Skocz do zawartości

ATF GOAT SPORTOWCY


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LAF napisał:

przy najładniejszej cóż, liczą się gusta. Ja nie mam pretensji do @matek , który dał moją na 16 miejscu

Dzięki za wyrozumiałość, ale szanujmy się, cienka mocno na tle reszty. Wystarczyło wybrać jakiegoś pewniaczka na środek w stylu Kliszyny lub innej, bez udziwnień, bez rozczarowań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

O cholera. Ale Tony Hawk baty zebrał. 

Jakieś zaskoczenie? 

25 minut temu, MarcusCamby napisał:

Obaj z @LAF daliście Lavera na 18 miejscu. Why?

Prehistoria, nie przemawiał do mnie. 

Zasadniczo w każdej kategorii uzupełnianie zaczynałem od kilku pierwszych i ostatnich miejsc, środek sam wychodził. 

A ten gość poza jakimiś kompletnymi dziwadłami był jednym z niewielu, których musiałem googlować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, matek napisał:

Prehistoria, nie przemawiał do mnie. 

To samo mogę odpowiedzieć, że raczej szedłem w nowoczesność tam gdzie ktoś nie był mocno znaczący jak np Pele

44 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@ignazz dał Novakovicia na 13- to tez ciekawe względem innych głosów - chyba tylko to było zaskakujace (w globalnej skali) 

Pewnie się mści za derby Kujaw ; D

Czy komisja na czele z @julekstep wyjaśni tą sprawę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, LAF napisał:

Anwil vs Twarde

2-0 było w RS/

Od kiedy to Toruń należy do Kujaw ?

 

Godzinę temu, matek napisał:

  

  

Musisz szukać pomocy, ale może być za późno :)

Jemu nic nie pomoże. Tak żenujących ataków na jedna dyscypline to już dawno nie widziano. Jakaś obsesja na temat gejów. A mógł zostać śmiesznym fanem od Jokicowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

jak zobaczyłem ,ze poszedł Best a nie poszedł O'Driscoll  to zdębiałem . Przecież nawet w belfaście większośc powie ,ze to O'Driscoll jest GOATEM a nie Best.. W końcu Irlandia Pólnocna wystawia jedną reprezentację w rugby razem z Irlandią bo to jest dla nich sport nr 1.

Wydaje mi się, że niepotrzebnie z tego powodu zdębiałeś, bo chyba jedyny Best jaki poszedł, to w piłce nożnej, a nie w rugby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

Jemu nic nie pomoże. Tak żenujących ataków na jedna dyscypline to już dawno nie widziano. Jakaś obsesja na temat gejów. A mógł zostać śmiesznym fanem od Jokicowców

Dziekuje za feedback.

Opinia osoby, ktora potrafi przegrac w atfie nie biorac nawet w nim udzialu zawsze na propsie! (chociaz fakt ze w tym poszlo ci nieco lepiej niz w poprzednim)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kily napisał:

Wydaje mi się, że niepotrzebnie z tego powodu zdębiałeś, bo chyba jedyny Best jaki poszedł, to w piłce nożnej, a nie w rugby :)

Ale mi chodziło ,że prędzej jako wybranego Irlandczyka bym widział właśnie rugbystę a nie piłkarza., Nota bene O'Driscoll ma większe prawo być w tym ATF niż Lomu , który jest taka ikoną . Opowiada się o nim legendy i nadal jest wysoko ale ze skrzydłowych wyżej sobie cenię Habanę i weilu kibiców też. To co Habana wyrabiał we Francji gdzie zresztą wyrównał rekord Lomu.

Ale może to sentyment bo widziałem go na żywo a Lomu nie miałem okazji

Teraz, julekstep napisał:

Opinia osoby, ktora potrafi przegrac w atfie nie biorac nawet w nim udzialu zawsze na propsie!

Z tobą to już jest tak źle ,ze nawet nie zauwązyłem ,ze ani w tym ani w tamtym nie brałem udziału więc nie dość ,że nie przegrałem to jeszcze dokładnie osiagnałem ten sam rezultat a nie jak napisałeś

 

Teraz, julekstep napisał:

chociaz fakt ze w tym poszlo ci nieco lepiej niz w poprzednim)

W Twoim przypadku wystarczy ci mówić a coraz bardziej się komrpomitujesz. Nie spodziewałem się ,ze aż taka frustracja cię dopadnie i z każdym dniem będziesz się coraz bardziej zakopywał w swojej frustracji  i żenadzie. Ale spoko pogrązaj się dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

Opinia osoby, ktora potrafi przegrac w atfie nie biorac nawet w nim udzialu zawsze na propsie!

 

5 minut temu, ely3 napisał:

Z tobą to już jest tak źle ,ze nawet nie zauwązyłem ,ze ani w tym ani w tamtym nie brałem udziału

- przegrales nie biorac udzialu

- hahahahaha nawet nie zauwazyles ze nie bralem udzialu, zle z Toba!

mkay xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Czemu @ely3 nie głosowałeś? 

Raz byłem od Wielkanocy na Krecie z rodziną

Dwa moja córka złapała niestety infekcję tam. Byłem z nią u lekarza greckiego potem jeszcze w Polsce. Po raz pierwszy od dwóch lat musi brać antybiotyk. Dopiero dziś nad ranem pierwszy raz nie ma gorączki. Ogólnie przez ostatni tydzień to był czas dla rodziny i dzieci. Nawet nie zaglądałem do kompa od Wielkiego Piątku

Choć nie ukrywam ,że nie mam bladego pojęcia o sportach walki a w motorozycyjnych miałbym trójkę 1 . Schumi 2 Hamilton 3 Vettel a potem to już byłoby losowe poza 17-18 kolesie z WRC.Nie znałem żadnego nazwiska z MMA.. Choc wstępnie szykowałem się do głosowania i zacząłem jakoś ważyć. Ale wiem ,że jako totalny laik w tych dwóch kategoriach moje wyniki byłyby bardziej oparte na tym kto jest znany a nie kto rzeczywiście był w czymś dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.