Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Ode mnie do GeDDo: Jose Calderon

 

Od GeDDo do mnie: Luol Deng i JJ Redick

 

I jednocześnie proszę o wywalenie Boykinsa na FA.

 

Pozdrawiam.

potwierdzam

 

musze jeszcze nieznacznie tylko zejsc z salary. dlatego kupie jakies pick z najblizszego draftu (im dalszy tym lepszy), ewentualnie jakies 15ki co moga cos znaczyc w przyszlym sezonie.

 

btw. o co chodzi z tym dymem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o to że geddo wykorzystal nowego gracza żeby zejsc z salary jednym ruchem.To samo było w Fbx 3 z moim udziałem i był wielki dym. :D Ale trzeba sobie jakoś radzić i kombinować.

 

Benon spokojnie.Obaj gracze są zdrowi.Oboje zyskaliście,ty dodatkowe salary a geddo spokój z salary;)

 

W Fbx 3 był trejd następujący: do mnie Monta Ellis+Odom a do Antka Amare i Harden.Nie wiem do tej pory o co był ten dym ale nieważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zdawałem sobie sprawę z celów działań GeDDo - próbowałem jeszcze coś więcej wydębić od niego, ale koniec końców skapitulowałem - przy moim wielce średnim drafcie każde "teoretyczne" wzmocnienie jest takim małym sukcesem...

Pozdrawiam.

 

Edit: Jeśli chodzi o jakiś handelek to zapraszam serdecznie - najchętniej przyjmuję młodych i picki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furory ofertą nie zrobie, ale mam do oddania Salmonsa, Redda i Jamisona. Mogą pójść nawet za picki w 2058r.

W dalszym ciągu plan jest taki sam, a mianowicie czekać na Rubio i w międzyczasie zbierać wszystko co młode i rokuje bardzo dobrze. 1 pick jest do oddania, ale za coś co spełnia warunki postawione wyżej, więc 26 lat to raczej górna granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim - ja tylko chciałem poinformować, że przez najbliższe 10 dni będę prawdopodobnie niedostępny i jeśli ktoś uderzy z jakimś transferem, to odpowiem najwcześniej około 1 czerwca. Jak znajdę jakiś dostęp do netu to będę próbował wcześniej, niemniej jednak nic nie obiecuję. Nie zmienia to jednak faktu, że serdecznie do wszelkich deali zapraszam i wystawiam na sprzedaż jakiedoś centra LA, który mi się w składzie zawieruszył - Pau Gasol, czy jakoś tak...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale termin deklaracji był jasno wytyczony, poczekalismy nawet dłuzej niż to było wymagane. Na zgłoszenie miałes miesiąc, zorientowałes sie w drugiej połowie maja...

 

Hickson trafia do mnie

17 pick wędruje do GeDDo

Jesli chodziło o pick Rockets, to ma on nr 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.