Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Dpoty, najlepiej blokujący i zbierający w lidze. taki nene o wiele gorszy pick a poszedł dwie czy trzy rundy temu. 

Też się kiedyś na Marcusie przejechałem, jak mu się bliżej przyjrzeć i zrobisz głębszą analizę to można zmienić zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Też się kiedyś na Marcusie przejechałem, jak mu się bliżej przyjrzeć i zrobisz głębszą analizę to można zmienić zdanie ;)

No tutaj bedzie mega kołkiem w ataku na warunkach atf ale na szczęście poweru w ataku mi nie zabraknie w s5... 

 

troche zaryzykowałem bo mogłem tez wziąć teraz PG teraz, a Cambyego próbować na końcu moze, ale widzę jest jeszcze trzech PG na fajnym poziomie wiec zaryzykuje, bo defensywni centrzy się skończyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No tutaj bedzie mega kołkiem w ataku na warunkach atf ale na szczęście poweru w ataku mi nie zabraknie w s5... 

Tylko wlasnie, ze nie chodzi nawet o atak, a o bardzo overrated defensywę, gdzie żadna z drużyn Camby'ego nie otarła się o top defensyw w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On mimo wszystko jest świetnie wspominany. Ten piżamowy strój Raptora czy ciekawy zespół Knicks robi łezkę w oku. Plus zawsze sympatyczny mało kto go nie lubi. Populistyczny wybór. I chyba nikt go rzetelnie nie rozliczył czy overhyped. 

Teraz, RappaR napisał:

Camby to najbardziej overrated gracz w historii, jeśli chodzi o D

No właśnie mało kto to podnosil. Nie pamietam większej ilosci rozmów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Trochę w składach które mi się podobają mało 3s power fire. Szkoda. 

Jesli Pijesz do mnie to wybrałem sezony arenasa gdzie dział 2,5 trójki na 37% i 3,3 trójki na 40% w PO, wybrałem najlepszy sezon w karierze Stephena Jacksona gdzie trafiał  2,5 trójki na 36% w PO, no i pierwszy sezon Melo gdzie trafiał ponad trójkę na mecz. Mysle ze te wyniki na dzisiejsze czasy są słabe oczywiście, ale na tych przeciwników co się zmierzę to powinno starczyć. 
 

@P_M pamietam ze ten dpoty dla Cambyego był kontrowersyjny, ale jednak na tyle się broni żeby nie uznawać go za złego obrońcę mysle. Zabezpieczał swietnie zbiórkę i rim protection. W dzisiejszych czasach by się nie sprawdził na switchach ale wtedy w tamtym sezonie byl elitarny w tym co miał robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

On mimo wszystko jest świetnie wspominany. Ten piżamowy strój Raptora czy ciekawy zespół Knicks robi łezkę w oku. Plus zawsze sympatyczny mało kto go nie lubi. Populistyczny wybór. I chyba nikt go rzetelnie nie rozliczył czy overhyped. 

No właśnie mało kto to podnosil. Nie pamietam większej ilosci rozmów 

Było przy poprzednich atfach chyba rappar i bastillon wrzucali sporo materiałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

No właśnie o tym stealu już nikt nie powie.. 

a Camby w 8 rundzie to spoko deal, wybierajcie se tych luke ridnourów tera ;]

No ja miałem teraz kmarta brać bo liczyłem że nikt już nie pamiętał jaki to był zwierz przed kontuzją. 

Camby za to słaby pick - ogólnie wybieramy max 20 centrów z przekroju dekady - imho lepsi nie zostaną wybrani (szczególnie w kontekście 1 sezonu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blackmagic napisał:

No ja miałem teraz kmarta brać bo liczyłem że nikt już nie pamiętał jaki to był zwierz przed kontuzją. 

Camby za to słaby pick - ogólnie wybieramy max 20 centrów z przekroju dekady - imho lepsi nie zostaną wybrani (szczególnie w kontekście 1 sezonu)

Po drafcie możesz mi wskazać jacy lepszy C zostali. Ja widzę może jednego jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No tutaj bedzie mega kołkiem w ataku na warunkach atf ale na szczęście poweru w ataku mi nie zabraknie w s5... 

kołek to określenie na gracza który nic nie umie w ataku (patrz Ben Wallace)

Camby był gorszy - to był kołek który myślał i często grał tak jakby umiał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.