Skocz do zawartości

Western Conference Semi - Finals: (1) Denver Nuggets vs (4) Phoenix Suns


LeweBiodroSmoka

Kto wygra?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, ely3 napisał:

Durant niestety kolejne PO jest tłem dla swjego lidera. Trochę się jego legacy sypie

Jego legacy się sypie, bo był overrated względem ofensywnych anchorów/miał turbo pecha w '21 (gdzie indywidualnie ograł Giannisa) - nie dlatego, że w wieku 35 lat po kilkunastu latach allstarowania i okazyjnie zerwanym achillesie jest dalej dobry, ale już nie jest zajebisty, bo za coś takiego ciężko kogokolwiek krytykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BMF napisał:

/miał turbo pecha w '21 (gdzie indywidualnie ograł Giannisa) 

Niby mial pecha, niby mial szczescie, ze Bud w ogole mu pozwolil robic co chcial przez 7 meczow i nabic troche legacy points.

Butler dostal ten sam treatment ostatnio i tez jebnal casualowe 38ppg na 67% TS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

po pierwsze to, się tak Jokiem nie podpieraj, bo Twój brak szacunku do jego osoby był przez lata tu widoczny, teraz to każdy mądry

 

xDDDDD

gdzie? dawaj cytaty xd to ze kazdy mowil prawde czyli ze druzyna musi nadrabiac za niego w obronie to prawda to co mialem tak nie mowic?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kubbas napisał:

gdzie? dawaj cytaty xd to ze kazdy mowil prawde czyli ze druzyna musi nadrabiac za niego w obronie to prawda to co mialem tak nie mowic?:D

nie chce mi się

a w obronie to obecnie  często nadrabiać muszą inni

3 minuty temu, Kubbas napisał:

wnioskuje zebys przestal obrzydzac wszystkim na forum Jokica, bo to ty nakrecasz ta cala atmosfere tutaj

Lotus Sensitive - Tissues (2 Packs of 15 Each) : Amazon.co.uk: Health &  Personal Care

tak, tak, słyszę to od 8 lat, spocznij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Jego legacy się sypie, bo był overrated względem ofensywnych anchorów/miał turbo pecha w '21 (gdzie indywidualnie ograł Giannisa) - nie dlatego, że w wieku 35 lat po kilkunastu latach allstarowania i okazyjnie zerwanym achillesie jest dalej dobry, ale już nie jest zajebisty, bo za coś takiego ciężko kogokolwiek krytykować.

dalej nie wchodzi na basket, samymi jumperkami to mozna grac jak sie ma zajebiste wsparcie

49 minut temu, Chytruz napisał:

Niby mial pecha, niby mial szczescie, ze Bud w ogole mu pozwolil robic co chcial przez 7 meczow i nabic troche legacy points.

Butler dostal ten sam treatment ostatnio i tez jebnal casualowe 38ppg na 67% TS.

yup to prawdam sam fakt ze dal Tuckerowi go kryc cala serie bez pomocy prawie zadnej 1on1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Chytruz napisał:

Niby mial pecha, niby mial szczescie, ze Bud w ogole mu pozwolil robic co chcial przez 7 meczow i nabic troche legacy points.

Też prawda, ale z tymi legacy points to tak średnio po paru latach, to Giannisowi to liczą jako Hakeem/Dirk-like title run. ;]

Ale z tym Durantem to generalnie śmieszna sprawa, z jednej strony typ popsuł na kilka lat NBA i niewielu kibiców go lubi, z drugiej dzięki temu pół kariery dostawał benefit of a doubt w mainstreamie i w sumie jeszcze jakieś 14 miesięcy temu był postrzegrany jako Curry-level playa, więc Suns się podniecili i zrobili potencjalnie all-time bad wymianę, gdy typo już rok temu dostał sweepa po jakiejś żenującej serii. Teraz jest już pół-emerytem, a każą mu grać z volume superstara +40mpg, to już w ogóle dwustronna bieda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2023 o 11:34, Hoolifan napisał:

Oba kluby są mi dość obojętne, natomiast z uwagi na osobistą niechęć do Paula i Duranta, życzyłbym sobie Denver w 6. Nuggets zasłużyli na WCF i mam nadzieję, że w tej serii udowodnią mi, że myliłem się mając ich za zespół zdolny wyłącznie do nabijania bilansu w sezonie zasadniczym. Zadanie mają trudne, ale cóż... łatwo to już było :)

Życzyłem sobie Denver w 6 i jest Denver w 6, choć nie do końca tak wyobrażałem sobie zakończenie tej serii. Brawa dla Nuggets, bo wygrali przekonująco, wyglądają mocno i ciężko nie stawiać ich obecnie w roli faworytów przed WCF, ale... jestem bardzo ciekawy czy Malone to w następnym matchupie udźwignie, bo w serii Warriors vs Lakers obaj trenerzy reagują bardzo sprawnie i przerzucają się pomysłami przed meczami oraz w ich trakcie (i to po obu stronach parkietu).

Co do Suns, to przed PO stawiałem ich w roli głównych faworytów do gry w finale i wyszło na to, że podszedłem do tego typowania zbyt bezrefleksyjnie. Samo odpadnięcie z Nuggets wstydu nie przynosi, ale kiedy wyrzuca się wszystkie assety, żeby powalczyć o tytuł tu i teraz, i kończy się w 2 rundzie po spektakularnym nokaucie, to jednak ciężko o jakiekolwiek powody do optymizmu. Tak jak jestem ogromnym przeciwnikiem wiecznego kiszenia assetów i doceniam organizacje podejmujące ryzyko, tak w Phoenix może się to skończyć katastrofą w rekordowo krótkim czasie. Pierwsza szansa na mistrzostwo przepadła i pytanie czy w ogóle będzie druga. Po tym co widziałem, nie chce mi się w to wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nie bez kozery Monty musiał grać białasem, bo jemu się przynajmniej chciało. Ayton to najgorszy center tych PO i nikt nie jest nawet blisko. 

Ostatnio przypomniano wywiad z jego rookie sezonu, na pytanie - jaki jest Twój cel na najbliższe lata w lidze? 

- podpisać drugi kontrakt

chyba zartujesz? nikt nie pobije mieciutkich twix od Cavaliers, nie-w-tym-roku!🚀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, memento1984 napisał:

chyba zartujesz? nikt nie pobije mieciutkich twix od Cavaliers, nie-w-tym-roku!🚀

fakt zapomniałem o Allenie, ale to i tak można ich bardziej zrównać niż kogoś dać na "czoło"

8 minut temu, julekstep napisał:

do cieszenia się brakuje jeszcze 8 winów

obstawiaj te sweepy dalej, dobra robota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF czy mi się zdaje czy dopiero teraz po fakcie tak zdecydowanie źle to wszystko oceniasz z tą wymianą KD a wcześniej aż tak ostro o niej nie pisałeś? Nazywanie jej potencjalnie All time bad to już wogóle spora przesada bo to nie przez Duranta głównie odpadli przecież Suns a wątpię by Bridges i spółka zrobili tutaj różnicę przy tak zdominowanym Aytonie i braku CP. Ci którzy zawiedli wciąż byli w rosterze tylko na parkiecie już nie za bardzo. Zaorali sobie Suns nieco przyszłość w razie wtopy to fakt ale w skali ligi były gorsze przypadki i to jeszcze nie tak dawno. Plus może przy przemodelowaniu tego co mają jeszcze zaatakują skuteczniej za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dannygd napisał:

 

BTW. Ja to ciekawy jestem jakby Ayton wyglądał w CLE mając Garlanda i Mitchela i Rubio z ławki - a do Suns poszedłby Allen z jakimś Okoro. Bo wiemy, że Ayton lepiej wykorzystywany w ofensywie, potrafi jednak dużo więcej i w post i na minięciu po koźle, czego brakowało z CLE mocno pod koszem, a Suns typowy rim protector grający w ataku głównie loby to by sie akurat dobrze wpasował.

oooooo to mi sie podoba - tylko to potencjalnie ten sam profil przegrywa-bez motoru w PO. Allen wygladal przez dlugie miesiace meeega kozacko, motor, post moves, mozna bylo na niego poprostu liczyc. przychodzi PO i jego six-nine+afro gosciu wyglada obok Robinsona jakby sie bal, ze ten mu zrobi dziecko out-of-wedlock!

*o k****, przepraszam, nie zauwazylem ze Ayton to juz jest na $30kk+ albatrosiku

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.