Skocz do zawartości

ATF POST 76 - komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał:

Ale, że Kempa czy Dwighta nikt nie wziął, to dziwna sprawa.

Kemp też nie dostaje tu miłości, również miałem w poprzednim drafcie. Pamiętany jedynie z dunkow, a tak naprawdę stanowił klucz do świetnej defensywy Sonics. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto według mnie powinien pójść(w domyśle poszli gorsi gracz):

Webber, Kemp, Stojakovic, Griffin, Kevin Johnson, Joe Johnson, Ming, Howard, Deron Williams, Brandon Roy, Grant

 

W sumie KJ, Roy, Stojakovic, Webber, Howard - całkiem dobre S5 się ostało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, RappaR napisał:

Webber, Kemp, Stojakovic, Griffin, Kevin Johnson, Joe Johnson, Ming, Howard, Deron Williams, Brandon Roy, Grant

Myślę, że każdy z nich mógłby pójść przy 9-osobowej rotacji, bo rozważałem każdego z nich, ale każdy mi nie pasował dlatego, że jest tylko osiem spotów (więc np. ciężko było mi wziąć Dwighta na 10-12 minut z ławki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

To ja Webbera z 24 pickiem ostatnio wziąłem a ATF, a teraz w ogóle nie poszedł :(

Ależ on jest niedoceniany :(

Ogólnie przeglądałem sobie stare atfy i widać jak wielu z nas inaczej postrzega ligę i sposób budowania drużyny. Natomiast fakt, że poszli jednowymiarowi gracze jak chociażby Rodman, Mutombo czy Ben Wallace, a nie ma CWebba, który co prawda odstaje w D, ale mógłby być świetnym elementem Nowoczesnej alltimeowej ofensywy jednak dziwi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Natomiast fakt, że poszli jednowymiarowi gracze jak chociażby Rodman, Mutombo czy Ben Wallace, a nie ma CWebba, który co prawda odstaje w D, ale mógłby być świetnym elementem Nowoczesnej alltimeowej ofensywy jednak dziwi. 

Naah, tzn. Webber jest przereklamowany, ale abstrahując od tego - nikt nie da mu piłki jako opcji 1-3 (bo przy 46 latach każdy ma stacked top3), a jako rolesa bardziej wolę np. Horforda (tak jak Koelner woli Rodmana). 

Ciężko mi jednak wyjaśnić dlaczego nie poszedł Dwight gdy poszli Mutombo, Sampson czy Big Ben. Do wyliczanki Rappara dodać można jeszcze Parisha, Nance'a Seniora (bardzo niedoceniany gracz, idealny fit do tej zabawy, był moją opcją nr 2) czy paru old-timerów (Cowens, Hayes, Dantley), którzy byli popularni przy tego typu zabawach z przeszłości. 

Overall najbardziej quality draft IMHO, baaaardzo wyrównanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, P_M napisał:

Ogólnie przeglądałem sobie stare atfy i widać jak wielu z nas inaczej postrzega ligę i sposób budowania drużyny. Natomiast fakt, że poszli jednowymiarowi gracze jak chociażby Rodman, Mutombo czy Ben Wallace, a nie ma CWebba, który co prawda odstaje w D, ale mógłby być świetnym elementem Nowoczesnej alltimeowej ofensywy jednak dziwi. 

 

Jako kibic Kings potwierdzam, że C-Webb overall jest fajnym graczem ale pussy w PO ( popatrzcie na jego FT% i TS% ), że Mike Bibby musiał wchodzić ma wyższy lvl i ratować tyłki Sacramento. Można byłaby obok mocnej ofensywnej opcji wsadzić ponieważ przyzwoicie bronił oraz miał passing skill, w dodatku nie miał problemy schodzić na drugi plan no ale w takim drafcie ciężko na nim oprzeć deskę. Z PFów brakuje Jermaina, Larryrgo J, Derricka Colemana ale chyba na tak wąski draft i tak zwężoną rotację ciężko upchać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF @Koelner zgadzam się z Wami oboma. Wszyscy znamy wady CWebba natomiast on tutaj z pozycji PF w s5 mógł robić za 5-tą opcję w ataku. Osobiście widzę parę teamów do których dobrze by pasował. 

Overall jednak bardzo fajny zacięty draft i ciężko mi wskazać faworyta. 

Btw. Głosujemy tylko my tj. uczestnicy draftu, czy każdy z forum może? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał:

@BMF @Koelner zgadzam się z Wami oboma. Wszyscy znamy wady CWebba natomiast on tutaj z pozycji PF w s5 mógł robić za 5-tą opcję w ataku. Osobiście widzę parę teamów do których dobrze by pasował. 

Overall jednak bardzo fajny zacięty draft i ciężko mi wskazać faworyta. 

Btw. Głosujemy tylko my tj. uczestnicy draftu, czy każdy z forum może? 

Jak dla mnie im więcej osób głosujących tym lepiej, fajnie jakby były argumenty poza suchymi miejscami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem wam jak to zrobić: wylosujcie dwie konferencje/grupy gdzie szybkie głosowanie kto z kim wygra, a potem od razu finał i mecz o 3 miejsce na podstawie miejsc w tych grupach. Albo półfinały, jak starczy wam sił :) 

Jak będę miał głosować czy Rappar wygrał z Julkiem a przegrał z bmf i tak w 9 przypadkach, a potem każdy inny nick to to bedzie niezły bol głowy i przez to 0 analizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Podpowiem wam jak to zrobić: wylosujcie dwie konferencje/grupy gdzie szybkie głosowanie kto z kim wygra, a potem od razu finał i mecz o 3 miejsce na podstawie miejsc w tych grupach. Albo półfinały, jak starczy wam sił :) 

Nieeeeee jeden ranking i koniec, te wszystkie PO nigdy się nie kończyły :P jeden opis, ranking i elo - pewnie i tak wszyscy opisów nie wrzucą 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

Nieeeeee jeden ranking i koniec, te wszystkie PO nigdy się nie kończyły :P jeden opis, ranking i elo - pewnie i tak wszyscy opisów nie wrzucą 🤣🤣🤣

Wiem ze się nie kończyły, bo szedłem po zwycięstwo według niektórych w ostatniej edycji :)

mowie tylko ze nie będę analizował i bedzie to randomowe jak każdy mecz będę musiał rozkminkac dla każdego nicka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.