde jak go sprowadzą to będę pod wrażeniem tego ile Harden jest w stanie wywalczyć od FO pomimo tak krótkiego pobytu i braku spełnienia oczekiwań na boisku. Ale jednak sądzę, że ta pierwsza plotka to bardziej taka na zasadzie wishful thinking, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BMF napisał:

 Harden ma potencjał na końcówkę kariery pokroju Westbrooka

trudno o dwóch bardziej różnych zawodników niż Harden i Westbrook, bo poza tym że są dobrymi kumplami, afroamerykanami i grajo w kosza jako combo guards, to grajo w niego zupełnie inaczej, majo inne zalety /  problemy i w ogóle wszystko inne

tzn rozumiem porównanie & wiem o co Ci chodzi, but still, musiałem to dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lorak napisał:

czy harden powiedzial, ze za winnego porazki uwaza doca riversa?! a nawet jesliby tak bylo, i niezaleznie od poziomu gry jaki on sam zaprezentowal, ma prawo cenic (lubic)/nie cenic (nie lubic) trenera 'x'/'y'/'z'. no tak, czy nie?!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kubbas napisał:

to co Harden ma wieksza dzwignie niz Biid w organizacji?

correlation doesn't mean causation

to że Harden coś powiedział to zupełnie nie znaczy, że miało to jakikolwiek wpływ na decyzje menagos, może była podjęta już wcześniej (a może nie, nieważne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Masz rację, ale tylko dlatego, że nie wymieniłeś Ralpha Sampsona, z którym Olajuwon doprowadził HOU do finałów ligi w 1986. Gdybyś go wymienił, twoja teza byłaby bezzasadna, ale go nie wymieniłeś, więc ktoś - dla kogo NBA zaczęło się w 2005 r. - może pomyśleć, że piszesz mądre rzeczy.

Rozumiem Twoją reakcję i szanuję podejście oraz fakt, że mogłem go dodać do tej paczki łącznie z McCrayem. Niemniej niewiele zmienia w tym kontekście dodanie Sampsona, bo choć to był bardzo ciekawy case, to z perspektywy impactu być może jeden z najbardziej overrated HoF lat 80 tych. Wiem, że są tu jego "fani" (szczególnie w AT Fantasy) i brałeś nawet Ty jego rolę w swoich analizach, m.in. czy warto tankowac po nr 1 draftu, ale dla mnie z tamtego draftu, to Rodney McCray był overall graczem, który swoja defensywą i rozegraniem więcej dawał tej ekipie. Tylko nie było na niego takiego hype-u jak na Sampsona, który miał być nowym wcieleniem łączącym Wilta z KAJ. Patrząc z perspektywy dzisiejszej koszyków, jego skillset byłby nawet całkiem oczekiwany  - szczególnie ofensywnie, ale wtedy w latach 80-tych nie dawał oczekiwanego impactu. 

Pisanie, że to on z Dreamem doprowadzili do finalów, jest trochę na wyrost (choć matchupowo serie w PO całkiem mu pasowały), to patrząc tylko na niektóry staty, to to adv wygląda marniutko, a HOU po dołożeniu do ekipy jego jako nr 1 i McCraya jako 3 draftu, z najgorszej ekipy ligi stali się 4 czy 5 najgorszą z bilansem kilku W lepszym od najgorszej ekipy. Myślę, że oddając wówczas swojego MVP za pick Sixers, oczekiwali, ze Sampson faktycznie będzie graczem poziomu Wilta i KAJ i mając 1 i 3 numer draftu niekoniecznie mieli tankować... dopiero jak się okazało, że ROY nie będzie kolejnym KAJ, a ekipa zamiast walczyć o PO, zaczęła 18-26 (szczególnie, że zachód był wtedy b.słaby, wiele ekip w przebudowie), to zapadła decyzja, że idą dalej w tank, mając na uwadze potencjał draftowy Dreama czy MJa. Potem pamiętny rzut monetą i.. wybór Dreama. Dopiero ten ruch, większe minuty McCraya + zatrudnienie doświadczonego Lucasa na PG, zrobiło z nich +50W team. 

Podsumowując dla mnie nie jest on wyżej niż wspominany Harris w kontekście impactu (choć Ty możesz go mieć wyżej), o Simmonsie nie mówiąc - przynajmniej do czasu jego upadku. Więc tak czy inaczej - Hakeem nawet zdobywając swój pierwszy pierścień, miał ekipę, której "potencjał" był mniejszy niż finalne wyniki i słabszy roster od Philly Embiida 18-19 czy z tego/poprzedniego sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.