Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, jack napisał(a):

Pewnie jeszcze z sokiem 😁

idź se tam jakiegoś krafta z chłopakiem zapodaj

20 minut temu, Koelner napisał(a):

racja, na popitkę ujdzie 

pamiętam że jak jeszcze grałem w kosza (CZYLI DAWNO) to po graniu w lato bardzo dobrze smakowało :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał(a):

idź se tam jakiegoś krafta z chłopakiem zapodaj

pamiętam że jak jeszcze grałem w kosza (CZYLI DAWNO) to po graniu w lato bardzo dobrze smakowało :P 

Nie żeby po graniu w lato kranówka nie smakowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krafty piję od lat, do pewnego momentu oceniałem je na untappd gdzie mam pewnie około 500 recenzji a swego czasu coś tam pisałem o piwach w szerszym gronie na insta ale z biegiem czasu gdzie przestało być to coś niedostępnego, nowego to spuściłem mocno z tonu.Kiedyś kiedy wychodziło coś nowego a browarów rzemieślniczych było z 10 to jeździło się do sklepu specjalistycznego i od razu kupowało o ile jeszcze było i poznawało co raz to nowe smaki, to był taki powiew świeżości ale z upływem lat kiedy poznałem dużo smaków i wiem co tak na prawdę lubię doceniam właśnie to że idę do sklepu i wiem co kupić żeby było dobre a nie ciągle poszukuje czegoś nowego.

Solidna IPA, porter, Schlenkerla, ris który wiem że jest na wysokim poziomie no i tylko czasem coś nowego, co raz rzadziej.Za dużo nowości żeby za tym wszystkim nadążyć.

A tak jako coś nad czym się nie zastanawiam i zawsze sprawia przyjemność to po prostu dobry czeski svetly leżak i nic więcej nie potrzeba, ja po prostu w jakimś stopniu jestem chyba czechofilem  :) 

600x600-1.jpg

Svijany, Holba 4ever ❤️ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sewer napisał(a):

Kiedyś kiedy wychodziło coś nowego a browarów rzemieślniczych było z 10 to jeździło się do sklepu specjalistycznego i od razu kupowało o ile jeszcze było i poznawało co raz to nowe smaki, to był taki powiew świeżości ale z upływem lat kiedy poznałem dużo smaków i wiem co tak na prawdę lubię doceniam właśnie to że idę do sklepu i wiem co kupić żeby było dobre a nie ciągle poszukuje czegoś nowego.

Mam dokładnie tak samo. Przeszedłem przez wszystkie style, długo jarałem się piwami starzonymi w beczkach i polowaniem na sztosy. Teraz ograniczyłem się do 4 browarów, które gwarantują, że piwo będzie mi smakowało - Pinta, Nepomucen, Piwne podziemie, Ziemia obiecana i kupuję właściwie tylko IPy. I to te gorzkie, bez owocków co @julekstep nie smakują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę , że warto ten temat poruszyć tutaj. 
 

Czy jesteście za tym aby było dozwolone picie w miejscu publicznym ? Ja uważam, że tak no bo co komu przeszkadza jak ktoś się napiję piwka na Bulwarze albo w parku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo jest alkoholu w przestrzeni publicznej a jego szkodliwy wpływ się przemilcza. Celem edukacji myślę że warto zakazać. Nie jest problemem osoba co sobie pije kulturalnie jedno piwko w lato bo upał a ktoś kto nadużywa alkoholu i staje się agresywny. Nieładna rzecz odpowiedzialność solidarna ale ten nadużywający robi więcej szkody niż dobra ten kulturalnie pijący.  Niechętnie i z ciężkim sercem przeciw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.