Skocz do zawartości

Western Conference Semi - Finals: (1) Denver Nuggets vs (4) Phoenix Suns


LeweBiodroSmoka

Kto wygra?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jok był po pierwszej połowie +32, nie wiem czy Landale nie kończył też meczu w garbage time

Landale większość minut zagrał w tym samym czasie co Jokic, ale różnicę zrobiło gdy siedział w 1H: http://popcornmachine.net/gf?date=20230511&game=DENPHO

-17 Bismacka w pół 1Q to chyba jakiś rekord ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, vero1897 napisał:

@BMF czy mi się zdaje czy dopiero teraz po fakcie tak zdecydowanie źle to wszystko oceniasz z tą wymianą KD a wcześniej aż tak ostro o niej nie pisałeś? Nazywanie jej potencjalnie All time bad to już wogóle spora przesada bo to nie przez Duranta głównie odpadli przecież Suns a wątpię by Bridges i spółka zrobili tutaj różnicę przy tak zdominowanym Aytonie i braku CP. Ci którzy zawiedli wciąż byli w rosterze tylko na parkiecie już nie za bardzo. Zaorali sobie Suns nieco przyszłość w razie wtopy to fakt ale w skali ligi były gorsze przypadki i to jeszcze nie tak dawno. Plus może przy przemodelowaniu tego co mają jeszcze zaatakują skuteczniej za rok.

Ale oceniając taką wymianę nie możesz patrzeć na to, że Durant zagrał w sumie całkiem przyzwoicie i taki Bridges wcale nie byłby lepszy, bo to nie była wymiana 1:1, tylko oddanie całej swojej przyszłości za 1, może 2 mistrzowskie szanse. Skoro pierwsza przepadła, a na drugą się póki co nie zapowiada*, to ten deal jest tragiczny pod każdym względem.

*biorąc pod uwagę występ w tegorocznych PO, brak assetów pod wymiany i częste urazy liderów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Hoolifan napisał:

Ale oceniając taką wymianę nie możesz patrzeć na to, że Durant zagrał w sumie całkiem przyzwoicie i taki Bridges wcale nie byłby lepszy, bo to nie była wymiana 1:1, tylko oddanie całej swojej przyszłości za 1, może 2 mistrzowskie szanse. Skoro pierwsza przepadła, a na drugą się póki co nie zapowiada*, to ten deal jest tragiczny pod każdym względem.

Z tym nie polemizuję bardziej chodzi mi o to, że te wpisy pojawiają się po fakcie a wcześniej ich w tym tonie nie czytałem. W momencie gdy Suns nacisnęli spust więcej było pochwał niż jakichkolwiek mocno krytycznych opinii ale mnie może zaraz @BMF wyprowadzi z błędu jeśli chodzi o jego ocenę swoimi cytatami z tamtego okresu. Ja nie kojarzę poprostu za bardzo mocnej krytyki od kogokolwiek a tutaj kilka h po fakcie i już lecą gromy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Hoolifan napisał:

biorąc pod uwagę występ w tegorocznych PO, brak assetów pod wymiany i częste urazy liderów

Assety akurat mają. Może ktoś się na Aytona nabierze albo zainteresuje się niegwarantowanym kontraktem CP3. Biorąc pod uwagę jakie gravity mają Booker z Durantem, to tam wcale nie trzeba sexy nazwisk, tylko solidnych graczy z dobrą obroną, którzy poszerzą rotację. 

Także nie ma co się śmiać z Suns w kontekście przyszłego roku, bo w sprzyjających okolicznościach jeszcze coś z tego może być, ale z tego sezonu już jak najbardziej można, jeszcze jak. No kto by się spodziewał, że oddając duszę za 35-letniego post prime superstara i zostając z 7 playable grajkami, coś może pójść nie po myśli Suns. No co za niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bardziej chodzi o to, że od G2 tej serii miał 29ppg na ,526TS  105ortg 119drtg

No ja się zgodzę że cyferki miał lepsze niż gra

Ale to nie 2k że wrzuca się goscia do jakiejś drużyny, potem ten gra tam z 7? Meczów w RS bo ma kontuzje i nagle w PO będzie super impact grając 43 min bez ławki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Reikai napisał:

No ja się zgodzę że cyferki miał lepsze niż gra

To nie są jakby dobre cyferki, w sensie te konkretnie, które podałem, normalnie przy swojej zwykłej efektywności z pierwszych 6 spotkań, powinien mieć tu pod 40ppg, a tak ratowały go wolne, które nabiły tą średnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vero1897 napisał:

@BMF czy mi się zdaje czy dopiero teraz po fakcie tak zdecydowanie źle to wszystko oceniasz z tą wymianą KD a wcześniej aż tak ostro o niej nie pisałeś? Nazywanie jej potencjalnie All time bad to już wogóle spora przesada bo to nie przez Duranta głównie odpadli przecież Suns a wątpię by Bridges i spółka zrobili tutaj różnicę przy tak zdominowanym Aytonie i braku CP. Ci którzy zawiedli wciąż byli w rosterze tylko na parkiecie już nie za bardzo. Zaorali sobie Suns nieco przyszłość w razie wtopy to fakt ale w skali ligi były gorsze przypadki i to jeszcze nie tak dawno. Plus może przy przemodelowaniu tego co mają jeszcze zaatakują skuteczniej za rok.

,,po fakcie [...] oceniasz": ja tam rozumiem, dlaczego Suns weszli all-in, ale to nie są lekcje plastyki/wf-u w podstawówce, by chwalić dziecko za sam effort, zwłaszcza, że to nie jest kazus Nets, którzy przez kontuzje stracili z grubsza tytuł; ;]

,,all-time bad'': tak, to tylko podkręcona publicystyka, Durant w mojej głowie rent free ;] ;

,,nie przez Duranta odpadli'': chyba na tym polega problem Suns, że gdyby nie zrobili wymiany po Duranta, to dalej by przeszli Clippers i dostali w dupę od Nuggets (no, zamiast 2-4 byłoby 1-4), więc c***owy ten swing tak na oko zrobił;

,,przy przemodelowaniu tego co mają": Durant wydaje się skończony jako premium superstar, ale może po dwóch przeciętnych/słabych playoffach - za rok ~36-letni Durant wyjaśni hejterów, tu zostawiam sobie furtkę żeby mnie nie cytowali za rok. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wybacz @LAF 

 

cichy bohater tej serii, pamiętam jak jeszcze koło marca @karpik powątpiewał w defensywny skillset trójki AG-KCP-Brown, potem nastał ten kryzys i sam zacząłem się obawiać czy to aby rzeczywiście nie jest prawda, choć Nuggets za ostatnie 50 meczów rs mieli 7 defensywę w lidze

job is not done yet

ale chyba można już mówić, że cały sztab trenerski wiedział co ma w kartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

przy przemodelowaniu tego co mają": Durant wydaje się skończony jako premium superstar, ale może po dwóch przeciętnych/słabych playoffach - za rok ~36-letni Durant wyjaśni hejterów, tu zostawiam sobie furtkę żeby mnie nie cytowali za rok. ;]

Durant jak Durant jak będzie zdrowy to swoje jeszcze namiesza jako druga opcja. Ostatecznie tutaj dołączył niemal z marszu, może rok wspólnej gry zdziała dużo więcej niż potencjalnie zabierze mu kolejna wiosna na karku. Tutaj się bardziej rozchodzi o rozwiązanie kwestii Aytona bo ciągnięcie tego dalej już napewno nie ma sensu bo już rok temu doszli do ściany i nic z tym nie zrobili by tą sytuację poprawić a wręcz odwrotnie. Tylko co oni mogą za niego dostać? Nie mam pojęcia. Przy takiej dwójce to bardziej potrzebują gości w stylu Smarta co to w takich meczach będą się zabijać o stracone piłki zamiast być połamanym fizycznie czy psychicznie i przechodzić obok meczów. 

Inna sprawa, że Nuggets są w tym roku wyjątkowo silni a ten ich 1seed na mocnym Zachodzie przeszedł jakoś bez większego echa. Jamal jest wreszcie zdrowy, rolsi są dobrze dopasowani i tylko wciąż są znaki zapytania w osobach Portera Jr. i trenera Malone, którym zwyczajnie nie do końca ufam. Ale ten skład jest całościowo tak dobrze dopasowany a Jok ma taką wyborną formę, że te wątpliwe elementy układanki mogą się okazać bez znaczenia w drodze po tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Jakby co zawczasu przepraszam wielkie Nuggets @LeweBiodroSmoka.

@Reikai- nie wiem o co chodzi z tymi wywiadami po wpierdolach i czepianiem się, że zawodnikom się nie chce, sam bym miał w to wbite. 

Ew. poszedłbym z LeBronową formułką:

 

Tez bym srednio miał ochotę po takich batach, ale to jednak część bycia koszykarzem i są kary za to, a jednak jak ktoś jest wanna be tough, trash talkuje itd a po wpierdolu ucieka przed dziennikarzami to już bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Jakby co zawczasu przepraszam wielkie Nuggets @LeweBiodroSmoka.

luzik, Nuggets to taka organizacja, że byli w PO chyba przez ponad 40 sezonów, a ich lista alltime jeśli chodzi o punkty wygląda tak:

https://www.statmuse.com/nba/ask?q=denver+nuggets+all-time+playoff+total+points+leaders

no to jest ciężki lol, przyznacie

dlatego nikt z Jokiciowców nie podpalał się na jakiś wielki wynik, wiadomo było, że do dobrych PO potrzebny jest alltime Jok, playoff Murray i świetna gra rolsów, no i jak widać potrzebowaliśmy też dużo szczęścia i pecha oponenta, trochę nam karma oddała za te ostatnie sezony, ale teraz trzeba wygrać wszystko, bo naprawdę nikt w tych PO nie poraża jakością, a my z tym hca po prostu musimy mierzyć jak najwyżej, to znaczy w przynajmniej Finał, bo tam hca, jak już wiem, raczej mieć nie będziemy, raczej 

4 dni odpoczynku, trochę człowiek ochłonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał:

Tez bym srednio miał ochotę po takich batach, ale to jednak część bycia koszykarzem i są kary za to, a jednak jak ktoś jest wanna be tough, trash talkuje itd a po wpierdolu ucieka przed dziennikarzami to już bawi.

Niby tak, ale Lakers za trzy dni wypuszczają 3-1 lead i jakby co nie ma w sporcie failures, czasami wygrywasz, czasami nie. ;] 

Ja tam nigdy nie oglądam takich bzdetów, może dlatego mnie to nie interesuje, że jakiś Booker nie chce po porażce przez 30 minut pogadać o tym jak to się starali i nie wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak widać potrzebowaliśmy też dużo szczęścia i pecha oponenta

Jaki pech masz na myśli? Chyba nie kontuzje Chrisa Paula, którą łapie cyklicznie rok w rok na tym etapie? Ayton na parkiecie czy na ławce to też na jedno wychodziło w serii z Suns no i to był ledwie jeden mecz. Zresztą u was Jok i Jamal na starcie 1st round też mieli swoje kłopoty zdrowotne tyle tylko, że grali. Coś przegapiłem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.