Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli masz partnerkę i chciałbyś sobie pobzykać to jak akurat jej nie ma to w zamian bierzesz pierwsza lepsza? Litości. Logika na poziomie ślimaka. 

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

pić trzeba umić

Trzeba mieć aby nie zabrakło. 

24 minuty temu, LAF napisał(a):

No to skoro @ignazz chcesz wyeliminować alkohol na stacjach to co w zamian ? Wiesz można by było to zrobić , ale co gdy najdzie Ciebie ochota po 22 napić sie a alkoholu brak w Twoich prywatnych zasobach ? Albo wracając z imprezy będziesz chciał jakiś alkohol spożyć , ale już masz dość szotów za 10 ? Czyli usuwamy alkohol ze stacji kosztem większej ilości nocnych ? Otwieramy spolem nocny ? No bo skąd wziąć nagle nocny na Starówce ? Tak szczerze to by miało sens bo raczej kierowca ze wsi nie będzie jechał 30 km do spolem nocnego a i normalne osoby , które będą chciały spożyć alkohol po 22 będą zadowolone. 
 

No i nadal jestes za zakazem picia alkoholu na Bulwarze , parkach czy na Starówce całkowitym ? Czy może w wyznaczonych godzinach spożywanie alkoholu nie było by takie złe 

No przecież to jest gorsze niż piwo z kija na festiwalach. 

Nic w zamian. Nie ma potrzeby. 

Ty znowu ważne społecznie i prawnie aspekty życie analizujesz z poziomu twojego powrotu do domu z napicia. Ślimak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Czy takiego scenariusza niepicia nie znasz?

Znam , ale lubię mieć wybór. Brakuje mi tutaj nocnego z prawdziwego zdarzenia na Starówce. 
 

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Trzeba mieć aby nie zabrakło. 

Czasami chciało by się w drodze powrotnej czegoś napić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty zwierz. Nie wytrzymasz z Szerokiej na Falata?

Toruń to małe miasto obszarowe i tanie ubery czy taxi. 

Dasz radę.  Nie trzeba otwierać sklepu abyś był zadowolony. Pomyślałeś o mieszkańcach obok którzy w nocy śpią i maja małe dzieci?

Masz prawo wyboru. Sam otwórz monopolowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że dam radę , ale jednak fajnie wspominam eskapady do nocnego na przykład w Krk czy Gda. 
 

17 minut temu, ignazz napisał(a):

Pomyślałeś o mieszkańcach obok którzy w nocy śpią i maja małe dzieci?

W sensie , że odrazu będą tam drzeć ryja i tłuc butelki ? A gdzieś indziej w innym miejscu będzie cisza i spokój ? Jak ktoś wybiera mieszkanie w centrum to wie na co się pisze  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Godzinę temu, jack napisał(a):

Ciepło się robi, sezon na gin z tonikiem czas zacząć. Zna ktoś może jakiś niesłodki tonik? 

Kinley elderflower zero.

Ogólnie toniki są takie bardziej wytrawne niż słodkie. Ja tam wolę ze Sprite zero albo aloesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MA23 napisał(a):

Kinley elderflower zero.

Ogólnie toniki są takie bardziej wytrawne niż słodkie. Ja tam wolę ze Sprite zero albo aloesem.

Mi się mocno przesunęło odczuwanie gorzkiego i wszystkie toniki mi się za słodkie wydają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

nie pij tych świństw bo przestaniesz lubić kobiety 

No właśnie bardziej je lubię po alko 🫢

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

To faktycznie coś mocno nie tak :)

P.s. Choinka tylko na święta.

Za dużo gorzkiej IPA 🤠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2024 o 15:49, jack napisał(a):

Mi się mocno przesunęło odczuwanie gorzkiego i wszystkie toniki mi się za słodkie wydają. 

Kiedyś nie lubiłem gorzkiego jak większość ludzi ale od picia piw kraftowych też przesunęła mi się granica tolerancji goryczy i teraz już uwielbiam ten smak dlatego gin z tonikiem to teraz moje ulubione ,,mocne'' alko.Właściwie to tonik pije bardzo często po prostu sam, gorzka herbata, espresso - wszystko wchodzi jak złoto byle gorzkie :) 

btw. jeśli chodzi o gorycz tych popularnych toników to zdecydowanie schweppes > kinley (niesmakowe wersje) a z tych droższych to Thomas Henry jest git.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie w dwóch popularnych marketach ciężko znaleść Finlandię. Musiałem iść do Kauflanda aby ją nabyć , ale się opłacało 

 

Tak się racze Finlandią i sobie myślę do czego mnie ten KD doprowadził. 
 

Wolałbym opijać jego 50 bomb niż 0:3 w serii. No powiem tak KD jest na poziomie Jamesa i niechciałbym aby odchodził. 
 

To jest GOAT koszykówki. Wiecie James spierdolil trzy razy , trzy razy. Myślę , że KD nie spierdoli z Phoenix i zostanie tutaj. 
 

Wiecie sami , na trzeźwo są inne opinie niż po kielichu. 
 

Ogólnie te PO mnie bardzo jara. Nawet jak Phoenix odpadnie to i tak będę oglądał !!!! 
 

Ogólnie to bym się zamienił z Lakers i oddał im F.V za Harma 

 

Patrzcie na Spo to jest gościu , myślę , że gdyby on prowadził Phoenix to było by 2:1 dla Phoenix a nie 0:3

 

W tym miejscu chciałbym pozdrowić @Koelner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.