Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli skończy się na opuszczeniu tylko meczu z Memphis, to ja będę otwierał szampana. Mam wrażenie, że problem jest póki co bagatelizowany przez kibiców i media, biorąc pod uwagę, że mówimy o bezkontaktowej kontuzji stopy. Oby skończyło się tylko na obolałej kostce.

Anyway, to jest już czwarty mecz po trade deadline z drtg, który dałby Lakers najlepszą obronę w lidze. Tylko że tym razem to nie Warriors bez Curry'ego, a elitarny do tej pory w ataku zespół, w dodatku grający u siebie.

Vanderbilt pod pewnymi względami przypomina mi Arizę sprzed kilkunastu lat, który też przychodził w trakcie sezonu jako atleta bez rzutu, a okazał się świetnym fitem obok gwiazd. Teraz pytanie, kiedy ktoś wykorzysta jego słabości ofensywne i jak zareaguje wtedy Ham.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kubbas napisał:

Lebron cała karierę powinien siać taki rozpierdol tyłem do kosza

Pewnie by tak robił, gdyby co mecz w post kryli go na zmianę Reggie Bullock i Frank Ntilikina :P

Trochę wyjdę na pana marudę, pogromcę uśmiechów dzieci ale oglądając ten wczorajszy comeback i teraz oglądając różne programy w Ameryce, które już wpychają Lakers do finałów konferencji mam wrażenie, że mamy tu ostry overreacting. Jasne, odrobić 27pkt w 17 minut (bo jakoś tyle minęło od najwyższego prowadzenia do trójki Lebrona na remis) to mega sukces, natomiast lepszych okoliczności na taki comeback być chyba nie mogło. Teraz w zasadzie w każdym amerykańskim show jest już odliczanie ile Lakersom brakuje do 6 seedu, natomiast jak patrzę na kalendarz Lakers to ciężko mi sobie wyobrazić, że wygrają o jakieś 3-4 mecze więcej niż inne ekipy, zwłaszcza z Lakersowym zdrowiem, bo nie uwierzę dopóki nie zobaczę, że Lakers te pozostałe 20 meczów zagrają w pełnym składzie

 

edit. Fajnie było, wracamy do sytuacji gdzie znowu 2/3 gości z pierwszej piątki jest połamanych 

 

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, airmax napisał:

Pewnie by tak robił, gdyby co mecz w post kryli go na zmianę Reggie Bullock i Frank Ntilikina 

 

W playoffowych seriach jak był w prime bardziej atletyczny i możliwe że silniejszy kryli go gorsi obrońcy 

Po prostu mentalny switch nastąpił później w karierze 

1 godzinę temu, BMF napisał:

Lakers są done jeśli to się potwierdzi, nie oszukujmy się, nie wiem jaka jest szansa, że LeBron wróci w dobrej formie, a Lakers zrobią play-iny nie mając go na najważniejszą część sezonu (następne dwa-trzy tygodnie). 

Hachimura i Reaves przejmą minuty

Jak D Angelo i Davis będą zdrowi to jeszcze można powalczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehz, no i w pizdu wylądował.

Tzn minimalna szansa jest patrzac na to jak zle wyglądają Pelicans, czy ze moze Jazz pod koniec odpuszczą trochę, ale nie oszukujmy się, nawet jakby się cudem doczlopali to Lebron wróci zardzewiały i na jakiś fajny run w PO nie ma co liczyć.

Jeszcze Pels dzis przegrali, idealnie się wyniki pod Lakers układają... szkoda w c***

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym co napisał @lorak - LeBron to LeBron, ale w ostatnich grach nie wywierał aż tak decydującego wpływu na zespół jak to miało miejsce jeszcze w styczniu. 

To może być stwierdzenie mocno na wyrost, ale uważam, że Lakers i bez niego są bardziej zbalansowani niż Thunder czy Utah, a przeskoczenie tych druzyn powinno dać szansę walki o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Robaq napisał:

2 -3 tygodnie w NBA, w tym sezonie nigdy nie oznaczałó 2-3 tygodni, zapewne ttrzeba dodać min. 1.

Czyli powrót pewnie na początek kwietnia

Albo.. odjąć Jak bedzie trzeba. Taki Curry czy Jaren wrócili wcześniej choć nie musieli, więc taki Lebron myślę jak bedzie mus wróci wcześniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby skończyło się na dwóch tygodniach to jeszcze do przeżycia. Do 15 marca kalendarz to: @Mem, @OKC, vs Wolves, vs GSW, vs Mem, vs Raptors, vs NYK, @Pels, @Rockets. Imo pomijając mecze z Memphis, w których nawet z Lebronem Lakers nie byliby faworytem, to podczas tych dwóch tygodni powinni się zakręcić wokół jakiegoś 5-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.