Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

J.R. Smith 26 33,70

C.J. Watson 27 30,45

Rudy Fernandez 26 23,50

James Johnson 24 15,00

B.J. Mullens 22 15,00

Dominic McGuire 26 15,00

J.J. Hickson 23 23,35

 

Wszyscy do oddania, z racji że jestem sporo pod capem mogę wchłonąć jakiś większy kontrakt.

 

Co do reszty to chętnie wysłucham jakiś ofert, ale ich cenna jest już sporo wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moj lider Bosh bedzie wspomagal Wade'a i LeBrona. Nieciekawie troche. Troche fp pojdzie w dol. W ogole to lato nie sluzy mojej ekipie. Hinrich w Wizards jako backup Arenasa i Walla dostanie mniej niz 30min, Delfino bedzie walczyl o minuty z Maggette i Salmonsem, Nelson jak backup dostal Duhona. Ciul wie czy Lee nie wyleci ze s5. Pocieszeniem pozostaje Frye i Blake, ktorzy powinni pojsc w gore, ale to gracze drugorzedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to lato wiele nie zmieniło, ale cieszy mozliwosc utrzymania status quo u douglasa czy walkera. Lebrona w Nowym Jorku nie ma, a wiec Walker wchodzac z ławki swoje minuty dostanie. Co nie oznacza, że nie jest do sprzedania, bo gwarancji zostania u mnie nie ma żaden zawodnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Johnson idzie w sign and trade po tym calym maxie :)

 

Lakers IN: Pau Gasol | Mo Williams | Luke Ridnour

Lakers OUT: Joe Johnson | Wilson Chandler | Francisco Garcia | Donte Greene | pick 11 (od buły)

 

Bulls IN: Joe Johnson | Wilson Chandler | Francisco Garcia | Donte Greene | pick 11 (od buły)

Bulls OUT: Pau Gasol | Mo Williams | Luke Ridnour

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.