Skocz do zawartości

Western Conference Semi - Finals: (1) Denver Nuggets vs (4) Phoenix Suns


LeweBiodroSmoka

Kto wygra?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, BMF napisał:

Nie rozumiem. 

no jak na typa co w rookie season zaczął od prime Jordanowskich statów to w sumie Ci nie pomogę

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

LBS Chyba dopiero odkrył ze WILT był dużo gorszy w PO :) 

Ty niedawno odkryłeś jego nickname więc tak bym nie szalał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiem.

Wilt ma 23ppg w playoffach, bo: 1) 2/3 meczów w PO zagrał po 30-tce; 2) po 30-tce trafił na trenerów/do teamów, gdzie pomimo gorszego boxa miał pewnie porównywalny/lepszy impakt, bo był lepiej wykorzystywany. Najlepszy sezon Wilta i indywidualnie, i drużynowo, to chyba ten sezon '67, gdzie spadło mu o 9ppg, a był anchorem historycznego teamu, dzięki A. Hannumowi. 

Obecnie poziom ofensywy tak mocno poszedł do góry, że gracze z 20s powinni być porównywani właściwie tylko do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiem.

"Wilt ma 23ppg w playoffach, bo: 1) 2/3 meczów w PO zagrał po 30-tce; 2) po 30-tce trafił na trenerów/do teamów, gdzie pomimo gorszego boxa miał pewnie porównywalny/lepszy impakt, bo był lepiej wykorzystywany."

ja z tym nie dyskutuję, opieram się na tym co słyszałem i na jego statach w pierwszych sezonach, które nijak da się przełożyć na dzisiejsze realia, jak zresztą jak wszystko inne 

wiem jednak, że staty mu spadły o prawie połowę (uśredniając) więc piszę Ziomkowi co wiem na ten temat i że mu spadły pomimo grania 46 minut na mecz 

Denver in 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz nic nie rozumiem w tym sezonie na prawde

Monty katuje wszystkich przy czym zajezda cp3 po to tylko zeby nagle obudzic sie i zdac sobie sprawe ze ma fajnych rotacyjnych graczy na lawce

rly?

poza tym, niesamowite mecze indywidualne Bookera KD Murraya Jokica

masterpiece skilla koszykarskiego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Kubbas napisał:

przy czym zajezda cp3 

CP3 to jest zajechany od jakichś 15 lat w playoffach z przerwami na wypuszczanie prowadzeń w serii, nie ma co udawać, że nie znalazłby sposobu, żeby się rozwalić. ;]

Nie, żebym uważał, że Jokic powinien dostać jakieś zawieszenie etc. za odepchnięcie ownera Suns, gdyby to był randomowy kibic to może jeszcze, a tak owner Suns w tym sam współuczestniczył (i to tak w 60% wzwyż no i to chyba dobry dzban) - ale dosyć niemądre zachowanie z wyrywaniem piłki/popychaniem typa biorąc pod uwagę jak liga potrafi być soft w takich kwestiach. Jakby to był jakiś randomowy fan-golddigger to przyflopowałby waląc głową w krzesło i Jokic by dostał pozew na 100 milionów. ;] 

Suns w WCF to małe marzenie - Booker z obroną Nuggets robi to, co Mitchell swego czasu, więc pewnie tego nie utrzyma w dłuższym runie (I mean, typ wygląda jak peak Jordan, aż tak dobry to on nie jest), a obrona/głębia Suns jest dalej wątpliwa (nawet jak dzisiaj Shamet przypomniał sobie, dlaczego jarałem się nim jak był rookie). 

''Niech Jokic se walnie 50 pkt, ale może zatrzymamy resztę + może nie będą trafiać za 3 + rzucimy więcej" to niekoniecznie jest gameplan contendera. 

Chyba, że Warriors klepną jednak Lakers, wtedy lekki dramat na serie z Suns, tak że min. do jutra trzeba poczekać z takimi kalkulacjami. 

Jak Porter ciepnął trójkę z dupy w transition to aż chciałem wysłać pocztówkę do @julekstep, dobry dzban, ale przypomniałem sobie o szkalowaniu MVBiida przed paroma godzinami.

Pod względem fun to watch skillsetu, to trójka Durant-Booker-Jokic to rzeczywiście co najmniej okolice top5 NBA obecnie, tak że ogląda się przednio, zwłaszcza, ze w tym matchupie to maja pełne pole do popisu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Jak Porter ciepnął trójkę z dupy w transition to aż chciałem wysłać pocztówkę do @julekstep

no niestety, trochę wychodzi na Julkowe, Porter miał takich akcji w kontrze multum i często trafiał, ale to są PO i nie możesz robić takich rzeczy, zwłaszcza jak ci całą serię nie siedzi, pisałem przed serią, że MPJ musi przynajmniej powtórzyć średnie z Sotą, ale się nie zapowiada 

Booker i Durant swoje, ławka Suns deklasuje tą Nuggets, a i tak były 3 punkty straty i posiadanie, niestety kolejny raz się potwierdza, że Jok w trybie terminatora nie gwarantuje zwycięstwa, prosta strata + spudłowany bunny na koniec 

no nic, zaczynamy od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no jak na typa co w rookie season zaczął od prime Jordanowskich statów to w sumie Ci nie pomogę

 

5 z 15 top scorerów w PO weszło do ligi w ciągu ostatnich 7 lat, więc generalnie można wyciągać z tej statystyki wnioski, ale trzeba się liczyć z tym, że te wnioski będą c***a warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no nic, zaczynamy od nowa

Trochę tak trochę nie. Teraz to Suns są na fali a Nuggets pod presją obrony parkietu i uniknięcia 3L z rzędu, gdzie w razie wtopy trudno powiedzieć jak zareagują i czy np Jok się gdzieś po drodze nie zagotuje i bałkańska krew nie da o sobie znać. Dzisiaj już na chwilę o sobie przypomniała. Suns - a głównie ich liderzy, właśnie pokazali, że potrafią wyjść spod presji w trudnym momencie i napewno mocno odetchnęli i złapali teraz trochę luzu, coś tam się ławka nawet przebudziła (zobaczymy czy go nie jedynie kwestia domowych spotkań). Za to Nuggets? Do tej pory mieli pod względem wyników całkiem z górki i to będzie ich pierwszy poważny test w tych PO. Zapewne powrót do Colorado i specyfika gry tam trochę trend odwróci i wierzę, że twoi ugrają teraz W ale tutaj jest tak blisko, że zadecydować mogą naprawdę małe rzeczy a taki Mike Malone czy MPJ mają skłonności by podejmować co jakiś czas mocno zastanawiające decyzje a to jest aż nadto by was potencjalnie zatopić.

Tak czy inaczej świetnie się ogląda te popisy gwiazd z obydwu stron i jak to potrwa jeszcze 3 mecze to nie będzie to najgorsza perspektywa (zwłaszcza jak ktoś trzyma kciuki za potencjalnych rywali w WCF😁).

E: dobra jednak ten owner Suns to niezły flopper😁

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam w Denver odpowiada za obronę? Bo oglądając raz po raz, jak Nuggets pomagają przy Bookerze od Duranta lub na odwrót, na miejscu ich kibiców zdążyłbym już chyba z 10 razy osiwieć.

Spodziewałem się gentleman's sweep, a tu się okazuje, że jednak mogą być emocje, zwłaszcza jeśli Paul zdąży wrócić przed końcem serii. Kto by pomyślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojp, ten MPJ = Bertans, jedyny skill to rzut za trzy, tylko za to nie powinno się płacić 30 baniek. Straszny dzban z tą trójka w kontrze.

Suns dostali nadprogramowego Shameta i kolejny mecz Bookera w którym wygląda lepiej niż prime Jordan, nie wiem ile jeszcze tak pociągnie ale póki co ogląda się to kosmicznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2023 o 06:47, dannygd napisał:

Ja tylko nie rozumiem Montego, (..) na ławce siedzą Shamet, Ross, Warren i Bazley, ale żaden nawet parkietu nie powącha... WTF?

No i 2 mecze za nami w PHX, Monty znalazł mózg i zauważył, że ma ławkę, ławkę, która dała mu średnio 31 punktów w każdym z tych 2 meczów, gdzie każdy z trójki Shamet, Warren i Ross miał swoje bdb momenty, a i szacun za Landale'a, który moim zdaniem wygląda lepiej od Aytona i tylko szkoda tych fauli zbyt szybko łapanych.

Jokic jak dalej będzie grał na Aytonie, to jakieś niewiarygodne (35/15/10) triple-double w serii PO wykręci. Generalnie w tej serii gra 3 z 5 najlepszych na razie graczy PO, przy czym patrząc tylko na CSF to chyba 3 najlepszych. Curry i Butler uzupełniają tę 3. Gdyby Sota przeszła dalej to można by tu dołożyć ANTa. Reszta top graczy gra strasznie w kratkę jak Davis, Harden, Biid i spokojnie do tej grupy łapie sie Murray i Tatum oraz blisko Brunson. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.