Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

nie poszedłem w winning bias. Ben Wallace z najlepszymi statystykami jakie tylko mógł mieć. DPOY, rebound champ, block champ i 53FG% ^^

Teraz, Koelner napisał:

Yao zdecydowanie za późno, Benek na luzie przed Dikembe 

Z Yao problem jest jednak taki, że w defensywie tylko przeciwko Shaqowi jest super, co prawda w tej dekadzie ofensywa wygląda nieco inaczej, ale jednak ofensywy ATF''owe będą w stanie brak jego mobilności wykorzystać. Stąd nie dziwie się trochę, że poszedł jako zmiennik tutaj, bo w tej roli będzie idealny, ale jako S5 trochę ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, P_M napisał:

 

Z Yao problem jest jednak taki, że w defensywie tylko przeciwko Shaqowi jest super, co prawda w tej dekadzie ofensywa wygląda nieco inaczej, ale jednak ofensywy ATF''owe będą w stanie brak jego mobilności wykorzystać. Stąd nie dziwie się trochę, że poszedł jako zmiennik tutaj, bo w tej roli będzie idealny, ale jako S5 trochę ciężko.

Da się zrobić obronę z wysokim wolnym gościem ( patrz Bucks z Lopezem ) dla mnie to problemy wyolbrzymione chyba że masz zespół naprzeciw złożony z samych ziejących tróję

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Koelner napisał:

Da się zrobić obronę z wysokim wolnym gościem ( patrz Bucks z Lopezem ) dla mnie to problemy wyolbrzymione chyba że masz zespół naprzeciw złożony z samych ziejących tróję

Nie tylko trójki, wystarczy dobrze podający team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fun fact mam opcję wystawić turbo defensywę w postaci piątki pt. Jason Kidd-Dwyane Wade-Gerald Wallace-Jermaine O'Neal-Ben Wallace. 

Pamiętacie serię Indiana-Detroit, gdzie był problem wyjść powyżej 70 punktów? Tu byłby grind i nikt by chyba nie wyszedł powyżej 50 xD

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Fun fact mam opcję wystawić turbo defensywę w postaci piątki pt. Jason Kidd-Dwyane Wade-Geralde Wallace-Jermaine O'Neal-Ben Wallace. 

Pamiętacie serię Indiana-Detroit, gdzie był problem wyjść powyżej 70 punktów? Tu byłby grind i nikt by chyba nie wyszedł powyżej 50 xD

Dirk i T-Mac swoje wrzucą, a Twój spacing jest nieistniejący, Wade nie ma w ogóle miejsca na nic. 

Ale faktycznie, biorąc pod uwagę, że jest kilka klockujących z wysokimi teamami, to ich byś zamknął kompletnie, Shaq tu miał 04 all over again

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, RappaR napisał:

Dirk i T-Mac swoje wrzucą, a Twój spacing jest nieistniejący, Wade nie ma w ogóle miejsca na nic. 

Ale faktycznie, biorąc pod uwagę, że jest kilka klockujących z wysokimi teamami, to ich byś zamknął kompletnie, Shaq tu miał 04 all over again

Dirk i Tmac by zchokeowali ;) A Wade ma tutaj o wiele lepszy spacing niż miał w wybranych przeze mnie latach czy nawet mistrzowskim sezonie. Spacing to nie tylko goły ℅ za 3. Z resztą gramy 00's tutaj trójka nie będzie tak istotna, jak w poprzednim drafcie;) 

Pamiętasz jak pisałeś oglądając serię Jazz ,ze czekasz na P&R Stocktona? No to teraz wstaw obok mojego Malone'a (jednego z najlepiej rzucających wysokich i mogących postawić twardą zasłonę) prime Wade z swojego MVP sezonu, gdzie mijał obrońców jak tyczki. 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, P_M napisał:

Za co lubię ATFy to między innymi możliwość znalezienia tego typu kwiatków - Artykuł z sierpnia 2010, gdzie Lebron był rozważany przez autora jako kandydat do DPOY.

image.png.039c31820fa1b8bd8f27d9e6a7f486c3.png

LeBron był drugi w dpoty w głosowaniu przecież wtedy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, P_M napisał:

Chodziło mi o punkt 1. ;)

ehh internet - miejsce gdzie można znaleźć 'argument' na każdą tezę...

ŁAP:

https://bleacherreport.com/articles/1209046-miami-heat-10-reasons-dwyane-wade-is-overrated

 

(chyba że chodziło ci tutaj o głupotę autora, który skreślił LeBrona jako alpha doga przez pryzmat jego pierwszych lat gry w gówno-organizacji, to wtedy pełna zgoda :P )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.