Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jedna sprawa. Pomysł z draftem dla nowych uczestników w moim odczuciu to dobra decyzja, wyrówna to poziom ligi, a zarazem zlikwiduje tak dobrą drużynę jak Phoenix. W ten sposób przydało by się postąpić jeszcze z kilkoma ekipami :wink:

Jeśli znów wygram to prawdopodobnie będę za zorganizowaniem nowego draftu. Chociaż nikt za mnie składu nie budował, a na prezenty musiałem poświęcić wiele czasu i energii to... po prostu robi się nudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie draftu ktos miał pomysł, zeby waivery rozdzielic odwrotnie proporcjonalnie do wielkosci salary i to jest nawet dobry pomysł, pod warunkiem, ze zostana rozdzielone po drafcie rookies a nie teraz.

 

A wybory sa, delikatnie mowiac, dziwne. Ale zdecydowanego outsidera to ja nie widze, po prostu wszyscy tak fajnie wybierają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwie sie ze majac w lidze ''DFsklad'' postanowiliscie rozbic Phoenix Suns jak dla mnie pozbawiliscie sie zludzen, no moze Roger tam cos powalczy

znajac historie tej ligi to dobrze wiem kto sie wzbogaci najbardziej na nowych zawodnikach

 

no i kiedy bedziecie sie smiac z draftu bo jak patrze na te niektore wybory to nic tylko plakac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie naliczylem 19 potrojnych i podwojnych wlascicieli do tego 9 nowych zawodnikow w fbx2 i fbx3

biorac pod uwage to co naplywa to tylko pogarszacie se sytaucje

po czesci duzej to nie moj problem bo w fbx1 jest cisza spokoj i kontynuuacja i poziom i stuff

ale jakbysmy ograniczyli ownership do jednego klubu fbx to bysmy mieli dwie pozadne ligi i trzecia dla amatorow chcacych sie wyprobowac i w razie czego wskoczyc w miejsce znudzonych ,zniecheconych

takie NBDL

 

FBX to nigdy nie byla liga jednosezonowa tylko bardziej klub projekt cos co miala byc najblizsze GMowaniu

solidny draft bez pospiechu, ciaglosc, okreslone sensowne zasady a my tymczasem sie rozwadniamy i robimy se przedszkole

kwestia do przedyskutowania, warto by znalezc ciekawe rozwiazanie po prostu by oddzielic die hardow od przypadkowych ludzi a takze zagescic talent zeby to mialo sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od ludzi. Ja mam 2 druzyny i raczej nikt mi nie powie, ze ktoras druzyne gorzej prowadzilem. Niemniej jednak jak ktos ma wrazenie, ze nie wyrabia z 2 zespolami, to niech po prostu z czystym sumieniem z 1 zrezygnuje. A na zas robmy tak, by przyjmowac wylacznie nowych.

 

A zeby byl ruch w temacie, to prosze o wywalenie Ratliffa na FA z mojej druzyny, thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony racja ai3, ale z drugiej jeśli pomysł przejdzie to między innymi ja stracę jedną z drużyn. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że poświęcam bardzo dużo czasu na FBX, a możliwość prowadzenia dwóch ekip równocześnie pozwala mi nabywać więcej doświadczenia w szybszy sposób.

 

Ale przemawia do mnie argument, że każdy powinien mieć swoje jedno dziecko i koncentrować się tylko na nim. Bajery typu w tej lidze angażuje się na maxa, a w tej robie eksperymenty mogą występować ale w jakiś prywatnych ligach. W tym "projekcie" trzeba będzie się wykazać i nie będzie można się zbłaźnić jakimiś propozycjami z kosmosu... eghm xD bo to może skutkować wywaleniem z elity

 

Coś czuje, że to może się skończyć jakimiś szalonymi, nowymi draftami od zera

 

Mar mi się wydaje, że tu nie chodzi o to czy ktoś się wyrabia czy nie, bo znający się i zaangażowany user mógłby mieć 10 zespołów, tu chodzi o to, żeby stworzyć taki VIP Club do którego można dostać zaproszenie, albo można zostać wyproszonym.

 

A naokoło tego ci, którzy chcą tworzyć nowe zespoły i kandydaci do VIP Clubu stworzyliby inne ligi, w których każdy mógłby odbywać swojego rodzaju trening.

 

Jakby co to jestem za :] mega hiper VIP mother fucker :mrgreen: aka "jak nie cofniecie mi tego bana, to odchodze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim właścicielom trzech zespołów trzeba by się zająć, a by każdy miał jeden zespół jest za mało osób. Ja wyrabiam się z dwiema ligami jak na razie, chyba sobie radzę :]

 

PS. Iverson jest skończony, stąd reakcja (przynajmniej moja) w temacie draftowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, gdzie byli zwolennicy idei jeden zespół=jeden GM=jedno dziecko=jeden wódz gdy w zeszłym sezonie część osób musiała łatać ligi bo nie było chętnych?

 

Dodatkowo jak ocenić aktywność? Minimum 3 ruchy na FA i jeden transfer w mięsiącu? Minimum 10 wpisów w temacie na miesiąc? Może jakiś inny klucz?

 

Sam mam dwie drużyny i nie mam zamiaru się nimi rozstawać bo ktoś lansuje niczym nie popartą teorię o braku aktywności. Oczywiście można zawsze być bardziej aktywnym, ale wysyłanie po raz kolejny propozycji, na które część osób w ogóle nie odpisuje, w pewnym momencie traci sens. Miło, że liga #1 się rozruszała, choć jeszcze dwa sezony temu marazm był w niej okropny. Gorzej, że podaję się ją jako wzorzec, zapominając o przeszłości.

 

Jeszcze bardziej śmieszą mnie opinie, że narybek z #2 jest do niczego, wybory kontrowersyjne, obniżanie poziomu. Pełnienie roli eksperta, gdy się stoi z boku ma jeden ogromny plus. Nie wiąże się z jakąkolwiek odpowiedzialnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostają:

1 Dirk Nowitzki 33 58,95

2 Rajon Rondo 25 56,40

7 Anthony Randolph 22 36,55

8 Jrue Holiday 21 26,25

11 Mike Dunleavy 31 24,25

13 Rodrigue Beaubois 23 16,95

 

Ewentualnie mogą zmienić pracodawcę:

3 Monta Ellis 26 54,10

4 Gerald Wallace 29 53,80

5 Kevin Love 23 45,45

6 Andray Blatche 25 37,85

9 Omri Casspi 23 25,80

10 Randy Foye 28 24,45

12 A.J. Price 25 17,80

 

gg/pm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co sie tak podniecacie, przeciez nie atakuje was ze macie 2/3 teamy bo ludzie grajacy na stale mi nigdy nie przeszkadzali, chodzi mi bardziej o to by skumulowac pewniakow w ligach fbx1 i 2 a do fbx3 wrzucic wszystkich niepewnych/nowych + jak ktos chce kolejny team to sobie tam gra i sie nie wkurwia ze mu nagle 10 nowych GMow wpada do ligi

2 ligi na serio 3 poligon doswiadczalny

zreszta k**** ja gram tylko w fbx1 i mi tam 5 nowych nie przyszlo(do nikogo nie pije z nowych)chodzi mi tu naprawde o integralnosc gry a nie medrkowanie i wymadrzanie sie i sprawianie wrazenia eksperta i Davida Sterna, dalem propozycje zeby to jakos ulepszyc nie chcecie to spoko, kwestia jest do dyskusji od reki nic nie zmienimy i nie ulepszymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co sie tak podniecacie, przeciez nie atakuje was ze macie 2/3 teamy bo ludzie grajacy na stale mi nigdy nie przeszkadzali, chodzi mi bardziej o to by skumulowac pewniakow w ligach fbx1 i 2 a do fbx3 wrzucic wszystkich niepewnych/nowych + jak ktos chce kolejny team to sobie tam gra i sie nie wkurwia ze mu nagle 10 nowych GMow wpada do ligi

2 ligi na serio 3 poligon doswiadczalny

Jaki k**** poligon???Ja nie widze teraz rożnicy kadrowej między Fbx 3 a pozotałymi ligami,uważam wręcz że będzie dużo ciekawiej niż w waszych.Podajcie mi argumenty dlaczego Fbx 3 jest gorsze,??.Brakuje nam jeszcze dwóch ludzi żeby załatać dziure ale sam próbuje pomóc Antkowi ich znaleźć,a nowi Findek i Qba to gracze pewni.Nie sądze żeby Antek pozwolił z tej ligi zrobić poligon.Za rok to w 2 lidze znowu będzie brakowaać ludzi,nie w 3.Czas pokaże.Ja ze swojej strony moge zagwarantować gre do końca i być wierny Fbx 3;)skoro zadeklarowałem tu gre.Jeżeli będziecie odpierdalać jakieś farmazony to może i mi osłabnie chęć do stworzenia ciekawej ligi...

Z mojej strony to tyle.Czekamy na 2 playerów do Fbx 3.Zgłoszenia do Antka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeTe, o co robisz dym?

 

Nie dosyć, że nikt teraz się nie przyzna za czym optował wcześniej to jeszcze nie widzę nic złego w komentowaniu wyborów w drafcie, Ty chyba chcesz pustej ligi...

Jaki dym?? Czy Ty kiedykolwiek widziałeś dym, żeby porównywać z nim moją wypowiedź??

 

Jeśli odbierasz moją wypowiedź jako chęć grania w pustej lidze, przeczytaj jeszcze raz. Jeśli dalej będzie optował przy swoim, przeczytaj jeszcze raz. Jeśli jednak dalej będziesz przy swoim, po prostu mnie nie czytaj.

 

"Komentowanie", a komentowanie to dwa różne od siebie podejścia. Jeśli jednak niektórzy tego nie widzą, to oni mają problem, a ani ja, ani nikt inny nie jest do tego, żeby pisać im podręczny słowniczek pojęć trudnych.

 

Jedno pytanie, jak wy chcecie zrobić aby #1 i #2 dla tylko jednego GMa (czyli łącznie 40)?? Jeśli jednak u podstaw takiej idei leży ponowny draft (bo tylko on wyrównuje szanse), zastanówcie się czy chce tego większość. I czy czasem taki pomysł nie okroi chętnych do tylko kilku osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buńczuczny ton zostaw dla swoich studentów... A różnicy w komentowaniu i /komentowaniu/ wciąż nie wyjaśniłeś. Po prostu nie szukaj dziury w całym, każda aktywność się przyda w temacie, bo atosfery z e-b niewiele zostało.

Uła, no to mi pojechałeś.

 

Różnica w komentowaniu i "komentowaniu" jest następująca (naprawdę liczyłem, że będziesz ją znał, wybacz że cię przeceniłem). Można podchodzić do nowych całkowicie krytycznie, traktując ich jako nic nie znaczących, nic nieumiejących, żółtodziobów. Można także komentować ich ruchy, ale pozostawiać ostateczne wnioski na koniec draftu, off sezonu itp. Można także nic nie robić. Różnica jest oczywista.

 

Oczywistym jest fakt, że każdy z nas wybrałby inaczej w ramach draftu. Ale twierdzenie, że wybrałby na pewno lepiej, na pewno sprawniej, na pewno rzetelniej, nie uczestnicząc w tym to dla mnie megalomania.

 

I dalej ponawiam pytanie o :"Jedno pytanie, jak wy chcecie zrobić aby #1 i #2 dla tylko jednego GMa (czyli łącznie 40)?? Jeśli jednak u podstaw takiej idei leży ponowny draft (bo tylko on wyrównuje szanse), zastanówcie się czy chce tego większość. I czy czasem taki pomysł nie okroi chętnych do tylko kilku osób"?

 

Wskaż także sferę tego rzekomego dymu?? Czy czasem nie jest tak, że branie zbyt osobiste do siebie pewnych wypowiedzi, zaciemnia ich obraz i sprowadza się do emocji, a nie rzetelnej dyskusji???

 

I gdzie ja stwierdziłem, że każde komentowanie jest złe. Czy czasem nie jest tak, że zbyt szybko przeczytany tekst, zbyt pochopnie odniesiony do własnej osoby, powoduje nie zrozumiałe perturbacje??

 

I jeszcze jedno, po co mieszasz moją sferę prywatno-zawodową do sfery wirtualnej?? To w czymś ma pomóc?? Jest uzasadnione??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że raczej to Ty nie widzisz różnicy pomiędzy komentarzem, a negatywnym podejściem do kogoś. Jeśli powiem, że zrobiłeś złą wymianę to nie znaczy, że Cię nie lubię albo nie szanuję. I zamiast pisać ogólnie, odnoś się konkretnie - kto, gdzie i kiedy traktuje ich jak żółtodziobów. Ja nie (przecież ich nie znam), tylko uznałem, że Iverson powinien być usunięty z listy.

 

Faktem jest, że niektórzy wybraliby lepiej i to nie jest kwestia megalomanii, ale... prawdy.

 

Odnośnie dymu i dyskusji - masz rację, tylko, że jak dla mnie piszesz o sprawach nieistotnych, ai3 jest osamotniony w propozycji i nie ma potrzeby się obruszać. Przecież wszyscy wiemy, że 1 użytkownik i 1 zespół to mityczny ideał, rzecz nierealna. I dlatego prawdopodobnie się zagalopowałem, bo po co o czymś pisać, skoro to jest niemożliwe?

 

To tyle, ja, Ty i wielu z nas ma 2 zespoły i póki żadnego nie zaniedbuje nie widzę problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.