Skocz do zawartości

beGM - Oferty dla FAs po T2 2021/22


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, mac napisał:

 

Czy w poprzedniej turze, CM sie liczylo ostatnia propozycja, czy jak wstawil inny post po czasie to spowodowalo ze wszystkie jego oferty byly nie wazne ?

daj spokój już Mac, Elyta już zadecydowała :) w białych rękawiczkach przecież :) ważne ze jest teraz temat najby, udajemy ze problemu nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a przepraszam, zapomniałem, ze musze sie co godzine napierdalac mokra szmata za Wasza niekompetencje

juz nadrabiam

nom, my robimy trochę zamieszania, a Rada stosuje podwójne standardy i jeszcze kłamie nam prosto w twarz :) 

Równasz zostawienie nieposprzatanego gowna po psie z napscia na sklep z broniem w ręku :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nic nie równam Qcin, już Ci napisałem moje stanowisko, nie urochamiaj mnie, a sam rób co chcesz

ja tam robię begmleaks xd Będzie dobra beka, gra prawdopodobnie padnie, ale skoro Rada stoi przy swoim to c*** w to :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

ja tam robię begmleaks xd Będzie dobra beka, gra prawdopodobnie padnie, ale skoro Rada stoi przy swoim to c*** w to :D 

podsumuwojąc

spierdolisz wszystkim grę, bo:

- poraz kolejny wykazujesz się nadgorliwościa i pazernościa

- kolejny raz olewasz totalnie rolę maca, sprowadzając jego zdanie do zera, bo ostatecznie liczy się tylko to co Ty uważasz i pragniesz w danym momencie zrobić

- nie potrafiłeś wygospodarować 5 minut na wrzucenie ofert przed czasem, gdyż patrz punkt pierwszy

- uważasz, że masz prawo rezenować na cała zabawę z dowolnego powodu tylko dlatego, że ktoś wytącił Tobie zabawki z ręki, a w zasadzie zrobiłeś to sam sobie

- uważasz Radę za zgromadzenie, które istnieje tylko po to by realizować własne cele

- jesteś ostanim Cyganem i Błażejem, choć kreujesz się na gościa z wielkim dystansem i życzliwym podejściem do ludzi

- jesteś Błażejem

czuwaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

podsumuwojąc

spierdolisz wszystkim grę, bo:

- poraz kolejny wykazujesz się nadgorliwościa i pazernościa

- kolejny raz olewasz totalnie rolę maca, sprowadzając jego zdanie do zera, bo ostatecznie liczy się tylko to co Ty uważasz i pragniesz w danym momencie zrobić

- nie potrafiłeś wygospodarować 5 minut na wrzucenie ofert przed czasem, gdyż patrz punkt pierwszy

- uważasz, że masz prawo rezenować na cała zabawę z dowolnego powodu tylko dlatego, że ktoś wytącił Tobie zabawki z ręki, a w zasadzie zrobiłeś to sam sobie

- uważasz Radę za zgromadzenie, które istnieje tylko po to by realizować własne cele

- jesteś ostanim Cyganem i Błażejem, choć kreujesz się na gościa z wielkim dystansem i życzliwym podejściem do ludzi

- jesteś Błażejem

czuwaj

co Ty poerdolisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ostrzegałem Cię, ale dla Ciebie to jest świetna zabawa, ja do tego ręki ani nogi nie przyłożę i będę to piętnować

zgadza się, dla mnie to swietna zabawa, jak ktoś to traktuje jako coś więcej to cóż, jego sprawa :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Qcin_69 napisał:

zgadza się, dla mnie to swietna zabawa, jak ktoś to traktuje jako coś więcej to cóż, jego sprawa :) 

 

spróbuj szczęścia, ja Cię nie powstrzymam

jeśli uważasz, że Rada zrobiła to wszystko tylko po to by Was udupić, to raczej sam bym zrezygnował z gry gdzie mnie robią w c***a

jednocześnie mocno zastanowie się za utrzymywaniem relacji z kimś, kto w odwecie wrzuca screeny z prywatnych rozmów

aha

przypomniam, że przez głupią zasadę straciłem gracza top20 bez walki, ani nie piętnowałem wtedy za to Elda(dopiero długo później jak zaczął się wozić), ani nie miałem pretensji do nikogo innego, Wy straciliście gównograjków na 1/3 sezonu, a chcesz zobić burdel tylko dla swojego poczucia sprawiedliwości

to chyba wszystko

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.