Skocz do zawartości

ATF GOAT SPORTOWCY


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, LAF napisał:

Dałem Rakse w poprzednim ATF wysoko i Lewandowskiego 

Tak czy Nie ?

W sensie że to że Raksę dałeś na 3cim w atfie który skończyła na 1szym to dowód na co? :)

ale potwierdzam w atfie Polaku zaniżyłeś mnie tylko nieznacznie względem średniej -> więc faktycznie liczyłem że to już koniec zemsty...ale jak widać zemsta ma miejsce głównie w ATFach gdzie bierzesz też udział! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

czyli jakby ktoś wybrał Królika Buggsa w koszykarzach to też byś dał jedynkę za oryginalność? xD

ale masz bol dupy o tego Gajusza :D 

Nawet zabawne :D 

Myśle ze jakbyś nie dał Leonidasa psując zabawę to Gajusz by jeszcze w 2-3 przypadkach mógł skończyć w top8 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

miłego begmowania mordko!

Tobie i współgraczom xDDD

tam sezon już mi się skończył niestety xd kontuzje pokrzyżowały mistrzowskie aspiracje! 

 

W sezonie ogórkowym zajmuje się ATFami :D 

Btw, sprawdziłem właśnie,

u mnie Ignazz był 3, Camby 7 :) myśle ze całkiem ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej

bo ja słyszę, że tu znowu płacz o Spółdzielnie, a ja nawet nie głosowałem :D

dobrze Wy macie na garnkach, kiedy zlot?

julek, chciałem Ci dać lajka, ale lepsza będzie dedykacja muzyczna

 

"wszędzie węszysz afery, nie widzisz potu na skroni u koni"

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierzę, że wszyscy obiektywnie do tego podchodzą i dlatego nie usuwałem skrajnych głosów.

Np. moje serce bolało widząc średnio 1 na 4 głosy, który z miejsca skreślał starych sportowców, przez co miałem pewnie ponadprzeciętną wariancję głosów w niektórych kategoriach - ale tak jakby fair, każdy ma swoje kryteria, w sumie też dlatego nie chciałem tych głosów usuwać (bo to mogłoby podziałać na moją korzyść, skoro np. Joe Louis dostał kilka głosów w bottom3 pomimo tego, że skończył blisko top3).

Ale chyba po tym jak wyrównane było to głosowanie, już widzicie dlaczego miałem na myśli, że najładniejsza kobieta ,,popsuła'' trochę value plebiscytu, bo ja i tak względem value picka zrobiłem +5, więc nie chodziło o mnie i mój żal, a o fakt, że przy tak minimalnych różnicach (+5 między 2 a 10 miejscem?) gdy 11% wyniku to stricte subiektywna kategoria bez jakichkolwiek kryteriów, to robi z takiej zabawy ciekawostkę, a jednak traktowaliśmy to ,,merytorycznie'', dlatego padło 185 stron tematu. Do poprawy przy następnych ATF-ach. 

Moje impresje co do wyników:

- piłka chyba ok; nie wiem o co chodzi z tym Van Bastenem i narzekaniem na jego miejsce, który był Ronaldo swoich czasów; 

- kosz legitny, jeszcze trzeba z LeBronem poindoktrynować forum, ale idzie to w dobrym kierunku ;]]]; 

- inne sporty drużynowe: tu byłem w szoku, że siatkarz zrobił nr 6, ale najcięższa kategoria do kategoryzacji, więc może ma to sens; hokejowi poszli zawodnicy #1, #2-4 i #5-10, śmiesznie (w sensie, alltime) - tzn. tu były nazwiska na 2-4 luźno lepsze. 

- lekkoatletyka: tu ewidentnie magia nazwisk, że Bubka nr 4, a taki Moses poza top10, bo każdy słyszał o Bubce, a Mosesie pewnie nie;

- tenis: nie znam się, ale najbardziej utytułowany przedstawiciel tenisa zrobił wynik na poziomie Andy'ego Murraya, no dajcie spokój, z całym szacunkiem (sam Murray chyba miał historyczna konkurencje, więc chyba tez powinien być wyżej);

- sporty walki: ależ absurdalne te wyniki - z całym szacunkiem - jak ktoś wie gdzie są plasowani w rankingach alltime ci poszczególni bokserzy, ale dobry przykład jak w oczach nie-kibiców waga ciężka >>> reszta;

- sporty motorowe: nie znam się;

- inne sporty indywidualne: ależ bustogenna kategoria, julekstep btw. tak narzeka na niesprawiedliwe głosowanie, a dał Merckxa na ostatnim miejscu gdy drugie najgorsze to 13, niemniej Polgar, Hawk, Austin, Elvstrom - kuriozalne te wybory z mojej perspektywy (no disrespect) -- tu chyba problemem było jak bardzo szeroko określona została ta kategoria, gdyby to np. podzielić na sporty zimowe i letnie, etc., to by było paradoksalnie bardziej legit;

- najpiękniejsza kobieta: do skasowania. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Ja tam wierzę, że wszyscy obiektywnie do tego podchodzą i dlatego nie usuwałem skrajnych głosów.

Np. moje serce bolało widząc średnio 1 na 4 głosy, który z miejsca skreślał starych sportowców, przez co miałem pewnie ponadprzeciętną wariancję głosów w niektórych kategoriach - ale tak jakby fair, każdy ma swoje kryteria, w sumie też dlatego nie chciałem tych głosów usuwać (bo to mogłoby podziałać na moją korzyść, skoro np. Joe Louis dostał kilka głosów w bottom3 pomimo tego, że skończył blisko top3).

Ale chyba po tym jak wyrównane było to głosowanie, już widzicie dlaczego miałem na myśli, że najładniejsza kobieta ,,popsuła'' trochę value plebiscytu, bo ja i tak względem value picka zrobiłem +5, więc nie chodziło o mnie i mój żal, a o fakt, że przy tak minimalnych różnicach (+5 między 2 a 10 miejscem?) gdy 11% wyniku to stricte subiektywna kategoria bez jakichkolwiek kryteriów, to robi z takiej zabawy ciekawostkę, a jednak traktowaliśmy to ,,merytorycznie'', dlatego padło 185 stron tematu. Do poprawy przy następnych ATF-ach. 

Moje impresje co do wyników:

- piłka chyba ok; nie wiem o co chodzi z tym Van Bastenem i narzekaniem na jego miejsce, który był Ronaldo swoich czasów; 

- kosz legitny, jeszcze trzeba z LeBronem poindoktrynować forum, ale idzie to w dobrym kierunku ;]]]; 

- inne sporty drużynowe: tu byłem w szoku, że siatkarz zrobił nr 6, ale najcięższa kategoria do kategoryzacji, więc może ma to sens; hokejowi poszli zawodnicy #1, #2-4 i #5-10, śmiesznie (w sensie, alltime). 

- lekkoatletyka: tu ewidentnie magia nazwisk, że Bubka nr 4, a taki Moses poza top10, bo każdy słyszał o Bubce, a Mosesie pewnie nie;

- tenis: nie znam się, ale najbardziej utytułowany przedstawiciel tenisa zrobił wynik na poziomie Andy'ego Murraya, no dajcie spokój, z całym szacunkiem (sam Murray chyba miał historyczna konkurencje, więc chyba tez powinien być wyżej);

- sporty walki: ależ absurdalne te wyniki - z całym szacunkiem - jak ktoś wie gdzie są plasowani w rankingach alltime ci poszczególni bokserzy, ale dobry przykład jak w oczach nie-kibiców waga ciężka >>> reszta;

- sporty motorowe: nie znam się;

- inne sporty indywidualne: ależ bustogenna kategoria, julekstep btw. tak narzeka na niesprawiedliwe głosowanie, a dał Merckxa na ostatnim miejscu gdy drugie najgorsze to 13, niemniej Polgar, Hawk, Austin, Elvstrom - kuriozalne te wybory z mojej perspektywy (no disrespect) -- tu chyba problemem było jak bardzo szeroko określona została ta kategoria, gdyby to np. podzielić na sporty zimowe i letnie, etc., to by było paradoksalnie bardziej legit;

- najpiękniejsza kobieta: do skasowania. 

Ja tylko co do tenisa. Dawno nie widziałem takiego skandalu xD nawet jakbym to nie ja dal Murraya,  po prostu wstyd wynikający z niewiedzy i nie oglądania tenisa

Aleeee to też daje jakieś wnioski, dlatego nasteony ATF powinien dotyczyć gustów a niw obiektywnej oceny sportowców, których np 14 na 18 uczestników nie ogląda.

Ulubiony film, reżyser anybody?

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Ulubiony film, reżyser anybody?

Myślałem o filmowo-serialowym ATF-ie właśnie, to miałoby mocny upside ciekawostkowo-poznawczy. Aczkolwiek doszedłem do wniosku, że bym się irytował, bo jednak jestem trochę snobem, ale tak obiektywnie to miałoby mocny upside ciekawostkowo-poznawczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, ale teraz tak serio, bez heheszków

jak na społeczność gdzie aktywnie pisze 50-70 osób, a największy ruch generuje beGM, roto, ATFy i podforum o wszystkim tylko nie o koszu, to takie inicjatywy są naprawdę zajebiste i świadczy o tym, że może i forum z roku na rok traci userów, ale ci co zostają są  naprawdę wartościowi i potrafią się dobrze bawić - dwa bardzo fajne ATFy w krótkim okresie czasu deklasujące zainteresowaniem wszystko inne o tym świadczy

wyluzujcie chłopy, to tylko zabawa, Qcin i tak dał Wam fory tym Gejuszem i laską, która dolną wargą mogła by za pług robić (brawo LAF, świetny "resaearch")

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Myślałem o filmowo-serialowym ATF-ie właśnie, to miałoby mocny upside ciekawostkowo-poznawczy. Aczkolwiek doszedłem do wniosku, że bym się irytował, bo jednak jestem trochę snobem, ale tak obiektywnie to miałoby mocny upside ciekawostkowo-poznawczy. 

Też jestem zafiksowany jeśli chodzi o kino ale tym bardziej jestem ciekawy jak by to wyszło końcowo, jako następny jestem za 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawna jest ta Wasza komisja śledcza z @julekstep na czele. 
 

Jak dawałem Deltę na I miejscu to nikt się nie czepiał bo pick @RappaR a tutaj od razu jakieś domysły. Jesteście przewrażliwieni i tyle. 
 

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Laf Pamiętaj że Anwil Włocławek się nie kłania

Qcin nie ogląda europejskiej koszykówki , ale wiadomo, że kibic Lecha nie kłania się kibicowi Legii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje główne ogólne uwagi po tym ATFie:

1) zdecydowanie kobiety powinny mieć oddzielne kategorie niż mężczyźni - w mniejszej liczbie, być może nawet jedna by wystarczyła, ale ja nie miałem nawet pomysłu jak ugryźć zestawienie ich razem z facetami, gdy w rzeczywistości startują w osobnej puli i dlatego zdecydowałem się wyrzucić je na sam dół poszczególnych kategorii (z wyjątkiem "innych sportów indywidualnych", bo tam było dużo tak patologicznych wyborów, że musiały wylądować niżej od czegokolwiek;

2) kategoria oparta na urodzie nie pasuje zupełnie do reszty i tylko wypacza wyniki - nie powinno tego być;

3) niesamowita dla mnie jest miłość tego koszykarskiego forum do hokeja, a to, że w tym ATFie dużo lepiej było wybrać czwartego z kolei hokeistę niż np. niekwestionowanego goata krykieta (czyli sportu gromadzącego więcej kibiców, pieniędzy itd.), jest dla mnie co najmniej dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał:

odliczając głosy ich oraz Twoje tak to wygląda u zainteresowanych

Pablo81 64
Rappar 76
P_M 77
Sewer 78
BMF 79
Sylvinho 79
ignazz 80
Qcin_69 81
MarcusCamby

84

 

czyli to Ty bardziej zwalczasz Marcusa niż on Ciebie :) 

HEJTERKU ZE SPÓŁDZIELNI

jak nie?

@Pablo81 ma na forum nawet swój prywatny Klub Kokosa

A Ty który bez we. głosów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, julekstep napisał:

idź tam se z kolarzami @Qcin_69 i @ely3 czatuj i zostaw heteroseksualistów w spokoju!

Pisałem ci od początku jak się nie znasz na sporcie to nie wchodz w takie ATF. A że jeszcze przy okazji wyszła Twoja hipokryzja to skonczyłeś praktycznie na dole.

@Qcin_69

A mówiłem ci ,że Merxx to będzie strzał w 10. Tylko czemu nie poszedłeś w Chorwatkę tylko tego strasznie sztucznego twora ze Szwajcarii. Nie dość, że nie Twój typ to było wiadomo ,że będzie nisko wyceniana. Co sie stało ,żeś zmienił zdanie i zamiast chrowcackiej siatkarki poszedłeś w blondi?

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

A Ty który bez we. głosów?

a Ty sie nie interesuj

to jest komiaja dotyczaca spoldzielni a nie c***owego poziomu wiedzy sportowej na forum

3 minuty temu, ely3 napisał:

skonczyłem praktycznie na dole.

dzien jak co dzien!

3 minuty temu, ely3 napisał:

 

@Qcin_69

A mówiłem ci ,że Merxx to będzie strzał w 10. Tylko czemu nie poszedłeś w Chorwatkę tylko tego strasznie sztucznego twora ze Szwajcarii. Nie dość, że nie Twój typ to było wiadomo ,że będzie nisko wyceniana. Co sie stało ,żeś zmienił zdanie i zamiast chrowcackiej siatkarki poszedłeś w blondi?

@Qcin_69 ile osob na privach mowiacych ci co masz robic miales podczas tego draftu? xDDD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.