Skocz do zawartości

beGM - Oferty dla FAs po T2 2021/22


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Szulim napisał:

XD @Qcin_69 

widzę ze grubo w tym ciechocinku macie ;)

po pierwsze - jak uznać post Maca skoro go usunął? Sorry ale to wasz błąd 

po drugie - jeśli masz powody sądzić ze któryś Radny został przekupiony żeby działać na wasza szkodę - dawaj dowód - zostanie usunięty z Rady

po trzecie - awersja nie ma tu żadnego znaczenia nawet jeśli ktoś ją ma - jest 5 Radnych i decyzje są na podstawie głosowania - jeśli byłaby to awersja do Was to przecież pozwolilibyśmy Regisowi żeby jego pierwsza oferta była wzięta pod uwagę - a nie jest, bo zasady są równe dla wszystkich 

tak samo z karą finansowa - nie tylko wy ją dostaliście ale również January

wiec skończ proszę z robieniem z siebie ofiary bo każdego zasady obowiązują tak samo ;) 

A j hasło ze Rada chce ugrać dla siebie najwiecej to wielkie XD

jedyny Radny który składał ofertę to Ashi który podpisał swojego 2waya

wiec ten argument jest bardzo invalid ;) 

jesteś pewny ze mam zacząć wrzucać screeny? 

Mac usunął post bo mój był ostatnim ja pi****le, czuje sie jakbym gadał ze ściana xd 

Blokujecie moje oferty bo Mac wysłał później (co nie jest prawda ale już c*** w to) po czym Maca są nieważne bo je usunął gdyż były nieaktualne bo ja wysłałem aktualniejsze.

Jestescie cyrkiem a nie Rada.

Ogarnijcie się trochę, albo załóżcie sobie minibegm gdzie będą te wasze c***ozasady spoza regulaminu cokolwiek znaczyć dla kogokolwiek poza wami.

I pytam ponownie czy mam zacząć wrzucać screeny czy sam odejdziesz a ja oszczędzę Ci wstydu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś nie pisał i tłumaczył znowu zrobiliście coś na kolanie. Nie dziwie się Radzie gdy nie potraficie jednogłośnie złożyć ważnej i wiążącej oferty. Ja bym nawet poszedł w kierunku aby zobowiązać was do prostej metody głosowania czy zgłaszania kontraktów poprzez WSKAZANIE JEDYNEGO KOMPETENTNEGO GM w tej kwestii. Serio nie chciałbym na przyszłość dyskusji co robi Minna bo ten czy tamten coś napisał cofnął potwierdził czy zanegował. Przecież to się będzie powtarzać w kółko. Burdel. Dalej nie wiem dlaczego we 3 się bawicie gdy teraz wykazano ze wasza dwuwładza przynosi więcej strat niż pożytku. I pisze tylko o OFICJALNYM ASPEKCIE tej zabawy bo dyskusje wewnętrzne i wasze rozmowy prywatne mogą dla klubu przynieść dużo dobrego jak się patrzy z trzech stron. Ale na oficjalce robicie burdel i daleki jestem od zgody na przymykanie oka na to. Sami sobie to zrobiliście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Co byś nie pisał i tłumaczył znowu zrobiliście coś na kolanie. Nie dziwie się Radzie gdy nie potraficie jednogłośnie złożyć ważnej i wiążącej oferty. Ja bym nawet poszedł w kierunku aby zobowiązać was do prostej metody głosowania czy zgłaszania kontraktów poprzez WSKAZANIE JEDYNEGO KOMPETENTNEGO GM w tej kwestii. Serio nie chciałbym na przyszłość dyskusji co robi Minna bo ten czy tamten coś napisał cofnął potwierdził czy zanegował. Przecież to się będzie powtarzać w kółko. Burdel. Dalej nie wiem dlaczego we 3 się bawicie gdy teraz wykazano ze wasza dwuwładza przynosi więcej strat niż pożytku. I pisze tylko o OFICJALNYM ASPEKCIE tej zabawy bo dyskusje wewnętrzne i wasze rozmowy prywatne mogą dla klubu przynieść dużo dobrego jak się patrzy z trzech stron. Ale na oficjalce robicie burdel i daleki jestem od zgody na przymykanie oka na to. Sami sobie to zrobiliście. 

człowieku, to były takie same oferty, różniło się to tym ze w jednym było PO a w drugim TO, nie mieliśmy czasu by się porozumieć kto ma wrzucić, miałem ja to zrobić ale wypadło coś co wypadło, Mac wrzucił dla bezpieczeństwa to wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden napiszą tak drugi inaczej. Kto ma zgadywać które jest na wierzchu. I nie pisze tylko o głosach ale tez o innych dyskusjach. Wrzucacie sprzeczne informacje potem patrzycie jak lud reaguje i w każdej chwili możecie coś na koniec starać się prostować przez stwierdzenie 1 z 3 GM ze głos drugiego akurat w tym przypadku się nie liczy. 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

człowieku, to były takie same oferty, różniło się to tym ze w jednym było PO a w drugim TO, nie mieliśmy czasu by się porozumieć kto ma wrzucić, miałem ja to zrobić ale wypadło coś co wypadło, Mac wrzucił dla bezpieczeństwa to wszystko.

 

Pisze o całokształcie a nie o tym co się teraz odjebalo. Przecież tak bedxie ci chwile. Ustalcie między sobą kto ma dawać głosy aby nie było niedomówień. 

Wasza trójosobowa zabawa wprowadza zamieszanie. I stad ja krytykuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę @Qcin_69 że @ignazz doskonale podsumował to wszystko ;) 

a o tym że Rada jest cyrkiem pisałeś za każdym razie jak coś zjebaliście - niezależnie kto był w Radzie, więc to już nawet nic nowego ;) 

koniec tematu dla mnie

a jak masz screeny świadczące o tym, że zostałem przez kogoś przekupiony, żeby głosować przeciwko Socie - dawaj śmiało ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

myślę @Qcin_69 że @ignazz doskonale podsumował to wszystko ;) 

a o tym że Rada jest cyrkiem pisałeś za każdym razie jak coś zjebaliście - niezależnie kto był w Radzie, więc to już nawet nic nowego ;) 

koniec tematu dla mnie

a jak masz screeny świadczące o tym, że zostałem przez kogoś przekupiony, żeby głosować przeciwko Socie - dawaj śmiało ;) 

ok, do wieczora zatem pojawi 5 screenow świadczącym o tym ze któryś Radny kupuje głosy, masz czas do 21:00(chyba ze będę pił to do 24:45) by zrezygnowac z roli Radnego, inaczej screeny lecą do media Roomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ok, do wieczora zatem pojawi 5 screenow świadczącym o tym ze któryś Radny kupuje głosy, masz czas do 21:00(chyba ze będę pił to do 24:45) by zrezygnowac z roli Radnego, inaczej screeny lecą do media Roomu

Nie przeginaj. Śmieszki śmieszkami ale z szantażami tu nie wyjeżdżaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

ok, do wieczora zatem pojawi 5 screenow świadczącym o tym ze któryś Radny kupuje głosy, masz czas do 21:00(chyba ze będę pił to do 24:45) by zrezygnowac z roli Radnego, inaczej screeny lecą do media Roomu

dawaj śmiało - tylko pamiętaj - zasugerowałeś że ktoś z Rady był przekupiony żeby głosować przeciwko Socie - jeśli screeny będą świadczyć o czymś innym - to nie masz po co wrzucać - bo nie udowodnisz swojej racji, a tylko pokażesz się jako szantażysta bez pokrycia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Nie przeginaj. Śmieszki śmieszkami ale z szantażami tu nie wyjeżdżaj.

 

1 minutę temu, Szulim napisał:

dawaj śmiało - tylko pamiętaj - zasugerowałeś że ktoś z Rady był przekupiony żeby głosować przeciwko Socie - jeśli screeny będą świadczyć o czymś innym - to nie masz po co wrzucać - bo nie udowodnisz swojej racji, a tylko pokażesz się jako szantażysta bez pokrycia 

Rada ma coś do ukrycia?

Zarzut o kupowanie głosów jest poważny, nieważne czy tyczy się Wolves czy kogokolwiek innego.

Jak znam Qcina to i tak nie wypłynie, chociaż nie jest dobrze, że gość ma na 1/3 GMów haki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

 

Rada ma coś do ukrycia?

Zarzut o kupowanie głosów jest poważny, nieważne czy tyczy się Wolves czy kogokolwiek innego.

Szczerze to kogo jak kogo ale Ciebie nie podejrzewałem o popieranie szantażu. Jak Qcin ma coś do kogoś to niech powie wprost a nie pierdoli głupoty.

Teraz, LAF napisał:

Jak dla mnie to jest słabe bo później takie kwiatki wychodzą. Nie mogą być tajne ?

Mogą i będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma coś do ukrycia to jest poza moją wiedzą - dostałem tylko jedną propozycję przekupstwa odkąd jestem w beGM (hello Qcin) która została przeze mnie wyśmiana i zgłoszona do Rady w której wtedy nie byłem ;) 

także niech uważa co pisze bo się tylko bardziej pogrąża 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szulim napisał:

dawaj śmiało - tylko pamiętaj - zasugerowałeś że ktoś z Rady był przekupiony żeby głosować przeciwko Socie - jeśli screeny będą świadczyć o czymś innym - to nie masz po co wrzucać - bo nie udowodnisz swojej racji, a tylko pokażesz się jako szantażysta bez pokrycia 

nie.

Ja napisałem ze jeden Radny kupuje głosy :) i mam na to kilka screenow własnych i kilka od innych userow :) 

Jak chcesz się przekonać który to do 24:45 niedaleko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Szczerze to kogo jak kogo ale Ciebie nie podejrzewałem o popieranie szantażu. Jak Qcin ma coś do kogoś to niech powie wprost a nie pierdoli głupoty.

Nie popieram.

1 minutę temu, january napisał:

k**** ja sam mam screeny jak Qcin chciał sprzedawać głosy za picki xd

Za takie coś powinno być natychmiastowe wywalenie z gry.

Przy całej sympatii dla mojego kolegi od Baczewskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

Jeśli ma coś do ukrycia to jest poza moją wiedzą - dostałem tylko jedną propozycję przekupstwa odkąd jestem w beGM (hello Qcin) która została przeze mnie wyśmiana i zgłoszona do Rady w której wtedy nie byłem ;) 

także niech uważa co pisze bo się tylko bardziej pogrąża 

no może dostałeś jedna, pytanie ile sam rozeslales :) 

a mina ofertę przekupstwa czyli -„dawaj 2 secondy a nie wyrownam Brunsona” traktowałem jako żart - o czym zreszta tu pisałem nawet, reszta screenow które mam żartami nie były ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.