Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Z głosowaniem był problem z jednym rankingiem, więc nie wiem po co to przedłużać. Poprzednia formuła z jednym power rankingiem lepsza. I tak największa zabawa to draft. 

Ja nie głosowałem w jednym rankingu bo dla

mnie to było mega c***owe do wybrania. Gdyby były dwie grupy to bym zagłosował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ja nie głosowałem w jednym rankingu bo dla

mnie to było mega c***owe do wybrania. Gdyby były dwie grupy to bym zagłosował. 

 historycznie wiadomo że im bardziej przekomplikowana formuła tym większa szansa na to że zabawa nie zostanie dokończona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

 historycznie wiadomo że im bardziej przekomplikowana formuła tym większa szansa na to że zabawa nie zostanie dokończona

No dla mnie bardziej skomplikowany jest power ranking 10 drużyn przy tak wyrównanym poziomie. Serio robicie problem o jeden dodatkowy opis i głosowanie ? W finale możesz dać ten sam opis co wcześniej + matchupy dodatkowo i opis jak bronisz, wypisanie wad przeciwnika i tyle. 
 

Moglibyśmy zrobić po prostu głosowanie kto jest za.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No dla mnie bardziej skomplikowany jest power ranking 10 drużyn przy tak wyrównanym poziomie. Serio robicie problem o jeden dodatkowy opis i głosowanie ?

w żadnym atfie ja osobiście nie robiłem problemu, ale....

39 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No dla mnie bardziej skomplikowany jest power ranking 10 drużyn przy tak wyrównanym poziomie. Serio robicie problem o jeden dodatkowy opis i głosowanie ? W finale możesz dać ten sam opis co wcześniej + matchupy dodatkowo i opis jak bronisz, wypisanie wad przeciwnika i tyle. 

jak już wchodzą takie rzeczy to temat zazwyczaj pada :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.