Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

zakotwiczyłem na 9 miejscu i nie bedzie ani lepiej ani gorzej.

biorąc pod uwagę fatalny początek sezonu to dobre miejsce, ale nie wiem dalej czy mam robić rewolucję w składzie czy pozostać przy tym co mam.

s-jax i murphy najmłodsi nie są

jj nie wiadomo gdzie zagra w przyszłym sezonie

haslem pewnie z czasem będzie mniej produktywny, tym bardziej jak do heat przyjdzie amare, boozer czy bosh

tak na dobrą sprawę mam feltona, gallinariego i mcgee z graczy młodych którzy mogą się podnieść w fppg ale niekoniecznie

i c*** nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakotwiczyłem na 9 miejscu i nie bedzie ani lepiej ani gorzej.

biorąc pod uwagę fatalny początek sezonu to dobre miejsce, ale nie wiem dalej czy mam robić rewolucję w składzie czy pozostać przy tym co mam.

s-jax i murphy najmłodsi nie są

jj nie wiadomo gdzie zagra w przyszłym sezonie

haslem pewnie z czasem będzie mniej produktywny, tym bardziej jak do heat przyjdzie amare, boozer czy bosh

tak na dobrą sprawę mam feltona, gallinariego i mcgee z graczy młodych którzy mogą się podnieść w fppg ale niekoniecznie

i c*** nie wiem co robić

Niezłą reklamę robisz swoim zawodnikom przed rozpoczęciem wakacyjnych trade-talks ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no k**** findek a co mam pisać, że murphy z pewnościę podniesie swoją średnią w następnym sezonie?

każdy wie co jest grane przecież.

napisałem tylko że s-jax i murphy najmłodsi nie są co wcale nie oznacza że w przyszłym sezonie spadnie im średnia. wg mnie s-jax będzie miał lepszą niż w tym sezonie, a murphy może nieznacznie spaść w zależności o letnich ruchów pacers.

haslemowi napewno spadie średnia

a gallinari i mcgee w zależności od tego co będzie działo sie w lato w nowym jorku i waszyngtonie mogą podskoczyć ale i spaść

jedynym pewnym punktem jest felton. z tendencją wzwyżkową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

DF 805 37259,5 46,29 ( 0,05 ) ( 47,55 )

Roger 810 34439 42,52 ( -0,20 ) ( 37,91 )

obi 800 31631 39,54 ( -0,02 ) ( 39,10 )

Mar 803 31096,5 38,73 ( -0,10 ) ( 36,39 )

GeDDo 809 30845 38,13 ( 0,40 ) ( 46,79 )

Lu 810 30440 37,58 ( 0,34 ) ( 46,67 )

Z33 807 30302 37,55 ( -0,02 ) ( 37,00 )

Krzemyk 796 28564 35,88 ( -0,13 ) ( 32,36 )

Crackersss 770 26653 34,61 ( 0,09 ) ( 36,44 )

Buła 807 27549,5 34,14 ( 0,41 ) ( 46,94 )

Dennis Rodman 804 26854,5 33,40 ( 0,15 ) ( 36,61 )

PangLoss 732 24326 33,23 ( 0,07 ) ( 35,17 )

Maslon 807 26813 33,23 ( -0,38 ) ( 22,77 )

Wirakocza 710 23404 32,96 ( 0,23 ) ( 37,89 )

Przem_Pretor#21 730 23998,5 32,87 ( -0,09 ) ( 31,06 )

Waniec 816 26825 32,87 ( -0,02 ) ( 32,47 )

Bulek 776 25435 32,78 ( 0,28 ) ( 38,64 )

Antek 795 25747,5 32,39 ( -0,04 ) ( 31,26 )

Szoszon 820 25859 31,54 ( 0,00 ) ( 0,00 )

ms9 716 20782,5 29,03 ( -0,04 ) ( 28,20 )

FBX#2 (ID# 159)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiem twierdzić, że dołożyłem sporą cegiełkę do tego trzeciego miejsca!

 

Podstawowi zawodnicy zrobili swoje, ale dotykały mnie kontuzje ze wszystkich stron i wtedy właśnie reszta składu musiała dać znać o sobie

 

sprowadzenie do Dallas K-Marta, Jerebki, Gibsona, Hansbrougha, Ellingtona oraz Afflalo uważam za dobre posunięcia. Najbardziej żałuje Marcusa Thorntona, którego sam doceniłem w drafcie (dobrze, że jest u mnie w fbx3)

 

Pierwszy sezon i 3 miejsce, a moim celem było zajęcie 5 miejsca! W przeciągu ostatnich tygodni były dwa okresy kiedy Mar miał szalone serie, gdyby nie kontuzje Boguta i Bosha to pewnie byłoby inaczej, ale w odpowiednim momencie do gry wrócil Martin, Gibson miał mocną serię double-double, a Wade po kontuzji w lutym, zagrał fenomenalnie w marcu i mogłem spać spokojnie.

 

Za kilka dni dokładniej podsumuje każdego z zawodników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem sam nie wiem jak mogłem z 2 miejsca na poczatku fbx tak spasc. No, ale jesli oddaje Dżemika za Goodena, a wilsona za czapke gruszek, to nic dziwnego.

Fakty są takie, że z sezonu na sezon spadam w dól równo pochyłej. W tym sezonie wiele zdziałac nie moglem, jak mi sie Yao połamał, a c-villa i ford grali jakby chcieli szybko zlądowac na FA, jednak nie uniknęłem takich baboli jak sprzedaz collisona praktycznie za bezcen.

Na szczescie widzę światełko w tunelu. Zdaje sobie sprawę, iż chocby jeden mój grajek może sie cieszyc niezłym zainteresowaniem na koniec sezonu. Ale wole za niego wymyslic cenę z sufitu, niz dopuscic, że znowu bede potem żałował.

Ale jesli ktos by był zainteresowany fordem, c-villą czy nashem - no problem. Ale nikt nie będzie.

 

Obi, nie obraź sie, ale bez trejdów ligi nie wygrasz nigdy. Jeden z userów raczej ich nie unika i lige wygrywa raz za razem. Za rok tez niełatwo bedzie mu zagrozić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomym jest, że jeśli człowiek nie robi nic to się cofa i pewnie 0 aktywności na rynku transferowym może mieć dla mnie skutki odwrotne do oczekiwanych.

 

Zobaczymy, wszystko zależy od ofert.

 

Jednakże jeśli mam z tym samym składem mieć b2b podium to biorę taki obrót spraw w ciemno, bo Roger i DF mają składy na All-Star Game i to nie wstyd przewodzić grupie pościgowej.

 

Rozumiem, że trzeba próbować wygrywać, ale z tego co zasłyszałem to DF zgromadził swoje gwiazdy za bardzo nie tracąc, a np. ostatni transfer Rogera z Blatchem też odbił się negatywnym echem.

 

Ja na pewno nie mam takiej siły przebicia, żeby doprowadzić do wymiany, w której ja ewidentnie zyskam, aby mogła ona przybliżyć mnie do zwycięstwa.

 

A osłabiać się na pewno nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obi, pokonanie Mara to już coś, tak jak uzyskanie podium. Pogratuluje po fakcie.

 

A w tej grze właśnie o to chodzi by zyskiwać i wygrywać, tak jak w innych dziedzinach życia. Nieprzypadkowo sporo osób się mnie radzi, zresztą Ci mają jakiś cel, natomiast Ci, co płaczą, narzekają - są leniwi i to jest ich sposób na grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również żegnam się z FBX#2...

 

Pisałem wielokrotnie, że od bezdusznego zwycięstwa wolę walkę. Niech więc Ci będzie - nie korzystam z buga. Rywalizacja to smaczek tej zabawy :)

 

A co do FBX#1 to pewnie do Ciebie zapukam w offseason, gdy będę musiał zejść z SC.

 

Diaw, Gasol, Tolliver + 72 fp vs Jennings, David West, KG i Dre...

 

Paradoks jest taki, że Tolliverowi muszę życzyć z jednej strony źle, (Shavo go ma w FBX#1) z drugiej dobrze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoks jest taki, że Tolliverowi muszę życzyć z jednej strony źle, (Shavo go ma w FBX#1) z drugiej dobrze :]

będzie dobrze:

Trener Golden State Warriors postanowił, że wypełni ostatni rok swojego kontaktu i również w przyszłym sezonie poprowadzi drużynę z Oakland.

http://probasket.pl/news/don-nelson-jednak-zostaje-33064

 

yeah ;] kocham GSW, w #1 mam Reggiego Williamsa, Randolpha i Morrowa :mrgreen: niestety u Nelliego jakoś tak dziwnie jest że graczy się często kara za zbyt dobry mecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy, nie zdziw się jeśli nagle w GSW pojawią się Zarka Cabarkapa i Nikoloz Tskitshvili i staną się głównym orężem ofensywy "Wojowników".

 

PS. O ile Nellie dobrze wróży R.Williamsowi, to Randolphowi już niekoniecznie :)

nie zdziwię się ;] ale wierzę że taki gość jak Randy musi wreszcie zacząć grać, nawet u takiego gościa jak Nellie :lol:

 

wpuszczam czwórkę:

Jennings

Matthews

West

Miller

 

mam nadzieję że wszyscy zagrają i zagrają na tyle dobrze że będę 6 w totalu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.