Skocz do zawartości

Western Conference Semi - Finals: (1) Denver Nuggets vs (4) Phoenix Suns


LeweBiodroSmoka

Kto wygra?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LAF napisał:

Masz może wykaz ile oddaje rzutów w tej 4 kwarcie ? W G5 było pozamiatane więc jego bym nie brał pod uwagę. 

https://www.nba.com/stats/player/1626164/traditional?Period=4&PORound=2

w G5 było pozamiatane w dużej mierze przez słabą grę Booka w 3 kwarcie, więc nie wiem warto podnosić ten argument 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Reikai napisał:

Zwlaszcza ze Durant wygląda mocno srednio w tych PO, a lepiej może nie być.

Durant to rok temu dostał w pierwszej rundzie epic sweepa, raczej zero zaskoczenia. A zresztą, zobaczymy, może ich Jordan z Arizony przepchnie do WCF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

jednak wracając do głównego wątku to te 4 biorą się z tego, że z reguły po trzech kwartach Durant jest cold a Devin hot i gracze Denver go podwajają. I Durant oddaje 4,8 FGA i jest to najwiecej. Zresztą wtedy rolsi więcej oddają rzutów w 4 kwarcie. 

dałbym Ciebie na bitwritera do The Athletic, bez szydery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo, jak @LAF ma rację to aż warto odnotować, ja mało się znam na Fenix ale np. ta piękna 4th Landrego Shameta z 4 3pts :duża część z nich po asystach Booka, który w tejże kwarcie miał 1 FGA & 4 ast

w ogóle przerzucanie się statsami z PO przy tak małej & zaburzonej (różnymi defensywami etc) próbce to .... eh koorwa, ile razy można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

4th Landrego Shameta z 4 3pts :duża część z nich po asystach Booka, który w tejże kwarcie miał 1 FGA & 4 ast

duża część czyli konkretnie jedna asysta? ;]

poza tym napisałem, że bez szydery @LAF zasługuje na coś więcej niż (tylko) nasze towarzystwo, już nie chodzi o merytorykę tylko zacieńcie i oddanie sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, to nawet nie takie ważne a sprawdzać mi się nie chce ile konkretnie do Shameta. Ważne że chłop rozdał 4 asysty a drużyna dowiozła zwycięstwo.

Poza tym przy dzisiejszych rozrzuceniach & extra passach myślę, że warto by było liczyć hokejowe asyste / asysty drugiego stopnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Suns Fever napisał:

Mam nadzieję, że w Suns nie zagra już nigdy.

Czemu niby? Czego oczekiwałeś od gościa który ma ograniczone touches?

Za każdym razem jak oglądam Suns to na te volume używania co dostaje to gra dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

jest taki stat, że Ayton jest w tej serii jakieś -57, a Landale +26 (szacunkowo bo z głowy piszę)

to raczej wiele nie zmienia skoro będzie musiał grać na Joka od początku, ale warto o tym wspomnieć

Landale do przerwy +2 w 12 minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

Czemu niby? Czego oczekiwałeś od gościa który ma ograniczone touches?

Za każdym razem jak oglądam Suns to na te volume używania co dostaje to gra dobrze

Nie do końca wiem o czym piszesz :) Dla mnie Ayton to gracz bez serca i charakteru. 

Co do serii wygrał zespół lepszy. Szacunek dla Suns za urwanie 2 meczy. Jokic jest niesamowity. 

Edytowane przez Suns Fever
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Suns Fever napisał:

Nie do końca wiem o czym piszesz :) Dla mnie Ayton to gracz bez serca i charakteru. 

Co do serii wygrał zespół lepszy. Szacunek dla Suns za urwanie 2 meczy. Jokic jest niesamowity. 

Dobra ale czym się ten brak charakteru objawia? Bo oglądając serię choćby z Clippers to prędzej bym się do kogoś innego przypierdalal

Gość gra w drużynie gdzie piłkę chce każdy i rzucac chce każdy czego oczekujesz 30 i 14 na mecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kubbas napisał:

Gość gra w drużynie gdzie piłkę chce każdy i rzucac chce każdy czego oczekujesz 30 i 14 na mecz?

Zaangażowania. Nie bez kozery Monty musiał grać białasem, bo jemu się przynajmniej chciało. Ayton to najgorszy center tych PO i nikt nie jest nawet blisko. 

Ostatnio przypomniano wywiad z jego rookie sezonu, na pytanie - jaki jest Twój cel na najbliższe lata w lidze? 

- podpisać drugi kontrakt

@Kepler i ten co ma ksywę na cześć starego, który kręcił pizzę dla dyskontów - zapraszam gorąco 

Devin Booker left the arena without speaking to the media. 

ja go chcieli zapytać o rzuty w drugich połowach, to mógł przecież powiedzieć, że miał 8 asyst (+ 3 hokejowe)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.