Skocz do zawartości

ATF POST 76 - komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, P_M napisał:

Szkalowanie szkalowaniem, ale jeżeli ktoś będzie próbował forsować tezy o dobrym rzucie w momencie gdy zawodnik ma 70-75Ft℅ i ma poniżej 35℅ 30℅ z 10-16 i 16-23 (dane dostępne od sezonu 96/97), a jego jedynym argumentem będzie "wtedy nie rzucano tyle za 3, ale w obecnych czasach by się nauczył" To sorry ja takiego bezpodstawnego tlumaczenia nie kupię. 

nie no to wiadomo jasna sprawa.

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, P_M napisał:

Szkalowanie szkalowaniem, ale jeżeli ktoś będzie próbował forsować tezy o dobrym rzucie w momencie gdy zawodnik ma 70-75Ft℅ i ma poniżej 35℅ 30℅ z 10-16 i 16-23 (dane dostępne od sezonu 96/97), a jego jedynym argumentem będzie "wtedy nie rzucano tyle za 3, ale w obecnych czasach by się nauczył" To sorry ja takiego bezpodstawnego tlumaczenia nie kupię. 

a co powiesz o ~85% ft shooterze z proven mid-range jumperkiem? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

a co powiesz o ~85% ft shooterze z proven mid-range jumperkiem? :P 

Legit - ja z Moncriefem problemu nie mam ;)  jak ktoś ma +85Ft℅ to jest bardzo silna korelacja, na podstawie której można stwierdzić, że jest bdb/elite shooterem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

Moncrief to kozak. W ogóle Bucks z 80 ma świetnych graczy i to jedna z najlepszych ekip tego czasu - niestety bez sukcesu 

jak się zsumuje RSy z całej dekady to oni mają 3ci wynik w 80's -> tylko po C's i LAL

a przez 7 lat z rzędu w PO odpadali tylko z 76ers i C's :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, jestem zdziwiony, że poszedł Ben Wallace z swoim antytalentem ofensywnym i Ft℅ poniżej 50. A bardziej też jestem zdziwiony, że zostawiliście mi Joego, który świetnie w tej zabawie się spisze jako PG/SG z 3&D i to jako 7th round pick. 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Szczerze, jestem zdziwiony, że poszedł Ben Wallace z swoim antytalentem ofensywnym i Ft℅ poniżej 50. A bardziej też jestem zdziwiony, że zostawiliście mi Joego, który świetnie w tej zabawie się spisze jako PG/SG z 3&D.

a z Dumarsem to nie jest tak że jego D jest mocno overrated przez kila historyjek od samego Jordana? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

a z Dumarsem to nie jest tak że jego D jest mocno overrated przez kila historyjek od samego Jordana? :) 

Jest overrated jeżeli chodzi o jakieś porownywania z najlepszymi typu Pippen, natomiast still to bdb defensor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.