Skocz do zawartości

Western Conference Semi - Finals: (1) Denver Nuggets vs (4) Phoenix Suns


LeweBiodroSmoka

Kto wygra?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, ignazz napisał:

Mimo wszystko ciężko będzie o wygrana jak będziesz sypał numerami ze pierwszy to 1-3 drugi 9-11 a trzeci coś pomiędzy 22 a 24 ;)

 

Bardzo łatwo, jest wtedy tylko 700+ kombinacji, wystarczy wysłać kupon na każdą, easy money.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawostek 

KD jest 2-8 gdy kryje go Braun (dziś +16) 

Gordon i Brown oddali więcej wolnych niż całe PHX w G2 

Jok ma 13 meczów w PO z linijką 30/10, grupka innych graczy Denver zdobyła ich łącznie 12 

Nikola Jokic accounted for 17 of the Nuggets’ 36 made shots tonight (47.2%).

That is the highest share of a team’s made shots in a playoff game by any player in Nuggets franchise history.

It is also the second-highest mark by any NBA player in the last 5 seasons. (K. Leonard)

The Denver Nuggets have won every single 4th Quarter in the playoffs. 

A combined +51 through 7 games

 

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

A teraz mam wyjebane na tą serię i mnie to pierdoli

Pamiętaj, że liczy się przede wszystkim potężny Anwil.

Wygląda na to, że nie doceniłem Nuggets i ma szansę potężny Dżokić na ładny runus emeritus przez Zachód i +35 panów, z tego czytania o legacy etc. to jak Lakers mają rozwalić lolkersową mądrą buzię, to fajnie jakby ostatecznie wykorzystał to Serb, przejście Duranta i Curry'ego/LeBrona to byłby ładny symboliczny koniec tego pokolenia. Ależ źle może zestarzeć się ta wymiana po KD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LAF napisał:

Jest mi smutno w c***

ale przecież Payne zagrał 

Ja pi****le @LAF  od początku serii biegałeś z fujaro na wierzchu, wyjaśniając nam wszystko przed serią, a teraz jesteś smutny, bo stało się to co dzieje się w 4/5 przypadków 

jesteś już duży, przestań się mazać

11 minut temu, kcp78 napisał:

sie dziwisz, lbs. przeciez wiadomo, ze w suns nie ma c***owych grajkow! jak ktos nie dostaje minut albo gra slabo, to: a) trener jest c***owy, b)...trener jest c***owy. czego nie rozumiesz?!... 

no, ale co by nie mówić, to ja nie wiem co Monty robi w tych PO z tą drużyną, jeśli Szalony Majk uczy Cię fachu to wiedz, że nie jest za dobrze

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

no, ale co by nie mówić, to ja nie wiem co Monte robi w tych PO z tą drużyną, jeśli Szalony Majk uczy Cię fachu to wiedz, że nie jest za dobrze

eee tam. glupie gadanie. rok temu byl czolowym trenerem w lidze, a teraz niby zapomnial 'fachu'?! tak krawiec kraje, jak mu materii staje. najwyrazniej durant nie jest (jeszcze?) tak dobrze wpasowanym elementem w suns machine jak byl bridges (abstrahujac od innych 'przeszkod')...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kcp78 napisał:

eee tam. glupie gadanie.

Yup, ludzie przeważnie przeceniają znaczenie coachingu, potem proven legit coachowi się dostaje, bo dostał roster bez głębii/obrońców/paroma past prime dziadkami/takim sobie fitem jakieś 2 miesiące temu i ma wyczarować z tego tytuł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kcp78 napisał:

eee tam. glupie gadanie. rok temu byl czolowym trenerem w lidze, a teraz niby zapomnial 'fachu'?! tak krawiec kraje, jak mu materii staje. najwyrazniej durant nie jest (jeszcze?) tak dobrze wpasowanym elementem w suns machine jak byl bridges (abstrahujac od innych 'przeszkod')...

Jeśli Twoim jedynym gameplanem są izolacje na dwie gwiazdy z absolutnym wyłączeniem reszty zespołu, a pomimo posiadania w rosterze ciekawych ofensywnie grajków i tak grasz po 25 minut Damionem Lee, to możesz sobie te coty nawet na klacie wydziarać a i tak niewiele to pomoże, jak widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Yup, ludzie przeważnie przeceniają znaczenie coachingu, potem proven legit coachowi się dostaje, bo dostał roster bez głębii/obrońców/paroma past prime dziadkami/takim sobie fitem jakieś 2 miesiące temu i ma wyczarować z tego tytuł. 

kto mówi o tytule? wystarczyłoby nie rzucać mniej niż 100 punktów na mecz aby może nawiązać chociaż walkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Nie no akurat G2 by się nie czepiał Monyty'ego. Zrobił co mógł.

Przecież widać było inną obronę niż w G1 , co Ty wypisujesz ?

te podwojenia na Murrayu z których Jok wychodził 4 na 3? przecież gdyby Nuggets trafili 4 trójki więcej z tych czystych pozycji to by się skończyło jakimś wynikiem kuriozum po pierwszej połowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jeśli Twoim jedynym gameplanem są izolacje na dwie gwiazdy z absolutnym wyłączeniem reszty zespołu, a pomimo posiadania w rosterze ciekawych ofensywnie grajków i tak grasz po 25 minut Damionem Lee, to możesz sobie te coty nawet na klacie wydziarać a i tak niewiele to pomoże, jak widać

a kim mial grac, przepraszam? rossem, paynem?! no bez jaj...powiem tak - mam przypuszczenie graniczace z pewnoscia, ze trener lepiej od nas oceni aktualna dyspozycje grajkow, ktorych na co dzien obserwuje w treningu...i nie przeceniaj 'brylek'. mieli w tym meczu fure szczescia!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.