Skocz do zawartości

beGM - Oferty dla FAs po T2 2021/22


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

 

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Logiki w tym za grosz. A jedynie awersja do Minnesoty, co chyba nie przystoi NIEPRZEKUPNYM radnym, chyba ze takich w Radzie nie ma?

 

54 minuty temu, Szulim napisał:

 

po drugie - jeśli masz powody sądzić ze któryś Radny został przekupiony żeby działać na wasza szkodę - dawaj dowód - zostanie usunięty z Rady

odpisałeś na mój post - gdzie jasno jest zapytanie dotyczące działania na waszą szkodę - więc ogarnij co piszesz bo ci nie idzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie popieram.

Za takie coś powinno być natychmiastowe wywalenie z gry.

Przy całej sympatii dla mojego kolegi od Baczewskiego.

proszę Cię Camby, znamy się już wystarczająco byś wiedział ze nigdy w zadne głosowania nie ingerowalem :) mogłem się wkurwiac czy coś ale nigdy nie uczestniczyłem w żadnych spoldzielnianych machlojkach co zreszta będzie widać tez na załączonych screenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

 

 

odpisałeś na mój post - gdzie jasno jest zapytanie dotyczące działania na waszą szkodę - więc ogarnij co piszesz bo ci nie idzie ;) 

może mi nie iść, ale to bie ja się skompromituje za 10 godzin :)

wciaz możesz odejść z honorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

a mina ofertę przekupstwa czyli -„dawaj 2 secondy a nie wyrownam Brunsona” traktowałem jako żart - o czym zreszta tu pisałem nawet, reszta screenow które mam żartami nie były ;) 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

proszę Cię Camby, znamy się już wystarczająco byś wiedział ze nigdy w zadne głosowania nie ingerowalem :) mogłem się wkurwiac czy coś ale nigdy nie uczestniczyłem w żadnych spoldzielnianych machlojkach co zreszta będzie widać tez na załączonych screenach

oczywiście - bo dla was wszystko jest albo żartem, albo niedogadaniem między sobą, albo awersją do Soty ;) wszyscy wokół źli, tylko wy krystalicznie czyści :D 

proszę cię, skończ bo nie masz krzty argumentu, który by cię bronił ;) 

poza tym powtórze - odpisując na mój post potwierdziłeś że masz screeny gdzie ktoś jest przekupiony, żeby działać na waszą niekorzyść - na wszystkie inne można odpowiedzieć twoim cytatem: "traktujmy to jako żart" 

:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

oczywiście - bo dla was wszystko jest albo żartem, albo niedogadaniem między sobą, albo awersją do Soty ;) wszyscy wokół źli, tylko wy krystalicznie czyści :D 

proszę cię, skończ bo nie masz krzty argumentu, który by cię bronił ;) 

poza tym powtórze - odpisując na mój post potwierdziłeś że masz screeny gdzie ktoś jest przekupiony, żeby działać na waszą niekorzyść - na wszystkie inne można odpowiedzieć twoim cytatem: "traktujmy to jako żart" 

:D 

doskonale :D 

widzimy się w media roomie trochę po północy 😘
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.