Skocz do zawartości

ATF GOAT SPORTOWCY


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Kily napisał:

) niesamowita dla mnie jest miłość tego koszykarskiego forum do hokeja, a to, że w tym ATFie dużo lepiej było wybrać czwartego z kolei hokeistę niż np. niekwestionowanego goata krykieta (czyli sportu gromadzącego więcej kibiców, pieniędzy itd.), jest dla mnie co najmniej dziwne.

Mnie bardziej dziwi to ,że tu bylo dziwna miłosć do szachów które praktycznie w sferze All time nigdzzie nie są wysoko. Jak sie popatrzy na rankingi róznych krajów to choćby taki Redgrave ma wysokie miejsca a tu poszło 3 przedstawicieli szachów. Snookerzysta. A tylko jeden kolarz i pływak

Co do drużynowych to musisz pamietać do się liczy w Europie - futbol , który kochasz jest mało popularny. A hokej mega . Inna sprawa  ,że mnie dziwi ,ż eposzedł Ovi a nie poszedł Jagr. A przede wszystkim nie poszedł najlepszy europejski hokeista wszechczasów czyli Tkaczuk. On nigdy nie grał w NHL ale nawet Kanadyjczycy w swoich rankingach mają go za najlepszego bramkarza ever i czasem nawet jest w TOP5 tyle ,że skoro tu mało kto znał sie na hokeju to ryzyko

Dziwi niska pozycja rugbystów choc w skali światowej są bardziej popularni od futbolu. Ale zdaje sobie sprawę ,ze to dyscyplina , która zna niewielu na dodatek Puchary świata są od 35 lat raptem ( tak samo jak MŚ w lekkiej zresztą) a najlepszych rugbystów wybiera się dopiero od 2000 . ale jak zobaczyłem ,ze poszedł Best a nie poszedł O'Driscoll  to zdębiałem . Przecież nawet w belfaście większośc powie ,ze to O'Driscoll jest GOATEM a nie Best.. W końcu Irlandia Pólnocna wystawia jedną reprezentację w rugby razem z Irlandią bo to jest dla nich sport nr 1.

A z krykietem to jest tricky bo choć Australijczyk jest często nr 1 to jednak jak się zapytałem ludzi z fabryki w Madrasie to oni uważają ,ze to jest nr 1 ale dla bialych i ,że kolo grał w śmiesznych czasach kiedy ani Pakistan ani Indie ani West Indie nie miały druzyn a Angole nie brali Hinduów do drużyny . To taki trochę Mikan. Robił kosmiczne cyferki ale w czasach kiedy krykiet był ubogą wersją jeśli chodzi o konkurencję.

5 minut temu, julekstep napisał:

dzien jak co dzien!

Zastanawiające jest ,że jak na kogoś kto tu próbuje uchodzić za wyluzowanego cynika to tak naprawdę wychodzi z Ciebie frustracja ,ze zostałeś wyceniony tak nisko...

Porażki trzeba przyjmować z godnością czego ci ewidetnie brakuje. Strasznie sie ogląda Twoje miotanie się z frustracji. Aż tak cię zabolała ta porażka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Zastanawiające jest ,że jak na kogoś kto tu próbuje uchodzić za wyluzowanego cynika to tak naprawdę wychodzi z Ciebie frustracja ,ze zostałeś wyceniony tak nisko...

Porażki trzeba przyjmować z godnością czego ci ewidetnie brakuje. Strasznie sie ogląda Twoje miotanie się z frustracji. Aż tak cię zabolała ta porażka?

dokładnie tak

liczyłem że jak wygram to zdobędę Twoje uznanie a tu lipa

 

i jak tu nie przeżywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, julekstep napisał:

 

@Qcin_69 ile osob na privach mowiacych ci co masz robic miales podczas tego draftu? xDDD

ale Cię boli xd 

c***a się znasz na sporcie i tyle wyszło z tego ATFu, ale zapewne w gry komputerowe + kserobojstwo + w wyborach miss Cyganów byłbyś w ścisłym topie xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ale Cię boli xd 

c***a się znasz na sporcie i tyle wyszło z tego ATFu, ale zapewne w gry komputerowe + kserobojstwo + w wyborach miss Cyganów byłbyś w ścisłym topie xd 

cały sztab szkoleniowy mówiący ci co masz pickować (k**** ely nie dość że picki spojlował przy samym drafcie to teraz zespojlował to xDDDD) + oszustwa przy głosowaniu

 

a i tak nie wystarczyło to na Pablo i wariata xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ely3 napisał:

 

@Qcin_69

A mówiłem ci ,że Merxx to będzie strzał w 10. Tylko czemu nie poszedłeś w Chorwatkę tylko tego strasznie sztucznego twora ze Szwajcarii. Nie dość, że nie Twój typ to było wiadomo ,że będzie nisko wyceniana. Co sie stało ,żeś zmienił zdanie i zamiast chrowcackiej siatkarki poszedłeś w blondi?

No z ta Klara zjebalem xd ale niewiele by to zmieniło tbh, bo i tak by Ivanovic nie wyprzedziła patrzac na to jak wysoko skończyła Ana :D 

Lehman kurwiszcze wiadomo, ale wybrana jako 17 skończyła jako 14 wiec dramatu nie ma! 

Generalnie wychodzi na to ze dobrze ze nie zagłosowałeś bo pewnie byś nie docenił Gajusza, a okazało się ze 2 miejsce zająłem dzięki mojemu rzymskiemu woźnicy, który o 1 minipunkt wyprzedził Marqueza xd 

Piekny finisz! 

Teraz, julekstep napisał:

cały sztab szkoleniowy mówiący ci co masz pickować (k**** ely nie dość że picki spojlował przy samym drafcie to teraz zespojlował to xDDDD) + oszustwa przy głosowaniu

 

a i tak nie wystarczyło to na Pablo i wariata xD

z Pablo i Wariatem nie da się wygrać! Powinieneś wiedzieć po simbaskecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

cały sztab szkoleniowy mówiący ci co masz pickować (k**** ely nie dość że picki spojlował przy samym drafcie to teraz zespojlował to xDDDD) + oszustwa przy głosowaniu

 

a i tak nie wystarczyło to na Pablo i wariata xD

Przecież ja Merxxa polecałem każdemu kto się zwrócił do mnie z pytaniem a to ,że akurat inni mieli inną strategię a Qcin dał się przekonać to juz inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

gratuluję zrozumienia idei atfów!

lol, ja się zastanawiałem między Merckxem a Bjoerndalenem przecież :D Genralnie byłem bliżej Bjoerndalena bo wydawał mi się bardziej namacalny dla sportowych dyletantów (jak Ty), ale kupił mnie argument, ze Bjoerndalen i Bjoergen będą się kanibalizowac :) 

Bjoerndalena zreszta doradzałem Cambyemu, ale wolał postawić na darta xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

lol, ja się zastanawiałem między Merckxem a Bjoerndalenem przecież :D Genralnie byłem bliżej Bjoerndalena bo wydawał mi się bardziej namacalny dla sportowych dyletantów (jak Ty), ale kupił mnie argument, ze Bjoerndalen i Bjoergen będą się kanibalizowac :) 

Bjoerndalena zreszta doradzałem Cambyemu, ale wolał postawić na darta xd

@MarcusCamby również działa na privach podczas atfów?

geeez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zajmować się bardziej pożytecznymi rzeczami zostałem zmuszony odpowiedzieć @julekstep , który się miota bo słabo pickował.

Qcin ( poza Gajuszem) nie wygrał żadnej kategorii u mnie a powiem więcej jego +/- względem kategorii to -6 względem średniej. Oczywiście nie uwzględniałem Gajusza bo tutaj zadziałał mechanizm jak przy Delta a przy najładniejszej cóż, liczą się gusta. Ja nie mam pretensji do @matek , który dał moją na 16 miejscu.

@Reikai nie wiem co miałeś na myśli pisząc tekst o kłanianiu się, ale raczej tego nie było a po prostu uległeś propagandzie Julka.

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

Zamiast zajmować się bardziej pożytecznymi rzeczami zostałem zmuszony odpowiedzieć @julekstep , który się miota bo słabo pickował.

Qcin ( poza Gajuszem) nie wygrał żadnej kategorii u mnie a powiem więcej jego +/- względem kategorii to -6 względem średniej. Oczywiście nie uwzględniałem Gajusza bo tutaj zadziałał mechanizm jak przy Delta a przy najładniejszej cóż, liczą się gusta. Ja nie pretensji do @matek , który dał moją na 16 miejscu.

@Reikai nie wiem co miałem na myśli pisząc tekst o kłanianiu się, ale raczej tego nie było a po prostu uległeś propagandzie Julka.

jooo? 

To szukaj sobie nowych przyjaciół, Twoja kariera w Spółdzielni dobiegła końca.

Od teraz przyjaciolmi Minnesoty są Kiły i Chomik, a Ty z Sylwkiem idźcie się bratać z Rapparem i Julkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Oczywiście nie uwzględniałem Gajusza bo tutaj zadziałał mechanizm jak przy Delta a przy najładniejszej cóż, liczą się gusta.

Dałeś Gajusza (który był źle wybrany jeśli chodzi o kategorię) na 1szym i Leonidasa (zazwyczaj wyżej na listach all-time sportowców starożytności) na 18tym (obaj z qcinem pomysł ściągnęliśmy od Chytruza i jego Zawiszy Czarnego) - ale spoko xD

 

idź tam się kłaniać swoim Panom z Minnesoty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Dałeś Gajusza (który był źle wybrany jeśli chodzi o kategorię) na 1szym i Leonidasa (zazwyczaj wyżej na listach all-time sportowców starożytności) na 18tym (obaj z qcinem pomysł ściągnęliśmy od Chytruza i jego Zawiszy Czarnego) - ale spoko xD

 

idź tam się kłaniać swoim Panom z Minnesoty!

i obaj skończyli na 15 miejscu :) Gajusz i Leonidas :) 

W ogóle jaka Ty hipokryzja załadujesz, czepiając się ze Gajusz nie był w swojej kategorii a samemu dając wrestlera przed kolarzem w kategorii sportow, lol.

Rydwany maja więcej wspólnego ze sportami motorowymi niz Wrestling ze sportem xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Qcin_69 napisał:

W ogóle jaka Ty hipokryzja załadujesz, czepiając się ze Gajusz nie był w swojej kategorii a samemu dając wrestlera przed kolarzem w kategorii sportow, lol.

ani kolarstwo ani wrestling to nie sporty

więc wyżej poszło to co jest mniej szkodliwe społecznie

proste

34 minuty temu, Qcin_69 napisał:

i obaj skończyli na 15 miejscu :) Gajusz i Leonidas :) 

tylko dzięki Twoim kolegom xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.