Skocz do zawartości

Draft 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, spabloo napisał:

Trafiał w collegu 40% z c&s, kończył 66% spod obręczy w HC (i powtórzę - nie tylko na pusty kosz, ale i po wjazdach na koźle). Będzie mógł bronić SG/SF. Rola porządnego 3&D + cutter + kontrataki wydaje się jego podłogą, jeśli nic by nie zrobił z tunel vision (chociaż przed collegem aż tak źle to nie wyglądało). Zakładam, że coś innego zdecydowało niż to co pokazał na parkiecie. Przekonamy się co to było. I będzie to dla mnie bardzo ciekawa lekcja na przyszłość 😀. A może ten draft był jednak tak mocny, że te skille starczyły tylko na 20 miejsce?

Po prostu wydaje się, że obecnie skauci coraz mniej cenią tego typu warunki fizyczne, jeśli nie idzie za tym super skill i BBIQ. Bo jak porównasz Whitmore do takiego Bilala, to Cam na dzień dzisiejszy jest dużo lepszym atletą, przede wszystkim jest dużo silniejszy, ale raczej nie ma tutaj zbyt wiele miejsca na poprawę. Coulibaly z kolei poszedł wyżej, bo można w ciemno zakładać, że w 2-3 lata złapie masę, może jeszcze nawet coś urośnie i wtedy to on będzie lepszym atletą od Cama. Czy pójdą za tym też umiejętności? Może pójdą, może nie, przebłyski są, ale na dzisiaj decision making też jest po stronie Francuza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winnerzy:

Rockets - mimo wszystko mają dwa loteryjne picki, Whitmore spadł strasznie ale jakby ktoś im przed draftem powiedział że mogą mieć i Amena i Whitmora to braliby w ciemno, a raczej kazali się po głowie popukac.

Hornets - mieliby idealny draft, gdyby wybrali Scotta. Reszta pickow swietna

Jazz - 3 fajnych prospektów

Blazers - 3x tak

za 2 runde GSW - dostali goscia który nie wiem jakim cudem spadł tak daleko, ale wydaje się idealny do nich i jest NBA ready. Podziemski trudno ocenić, ale ja kupuje ten jego pierwiastek ładnie wyglądającej gry.

Wolves - Leonard Miller z 33? Steal

Mavs - wzięli swojego człowieka, zrzucili Bertansa i dostali dodatkowy 1st

Looserzy: 

Miami - nie za szybko? Spokojnie można było trade down robic

Raptors - ten Dick ugh, mieli na stole lepsze opcje, ale Dick chyba mowi ze nie chcą iść w przebudowę jednak. Mieli na stole lepszych prospektów grających po obu stronach parkietu, a wzięli jednowymiarowego shootera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Pacers? 

Zawsze lubiłem ich wybory ale ten Walker? 

Nawet sobie oglądałem ten mecz Houston vs UCF i jednak ten Walker wyglądał gorzej. Może coś jest w tym Walkerze czego nie dostrzegam albo jak można poczytać już z kilka dni temu jestem zbyt dużym fanem Hendricksa( i tym bardziej sie ciesze ,ze trafił do Jazz choć zdaje sobie sprawę ,że on ma świetny pakiet wejściowy ale nie ma wielkiego jeszcze pola do poprawy.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ely3 napisał:

A Pacers? 

Zawsze lubiłem ich wybory ale ten Walker? 

Nawet sobie oglądałem ten mecz Houston vs UCF i jednak ten Walker wyglądał gorzej. Może coś jest w tym Walkerze czego nie dostrzegam albo jak można poczytać już z kilka dni temu jestem zbyt dużym fanem Hendricksa( i tym bardziej sie ciesze ,ze trafił do Jazz choć zdaje sobie sprawę ,że on ma świetny pakiet wejściowy ale nie ma wielkiego jeszcze pola do poprawy.)

Dla mnie Walker będzie wtopą. Był wyższy i silniejszy od rówieśników to wygladal nieźle, w NBA odbije się o ścianę moim zdaniem.

Co do bliźniaków i umniejszania ich rywalom:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło już sporo kontraktów dla ludzi spoza draftu np. SANOGO. 

TdJ juz się odgraża że będą żałować. To bardzo ciekawe co się tam stało z nim. Ale chciałem tylko napomknąć że to był jeden bodajże z 15 zawodników testowanych przez Kings a mimo tego że wybierali z 54 i 34 to go odpuścili także może być tam jakiś  problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Matas Buzelis G League Ignite Wing Born 2004
2 Ron Holland G League Ignite Wing Born 2005
3 Isaiah Collier USC Guard Freshman
4 Zaccharie Risacher France Wing Born 2005
5 DJ Wagner Kentucky Guard Freshman
6 Cody Williams Colorado Wing Freshman
7 Justin Edwards Kentucky Wing Freshman
8 Stephon Castle UConn Guard Freshman
9 Aday Mara Spain Big Born 2005
10 Kyle Filipowski Duke Big Sophomore
11 Omaha Biliew Iowa State Forward Freshman
12 Alexandre Sarr Perth Wildcats (NBL) Forward/Big Born 2005
13 Bronny James USC Guard Freshman
14 Elliot Cadeau North Carolina Guard Freshman
15 Kel'el Ware Indiana Big Sophomore
16 Kwame Evans Oregon Forward Freshman
17 Donovan Clingan UConn Big Sophomore
18 Dillon Mitchell Texas Forward Sophomore
19 Elmarko Jackson Kansas Guard Freshman
20 Ja'Kobe Walter Baylor Wing Freshman
21 Bobi Klintman Cairns Taipans (NBL) Forward Born 2003
22 Thierry Darlan G League Ignite Guard Born 2004
23 Tyese Proctor Duke Guard Sophomore
24 Baba Miller Florida State Forward Sophomore
25 Riley Kugel Florida Guard Sophomore
26 JJ Starling Syracuse Guard Sophomore
27 Adem Bona UCLA Big Sophomore
28 Aaron Bradshaw Kentucky Big Freshman
29 Scotty Middleton Ohio State Wing Freshman
30 Nikola Djurisic Serbia Wing Born 2004

2024 Oby 13 nie w LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.