Skocz do zawartości

ATF POST 76 - komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem pewien, że weźmie kogoś innego. Widać ten gracz chyba w ogóle nie pójdzie. Nie żebym uważał, że powinien iść - po prostu pasowałoby do stylu pickowania Pablo.

Ale to w sumie jakby ktoś zastanawiał się czemu nie poszedł AI3, gdy nie idzie gracz z 3 razy lepszy :D 

Teraz, BMF napisał:

Myślałem, ze Pablo pójdzie bardziej 'vintage', ale dobry pick, brawo. 

 

priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Przecież wybierając 2 picki pod rząd zakończyłeś "A" i rozpocząłeś "B". Nie ma takiego układu, w którym Rappar wybiera po Tobie.

wiem wiem, zaćmienie, pojebałem i poprawiłem :D

Godzinę temu, BMF napisał:

10. P_M - ładnie wybrnął z 1-2 punchu w pierwszych dwóch rundach pod względem fitu, ciekawe jak to uzupełni, jest szansa na top3

Mam nadzieję, że uzupełnienie S5 i pierwszy gracz z ławki Ci się podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, BMF napisał:

Not really, było powiedziane, że zakładamy impakt graczy z 80s (czyli Moncrief-top10 ligi, Barkley MVP-gracz a Kareem alltimer), ale nie wymyślamy zawodników na nowo. I to jest fair, tylko dlatego ciężko tak dopasować tych graczy do współczesnej koszykowki. ;] 

pisanie o Moncriefie per 'obwodowy bez rzutu' jest właśnie wymyślaniem zawodników na nowo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blackmagic napisał:

No niestety tak się kończy robienie Atf od lat zamierzchłych ze najpierw jest ale zajebiscie a potem jak weźmiesz gwiazdę z tamtych czasów zajebista to usłyszysz ze lepiej było millsapa wybrać albo klaya thompsona.

prawda czasu i prawda ekranu

Prawda ludzi dysrespektujacych koszykówkę z dawnych lat bo była gorsza

Jedzenie 10 lat temu tez było gorsze taka wskazówka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, blackmagic napisał:

No niestety tak się kończy robienie Atf od lat zamierzchłych ze najpierw jest ale zajebiscie a potem jak weźmiesz gwiazdę z tamtych czasów zajebista to usłyszysz ze lepiej było millsapa wybrać albo klaya thompsona.

prawda czasu i prawda ekranu

Wszystko zależy jaką gwiazdę wybierzesz, są gwiazdy i gwiazdy. 

 

@Reikai zupdatujesz składy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

No pytam się dlaczego wziąłeś go z sezonów 19/20 i 20/21, a nie z bieżącego 21/22 kiedy jest zdecydowanie najlepszym obrońcą.

k****aaa lata mi się pojebaly 🤣

16 minut temu, Reikai napisał:

Tatum jest soft i w atf popłacze się w kącie jak ktoś na nim siądzie.

To odpal sobie Ewinga w finale z Hakeemem 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koelner napisał:

c***a - teraz jest droższe i bardziej chemiczne 

pierwsze tak ale to nie wplywa na to ze jest lepsze jak napisalem

chemiczne zalezy co jesz mordo

anyway moj przyklad dalej trafny i prosze przestac szkalowac kozakow z lat 80s 90s 00s dlatego ze nie rzucali za 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kubbas napisał:

anyway moj przyklad dalej trafny i prosze przestac szkalowac kozakow z lat 80s 90s 00s dlatego ze nie rzucali za 3

Szkalowanie szkalowaniem, ale jeżeli ktoś będzie próbował forsować tezy o dobrym rzucie w momencie gdy zawodnik ma 70-75Ft℅ i ma poniżej 35℅ 30℅ z 10-16 i 16-23 (dane dostępne od sezonu 96/97), a jego jedynym argumentem będzie "wtedy nie rzucano tyle za 3, ale w obecnych czasach by się nauczył" To sorry ja takiego bezpodstawnego tlumaczenia nie kupię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.