Skocz do zawartości

ATF GOAT SPORTOWCY


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, julekstep napisał:

gratulacje @elwariato !

dziękuję, nie eiem co sie tu odp.erdala ale dziękuję 

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Dzięki za ATFa Panowie :)

Tego koła wybierałem gdzieś tam na szybko i byłem przekonany, że skacze w dal (normalnie) :)

Potwierdziło się (już oficjalnie), że Julek się c***a zna na sporcie i jego głos w każdej dyskusji należy dzieli przez cztery.

Miejsce Mario pokazuje, że wiedza o hokeju jest na naszym forum ogromna!

Jeszcze raz dzięki!

to jak przez cztery to jednak nie wygrałem😭😋 ale jesli chodzi o Lemieux po potwierdzam absolutny goat💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hirscher vs Maier 

2x złoto IO.  vs  2x złoto IO

7x złoto MŚ vs. 3x złoto MŚ

8x KK            vs.  4x KK

12x mała KK vs. 10x mała KK

67PŚ              vs  54PŚ

Ocena forum:

Hirscher 9,     Maier 6 

I żeby nie było. Sam Maiera dałem wysoko ( co zrozumiałe za Hirscherem), ale ciekawi mnie co zdecydowało że ogólnie tak rozłożyly się głosy wobec osiągnięć tych dwóch reprezentantów jednej dyscypliny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DRK napisał:

I żeby nie było. Sam Maiera dałem wysoko ( co zrozumiałe za Hirscherem), ale ciekawi mnie co zdecydowało że ogólnie tak rozłożyly się głosy wobec osiągnięć tych dwóch reprezentantów jednej dyscypliny.

Fame. :) Myślę, że w większości kategorii kibice konkretnych dyscyplin łapaliby się za głowę. De La Hoya jest alltime raczej oceniany wyżej od Tysona czy Lewisa, a skończył na przedostatnim miejscu w swojej kategorii, i tak dalej. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DRK napisał:

Hirscher vs Maier 

2x złoto IO.  vs  2x złoto IO

7x złoto MŚ vs. 3x złoto MŚ

8x KK            vs.  4x KK

12x mała KK vs. 10x mała KK

67PŚ              vs  54PŚ

Ocena forum:

Hirscher 9,     Maier 6 

I żeby nie było. Sam Maiera dałem wysoko ( co zrozumiałe za Hirscherem), ale ciekawi mnie co zdecydowało że ogólnie tak rozłożyly się głosy wobec osiągnięć tych dwóch reprezentantów jednej dyscypliny.

 

 

Sam się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku że popularność/rozpoznawalość + moim zdaniem narciarstwo alpejskie dużo straciło na przestrzeni 20-25 lat.

Hermana znam Hirschera musiałem googlować.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herminator / Facet mocniej dominował konkurencje. A tytułów ma mniej bo rozwalił się na motorze. Los sprawił ze sumę tytułów miał niższa ale jak już jeździł to rozwalał w 4 punktacjach. 

3 minuty temu, BMF napisał:

Fame. :) Myślę, że w większości kategorii kibice konkretnych dyscyplin łapaliby się za głowę. De La Hoya jest alltime raczej oceniany wyżej od Tysona czy Lewisa, a skończył na przedostatnim miejscu w swojej kategorii, i tak dalej. :) 

Tez się dziwie. 

Potężnie w dół poszedł poniżej tych wszystkich mma 

 

ale i tak najpotężniejsze rozczarowanie to siatkówka w moim przypadku 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

moje stanowisko w sprawie kolarstwa zostało przedstawione zanim Ty kogokolwiek picknąłeś mordko

tak czy siak - czekamy na publikację głosów :) 

przecież już dawno jest xd

/

Nie moja wina ze jesteś sportowym dyletantem i poza pajacowaniem i smieszkowaniem nie za wiele masz do powiedzenia na temat sportu.

Twoja pycha została pięknie wyjaśniona w tym ATF, gdzie od początku dokonywałeś słabych wyborów bo gdyby Ci odciąć internet i musiałbyś z głowy wybierać to pewnie ten To y Hawk byłby w top5 Twoich najlepszych pickow i tyle.

Z tego co liczę to wygrałem u @Kily i byłem w top4 u @agresywnychomik wiec super, tak samo w ścisłym topie u Pablo :) 

O dziwo, u Cambyego i Ignazza z kolei na samym końcu xd („o dziwo” :wink::wink:) xd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Facet mocniej dominował konkurencje. A tytułów ma mniej bo rozwalił się na motorze. Los sprawił ze sumę tytułów miał niższa ale jak już jeździł to rozwalał w 4 punktacjach. 

Tez się dziwie. 

Potężnie w dół poszedł poniżej tych wszystkich mma 

Hirscher 8x z rzędu KK w latach 2012-2019 i zakonczenie kariery niepokonanym .Maier 4x KK 1998, przerwa, 2000,2001 i później 2004. 

Gdzie jest większa dominacja chyba widać.

Dlaczego mamy dawać bonusy dla narciarzy za to że ktoś źle jeździ na motorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Wstawiłem już arkusz jakby co. ;] 

no widzę

ten Gajusz z nietrafioną kategorią z 1szym miejscem u LAFa i maca póki co najlepsze xD

ofc obaj Panowie Leonidasa (który był arguably lepszym overall sportowcem starożytności) w trafionej kategorii dali na 18 xDDDDDDDd 

@MarcusCamby widzisz to? xD

serio ja rozumiem ATF raz na jakiś czas, ale Wy z nimi gracie na co dzień w to BEGEJEM? 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.