Skocz do zawartości

Draft 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Reikai napisał:

no-first-round-pick-had-a-bigger-impact-

Kolejnosc pokazuje DRTG. Zaskakuje drugi wynik Podziemskiego mimo kiepskich warunkow oraz tak kiepskie Liveliego, skoro jest uznawany za goscia od D bo w ataku jest meh.

Kolejność nie pokazuje drtg a on/off drtg. Może po prostu grał w słabym zespole w którym był jednym z lepszych obrońców, albo jego zmiennik był beznadziejnym obrońcą. Z drugiej strony ten zmiennik musiał być niezły w ataku skoro Podz poprawiał z kolei atak tylko o 3,8.

Gwoli wyjaśnienia, tabelka ta obejmuje tylko wybranych w 1 rundzie graczy z NCAA.

OMAX ma najlepsze on/off 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Reikai napisał:

Ausar wygladal swietnie all around tez.

Amen na razie wyglądał o wiele lepiej ale to wszystko to jest liga letnia.

Fakt ostatni raz to dobrze wygląda klasa Mitchella . Tatuma i mało kto pamięta ale Fultza. Wtedy jeszcze Jaylen Brown biegał. Tak to było mocna liga letnia

Teraz też wielu wygląda lepiej niż drugo czy nawet trzecioroczniacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Robaq napisał:

Serio ktoś wyglada lepiej niż drugoroczniacy? Może lepiej niz Ivey

bo Jabari Smith i KG to zjedli w meczach, w których grali i ogolnie pojechali na wakacje, wiec  pohamowałbym entuzjazm.

Nie no, przecież to opis ogółu, a nie pojedynczych graczy typu Jabari, który cały sezon (79 meczy) był starterem... i nawet nie powinien tu grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Robaq napisał:

bo Jabari Smith i KG to zjedli w meczach,

Jaki KG? 

Jabari robił dużo pkt ale też mega dużo rzucał i był często faulowany. Więc to mimo wszystko tak sobie. Murray z Kings ok.Ale już taki Mathurin czy Hardy z Mavs wygladali średnio fajnie . 

Branham ze Spuirs też średnio. Zdecydowanie więcej wymienię jasnych punktów pośród debiutantów niż drugoroczniaków. Chet Holmgreana zaliczam do debiutantów jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

ja wiem, summer league mvp niewiele znaczy i preseason tez.

Ale jest ogromna szansa na to, ze to wypadniecie z loterii tak daleko bedzie memem za kilka lat. Co tam bylo niby powodem, cos z kolanem?

 

Facet jest strasznie pewny siebie w grze.

Jeśli ktoś potrafi w tym wieku rzucać dalekie trójki i ładować dynamiczne wsady to jest to materiał na zacnego gracza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem wlasnie po lekturze Bulls vs Rockets. Okrutny jest ten rzut braci Thompson. Ja wiem, ze mialo byc kiepsko pod tym wzgledem, ale oni nie moga przekroczyc 20% za 3, wala airballe wide open. Lonzo pokazal, ze mozna to zmienic, wiec jakas tam nadzieja jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.