Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw czy Waniec jeszcze z nami gra... srednia wieku jego składu 34,31... Najmłodszy zawodnik w przyszłym roku skonczy 30 lat, i w dodatku 8 pick w drafcie. Czy ktokolwiek z tym zespołem jest jeszcze w stanie cos zrobić?

Jeżeli chce się iść w przebudowę, to sprzedaż takich graczy jak Kidd, Pierce itp po promocyjnych cenach za jakieś picki, ew. młodzież w trakcie sezonu do walczących nie będzie problemem, dowód na to mamy w fbx1.

 

W sumie zastanawiam się tylko, czy jest sens zostawiania tego zespołu Wańcowi, który nie wiele przy nim robi.

 

ps. Na co czekają przem, pangloss i maslon - nie wiem. Wysatrczy napisać, tak gram, albo nie, nie gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się obraził, gdy zburzyłem jego misterny plan odbudowy, który sobie przyjął :D

 

Jakby nie było czas jest do 30 kwietnia, palić się nie pali, ale imo pewne już jest, że osoba, która będzie miała pierwszeństwo wyboru ekipy weźmie Suns - Howard, Curry, Beasley, Harden, Westbrook, 2 i 6 pick, 1 waiver, wygląda to bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było czas jest do 30 kwietnia, palić się nie pali, ale imo pewne już jest, że osoba, która będzie miała pierwszeństwo wyboru ekipy weźmie Suns - Howard, Curry, Beasley, Harden, Westbrook, 2 i 6 pick, 1 waiver, wygląda to bardzo ładnie.

wow - jak ktoś nie wygra ligi tym zestawem to powinien w trybie natychmiastowym zostać wywalony po sezonie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy draft!

 

Teamy Wańca, Panglossa, Przema, Lu i Zeta idą... tam gdzie diabeł mówi dobranoc.

 

No i DF-a, on sam jest za :) Nie, no żart.

 

Kolejność draftu=kolejność zgłoszeń!

 

1. Dirty Thirty

2. Benon

3. El-Maniaque

4. PH#1

5. Karl Malone

 

Lista zawodników dostepnych w stosownym topicku.

 

Decyzji nie podjąłem sam. Pomysł jest Antka, poparty przeze mnie i Rogera, aprobowany przez GeDDo. DF również jest za.

Uwaga! W draft wchodzą też picki!

 

Kolejność waiver wprost proporcjonalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Mar, nie napisałem do Ciebie...

 

Z udziałem graczy tych pięciu userów.

 

Powód - zbyt duza dysproporcja miedzy składami. Nie wyobrażam sobie nowego, przejmującego team Wańca. To ma taki atut, iż każdy bedzie mógł budowac zespół sam.

 

Nasze składy pozostaną rzecz jasna nienaruszone i niezmienione.

 

P.S. To nie tak, że przejąłem ligę i już od razu, nie, nie... O wszystkim wie Roger, można powiedziec, że on podjął decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze pomysl sie spodobał. Troche czekalismy imo za dlugo na nowym GM-ów. No i (bez obrazy dla poprzednich GMów) nowi gmowie San Antonio, a przede wszystkim Chicago Bulls przez najblizsze 5 lat nie mogli by wyjś z marazmu (zalozmy byc chocby w top10).

 

Jesli pomysl sie przyjmie, to moze podobnie mozna zrobic z nowymi GMami w FBX#3, gdzie bodajze 4 miejsca sa wolne.

 

Aha i wydaje mi sie ze ten pomysl jest dobry (moze byc dobry) jesli z ligi rezygnuje conamniej 4 menadzerów.Przy mniejszej ilości druzyn, ktore rezygnuja chyba to nie ma sensu. W sumie niech sie ten draft zaczyna bo trzeba zaczac jakies trade'y letnie robic :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i (bez obrazy dla poprzednich GMów) nowi gmowie San Antonio, a przede wszystkim Chicago Bulls przez najblizsze 5 lat nie mogli by wyjś z marazmu (zalozmy byc chocby w top10).

Czy ja dalej o czyms nie wiem? :D :wink:
Kurcze sorry :roll:

 

Po prostu Przem mial bodajze w nazwie kiedys San Antonio Jazz czy cos w ten desen. No i nie jako z automatu daje mu Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedna sprawa. Pomysł z draftem dla nowych uczestników w moim odczuciu to dobra decyzja, wyrówna to poziom ligi, a zarazem zlikwiduje tak dobrą drużynę jak Phoenix. W ten sposób przydało by się postąpić jeszcze z kilkoma ekipami :wink:

 

Moje pytanie dotyczy waiverów. Czy nowe drużyny otrzymają nowe waivery (np. od 1 do 5) czy też rozdzielone zostaną waivery, które dotychczas miały te drużyny (np. 1, 4, 8, 14 itp. nie sprawdzałem jak to jest w rzeczywistości)?

 

Mam nadzieję, że nowi userzy rozruszają trochę skostniała ligę. Inna sprawa, że taki zabieg ma sens tylko i wyłącznie w przypadku gdy w ten sposób potraktuje się kilka drużyn, a nie dwie czy trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedna sprawa. Pomysł z draftem dla nowych uczestników w moim odczuciu to dobra decyzja, wyrówna to poziom ligi, a zarazem zlikwiduje tak dobrą drużynę jak Phoenix. W ten sposób przydało by się postąpić jeszcze z kilkoma ekipami :wink:

Jak przedstawialem ten pomysl bulkowi, to bardziej mi chodzilo o to by nowi GMowie, nie otrzymywali takich wraków zespołów jak by otrzymal w spadku po Wańcu prawdopodbnie karl. GM tego zepsolu nie mialby przyjemnosci z gry przez najblizsze 10 lat.

 

Moje pytanie dotyczy waiverów. Czy nowe drużyny otrzymają nowe waivery (np. od 1 do 5) czy też rozdzielone zostaną waivery, które dotychczas miały te drużyny (np. 1, 4, 8, 14 itp. nie sprawdzałem jak to jest w rzeczywistości)?

Moim zdaniem powinny sie im podzielic "ich" waivery.

 

jak dla mnie to ten draft nie ma ładu i składu

tzn dobry pomysł z tym draftowaniem ale jak widze te wybory to mi ręce opadają :]

Domyślam sie buła o kogo Ci chodzi, bo wybory jednej osoby nie sa takie jakie wiekszosc z nas bysmy chcieli (albo bysmy wykonywali), ale to jest ich sprawa. Jak to sie mowi jak se poscielisz tak sie wyspisz. Będa Ci GMowie (ktorzy w powszechnej opinii wybieraja gorzej) mogli byc źli wylacznie na siebie.

 

Rozumiem ze kilku zawodnikow, którzy zostana nie wybrani w drafcie wracaja do puli FA, bo bedzie chyba 13 rund?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.