Skocz do zawartości

Western Conference Semi - Finals: (1) Denver Nuggets vs (4) Phoenix Suns


LeweBiodroSmoka

Kto wygra?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kcp78 napisał:

moze...a moze nie...gdybanie...

Jeśli zawężasz rotację na tyle, że każdy nowy gracz jest jakby ciałem obcym, to w sumie może rzeczywiście nie warto 

pisałem już, że rotacja Suns to nie mój problem, jednak gołym okiem widać, że granie po 40+ minut big2 tej ekipie nie służy, zwycięstwa są wymęczane i byłoby to pół biedy gdyby nie seria z LAC, która dobitnie to pokazała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

kto mówi o tytule? wystarczyłoby nie rzucać mniej niż 100 punktów na mecz aby może nawiązać chociaż walkę

Tak, wystarczyłoby, żeby zawodnicy Suns zrobili np. 29% za 3, a nie 19%, aby może nawiązać chociaż walkę.

Mniej więcej od serii z Clippers wiadomo, że Suns byli przeceniani (m.in. przez autora tego posta) i z team to beat przeszli do ,,może zaklika, a może potrzebują offseasonu na zbudowanie prawdziwego contendera, a może nigdy im się to nie uda mając dwóch inury-prone weteranów w rosterze'' - i nie sądzę by leciało to na konto Williamsa. 

Ale może im jeszcze zaklika, who knows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

A niech się Jokicowcy radują

Nie cieszę się z kontuzji CP3, nawet napisałem, że liczę, że wróci, nie uważam też, że jest już po serii, możesz wracać do bycia smutnym, przynajmniej wzbudzałeś pozytywne odczucia

 

Teraz, BMF napisał:

i nie sądzę by leciało to na konto Williamsa. 

też nie uważam aby był głównym winowajco formy rzutowej Duranta, ale tak samo nie uważam, że mając materiał poznawczy z serii wcześniejszej, zasadne jest rozkładanie mu pokaźnej wielkości dupochron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LAF napisał:

A niech się Jokicowcy radują

Ja nie uważam , że byli lepsi po prostu pewni gracze mają injury a inni nie i tyle. 

W każdym bądź razie liczę na Lakers

Lepszy zespół to taki który ma depth i zdrowych graczy na PO. Tak się powinno konstruować zespoły żeby po kontuzjach kilku graczy miał kto wyjść na boisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

też nie uważam aby był głównym winowajco formy rzutowej Duranta, ale tak samo nie uważam, że mając materiał poznawczy z serii wcześniejszej, zasadne jest rozkładanie mu pokaźnej wielkości dupochron

Jakbym miał typować, to Suns dostaną w dupę i będą musieli zrobić z CP3 to samo, co Lakers z Westbrookiem, efekt może być podobny - ale czy tak będzie, to zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, matek napisał:

Nie chcę, żeby Jok musiał się żyłować jakoś na maksa, ale z drugiej strony chciałbym zobaczyć ten temat, jeśli Suns wyrównaliby na 2-2 :)

Ludzie lubią przereagowywac w obie strony. Na razie zespół z HCA wygrał dwa domowe mecze. Przed Play-offs Suns byli głównym obok Bucks faworytem do tytułu, teraz byli przed serią faworytem, a nagle robi się z nich nieudaczników, bo przegrali dwa mecze na wyjeździe.

Seria zaczyna się, gdy wygrasz mecz na wyjeździe, wiec warto trochę wstrzymać konie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.