Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Reikai napisał:

I Battier i Artest wybrani, gdzie tu spoiler?

Już wiesz, gdzie był;) a mi udało się zgarnąć prawdziwego dpoy tamtejszej Indiany, jestem ukontentowany, zwłaszcza że to gramy jednosezonowki, gdzie JO był trzeci wtedy w głosowaniu na MVP za garnettem i duncanem i o dziwo zgarnął nawet 2 głosy jako najlepszy gracz, gdzie Duncan 0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Może jakiś komentarz do tego że w 5ej rundzie 10-sezonowego draftu wybrałem tego samego grajka który poszedł w 3ciej rundzie ponad 40-sezonowego? :P 

Nie da się usprawiedliwić c***owego picku Pablo, notabene Ty masz jeszcze starszego Stocktona, bo Pablo miał z dwóch sezonów, więc uśredniając był trochę młodszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał:

Już wiesz, gdzie był;) a mi udało się zgarnąć prawdziwego dpoy tamtejszej Indiany, jestem ukontentowany, zwłaszcza że to gramy jednosezonowki, gdzie JO był trzeci wtedy w głosowaniu na MVP za garnettem i duncanem i o dziwo zgarnął nawet 2 głosy jako najlepszy gracz, gdzie Duncan 0 :)

dobry wybór ale mi do Webbera nie pasował :) nawet myślałem o nim w 2 rundzie ( on z Karlem? Hmmm ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

dobry wybór ale mi do Webbera nie pasował :) nawet myślałem o nim w 2 rundzie ( on z Karlem? Hmmm ;) )

A no, myślę, że będą się dobrze uzupełniać w D. JO to elite team D obrońca mega szybki na nogach, a Karl w man to man ogarnie każdego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, O'Neal spoko pick, ale u JO razi jego atak, tzn. w '04 w średnim ofensywnym teamie wrzucanie sporej liczby punktów na słabym efficiency było cool, ale rozbierając na czynniki pierwsze w ATF ani nie jest finiszerem, ani nie daje fajnego range. Tzn. brałbym go ponad Nene, ale w sumie rozumiem odwrotny ruch. ;]

Btw. tamci Nuggets jednak byli spoko, że już poszło trzech graczy z tamtej ekipy jako starterzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

bardziej chodzi mi o flow w ataku, Karl to już jumperkujacy emeryt a Jermaine ball hog 

Nie biorę Jermaine dla ataku;) wiem, że efficiency ma słabe jak na wysokiego, ale no tu będzie miał inną rolę. W Indianie był wtedy pierwszą opcją, u mnie piąta;) 

 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, P_M napisał:

Nie da się usprawiedliwić c***owego picku Pablo, notabene Ty masz jeszcze starszego Stocktona, bo Pablo miał z dwóch sezonów, więc uśredniając był trochę młodszy. 

 

26 minut temu, january napisał:

Weź jeszcze Jordana z Wizz, to będziesz miał tu w 6r wybranego z 1 piciem gracza w 40 sezonowym drafcie;)

ale Wy wiecie jak Stockton grał i jak wyglądała amplituda jego kariery?

czy tak średnio? :) 

(podpowiem - on miał LECIUTKI peak w early 90's a potem z grubsza do 40tki przez całą karierę był tym samym graczem - ot lepiej wykorzystywanym od drugiej połowy 90's po przyjściu Hornacka, kiedy przestał monopolizować piłkę)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Pablo miał chyba jeden sezon prime Stocktona. ;]

on miał prime do 40tki :P 

on po prostu nie miał praktycznie peaku (miał prime+ w early 90's)

raczej ciężko znaleźć gracza który by grał równiej na przestrzeni całej kariery

 

a Pabowi to udalo się wziąć ten jeden sezon w jego karierze gdzie się połamał :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naah, Stockton po '97 (gdzie grał życiówkę w playoffach) zaczął grać dużo mniejsze minuty (aczkolwiek wciąż był dobry).

Problemem Pablo było, że wziął jeden sezon normalnego Stocktona (tego, który wklepał Hakeemowi) i jeden sezon tego starego (grającego 29mpg), bo się pokusił na b2b finały.

Ty sobie wziąłeś tego grającego 29.7pmg przy 27 pace w lidze.

Stockton po '97 ma jeden All-NBA team, jeden ASG (pomimo tego, że wśród PGs była bieda) i zero All-NBA D teamów, sensowny pick, i w sumie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Ty sobie wziąłeś tego grającego 29.7pmg przy 27 pace w lidze.

w playoffach 35 mpg :)

Utah dalej była topową ekipą (mimo że Malone i Hornacek dużo bardziej polecieli względem 'lat finałowych') a granie w wolnym tempie mi nie przeszkadza skoro gramy atf w najwolniejszej dekadzie NBA :) (w takim 04 ci Jazz byli by w ~średniej ligowej) a w 'advanced stats' Stockton cały czas był w ligowym czubie (i tam pozostał do końca kariery).

Sukces Jazz jest czasowo skorelowany z tym że Stockton przestał monopolizować piłkę co np. pokazało światu m.in jak zajebistym passerem był Malone (a z czego nie korzystał wcześniej) - u mnie dostanie chyba jeszcze lepiej podającego PFa, i będzie grał w tej roli, która pozwoliła na sukces drużynowy w Jazz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

teraz w sumie będą leciały zapchaj dziury lub jak kto woli -fit i John jest ok ale taki np Baron to mu będzie kładł jaja na czoło 

nom, szkoda że nie ma dwóch DPOTY level wysokich za plecami

wtedy bym się tak nie martwił! :( 

2 minuty temu, P_M napisał:

W ogóle @Koelner zrobiłeś z Karla emeryta a u mnie to gracz świeżo po wygraniu mvp i 4. w moim sezonie, to że miał jumperka z 16-3pt na niemalże Dirkowym poziomie to inna kwestia:) 

no Malone 00 to dalej był b.dobry gracz (ale wyraźnie gorszy niż w tym swoim finałowym/MVP okresie)..on po prostu nie pasuje do Kidda, do którego by świetnie pasował w swojej 8 lat młodszej wersji :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Utah dalej była topową ekipą (mimo że Malone i Hornacek dużo bardziej polecieli względem 'lat finałowych') a granie w wolnym tempie mi nie przeszkadza skoro gramy atf w najwolniejszej dekadzie NBA :) (w takim 04 ci Jazz byli by w ~średniej ligowej) a w 'advanced stats' Stockton cały czas był w ligowym czubie (i tam pozostał do końca kariery).

No spoko, ale nie dyskutuję z tezą, że Stockton to jest zły pick (bo to jest ok pick), a z tezą, że masz prime Stocktona (masz allstara Stocktona grającego już rolesowe minuty), a Pablo miał tego samego (miał 0,5 tego Stocktona i pół dużo lepszego, bo popsuł). :)

3 minuty temu, P_M napisał:

W ogóle @Koelner zrobiłeś z Karla emeryta a u mnie to gracz świeżo po wygraniu mvp i 4. w moim sezonie, to że miał jumperka z 16-3pt na niemalże Dirkowym poziomie to inna kwestia:) 

Ten stary post-MVP Malone z Jazz źle wygląda w defensywnych cyfrach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

dużo lepszego

dziwnie piszesz 'grającego większe minuty'

per 36 Stockton 97

14,7 ppg 2,8 rpg 10,7 apg 2,1 stl

per 36 Stockton 00

14,7 ppg 3,2 rpg 10,4 apg 2,1 stl

 

to jest dalej ~ten sam gracz (ofc w 97 miał chory TS, ale wtedy była krótsza linia, więc irrelevant) a na pewno więcej sensu ma pisanie że to 'ten sam gracz' niż że w 97 był 'dużo lepszy' :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, julekstep napisał:

dziwnie piszesz 'grającego większe minuty'

per 36 Stockton 97

14,7 ppg 2,8 rpg 10,7 apg 2,1 stl

per 36 Stockton 00

14,7 ppg 3,2 rpg 10,4 apg 2,1 stl

 

to jest dalej ~ten sam gracz (ofc w 97 miał chory TS, ale wtedy była krótsza linia, więc irrelevant) a na pewno więcej sensu ma pisanie że to 'ten sam gracz' niż że w 97 był 'dużo lepszy' :) 

to był taki smutny okres w NBA że nawet Terrel Brandon miał więcej od niego asyst :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.