Skocz do zawartości

Draft 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ignazz napisał:

Amens 

Ale jeżeli Scoot zacznie paplać coś o swoim confidance to możliwe ze będzie miał najtrudniejsze wejście w lidze 

Jedynie podejrzane to ma imię. 

Amen z takim atletyzmem, akrobatyzmem i tym jak konczy pod obrecza nawet pomimo braku miejsca nie ma szans byc bustem.

Nie wiem co z tym Scootem sie uparles, toc Amen mowil ze tez jest nr 1 a Ausar nr 2. Kazdy prospect co roku tak mowi.

Teraz, karpik napisał:

Whitmore.

Tez sie przylaczam, z reszta spadl z mockow strasznie i najnowsze ploteczki mowia o nawet TOP8, kiepskie treningi.

 

Cytat

Pistons Beat Reporter James Edwards III: "So, over the last 24 hours, I've gotten the sense that Cam Whitmore doesn't seem to be in the cards [at 5.] Could be smokescreen. I heard he didn't have a great workout...As of right now, I genuinely feel like it's between the Thompson twins & Jarace Walker"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 14:06, karpik napisał:

Do tych tweetów zbytnio nie przywiązuję wagi, ale kiepski size nie pozwoli mu być 4, a jako 3 brakuje mu handles i playmakingu. 

Ja tak samo, ale dokładnie napisałem podobna ocenę w temacie Pistons. Gość ma tylko atletyzm i wiek, które go premiują. Brakuje BBallTools.

W dniu 20.06.2023 o 13:29, Reikai napisał:

Kto jest waszym bustem z loterii?

w pierwszych 2-3 sezonach B.Miller + Henderson + Whitemore cała trójka mocno overrated

Z innej beczki - kto będzie stealem/sleeperem Waszym zdaniem? Oczywiście biorę pod uwagę, że optykę, może zmienić to gdzie trafi.

z obrońców wyżej powinien być Black i Wallace

z obwodowych Coulibaly (być może największy steal), niedoceniany jest tez Bailey (będzie świetny 3&D)

z podkoszowych L.Miller (sleeper) I Sanogo.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć kto będzie stealem, a kto nie bo draft będzie niewiadoma pewnie tak od 10 miejsca w dół. Ale jakbym miał obstawiać steale, które pójdą dalej niż powinni to: Bufkin(zakladajac ze nie pójdzie w top 10), Podziemski, Lewis, Miller, Smith jeśli będzie zdrowy i Trayce Jackson-Davis.

Bufkin imo będzie jednym z lepszy graczy tego draftu, a cała reszta typowana jest na 20+ picki.

Oveerated tez Dick oczywiście.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugh, rok temu Woj byl pewien Smitha z 1 i to w dzień draftu. Ale jeśli to prawda, to powiedz mi że jesteś szerszeniem nie mówiąc że jesteś szerszeniem, postaw na łamliwego Lamelo po bardzo słabym sezonie i 6.8 SF z bronią, który kończy 36% pod obręczą.

No to będą cuda jak Henderson spadnie do picku Portland. Lillard w Miami, czy Zion w Blazers? :]

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wembanyama u JJ Reddicka. Dwa szybkie przemyślenia:

  • Victor wydaje się być bardzo dobrze poukładanym, młodym człowiekiem; jego słowa na temat nastawienia mentalnego do gry i kariery dość mocno przypominają słowa Antetokounmpo po finałach w 2021 r. na temat skupiania się tylko na tym co jest ważne, na kolejnym zadaniu do wykonania etc. itp.; biorąc pod uwagę wiek Victora, to brzmi to dość dojrzale (szczególnie jak zestawimy to z aktualną dramą wokół Ziona)
  • przypominam że Reddick ma 191 cm wzrostu, a przy Victorze wygląda jak przedszkolak (albo jak typowy forumowicz-zakolak przy Sochanie)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Reikai napisał:

Ugh, rok temu Woj byl pewien Smitha z 1 i to w dzień draftu. Ale jeśli to prawda, to powiedz mi że jesteś szerszeniem nie mówiąc że jesteś szerszeniem, postaw na łamliwego Lamelo po bardzo słabym sezonie i 6.8 SF z bronią, który kończy 36% pod obręczą.

O widzę, że w tej krytyce Hornets przebija się krytyka prospecta Millera. Czyżbyś zmienił zdanie o mocy tego draftu? Banchero nadal nie załapałby się w TOP10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, spabloo napisał:

O widzę, że w tej krytyce Hornets przebija się krytyka prospecta Millera. Czyżbyś zmienił zdanie o mocy tego draftu? Banchero nadal nie załapałby się w TOP10?

Przebija sie krytyka wybrania Millera nad Scottem, bo ''fit'' podczas gdy to bzdura bo mniej pilki w rekach Lamelo zrobi mu tylko dobrze. No, ale pewne organizacje sie nie naucza.

Znalazlby sie, jak dla mnie kolo 8-9 miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Lillard dość otwarcie mówi, że jeśli pick nie zostanie wykorzystany na grę tu i teraz, to on nie chce w takiej drużynie grac.

Wielu komentatorów, np. Lowe, Givony, twierdzi że i tak nie zażąda transferu.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

 

Pisałem przecież kiedyś , że Mitch wyraźnie powiedział , że dla niego fit ponad wszystko więc weźmie Brandona

 

A ja pisalem, ze nie powiedzial tego i zle zrozumiales jego wypowiedz.

6 minut temu, LAF napisał:

Tylko tego dziada przehandlować wtedy aby nie zabierał gały i Miami znowu melduje się w ECF

Az boje sie zapytac kto jest tym dziadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.