Skocz do zawartości

beGM - Oferty dla FAs po T2 2021/22


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał:

gardzę hipokryzja 

Ciebie na to nie stać. Jesteś jej definicja. 

Mnie dziś totalnie zaszokowało pytanie czy ktoś tu gra uczciwie. Nie wpadłbym na pomysł w takiej zabawie aby oszukiwać a tu serio poszło pytanie i ci gorsza mało kto się zgłosił 

To tak jakby przerobić rower aby oszukał aplikacje dystansu i kalorii 

Można zapewne ale po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

Ciebie na to nie stać. Jesteś jej definicja. 

Mnie dziś totalnie zaszokowało pytanie czy ktoś tu gra uczciwie. Nie wpadłbym na pomysł w takiej zabawie aby oszukiwać a tu serio poszło pytanie i ci gorsza mało kto się zgłosił 

To tak jakby przerobić rower aby oszukał aplikacje dystansu i kalorii 

Można zapewne ale po co?

lol, byku, znajdz mi 1 przejaw mojej hipokryzji :) 

Jestem c***em- ok, mogę się zgodzić, ale znajdz mi przejaw hipokryzji :)

//

Zabawne jak wy bardzo w to brniecie, Zostaliśmy wyruchani dwukrotnie tutaj, co dostaliście na piśmie, raz z pokrętna logika odnośnie tego ze moja oferta jest nieważna bo Mac napisał później (rzekomo), Maca nie została uwzględniona bo została usunięta (co jest dobra beka kolejna) a żeby było jeszcze śmieszniej to niby jest to naszym problemem ze Mac usunął swoją NIEAKTUALNA ofertę :D 

Drugi raz jak było tłumaczenie ze skoro oferta po czasie to c***, reszta tez nieaktualna na co Mac znalazł przykład ze jeszcze 2 miesiące temu z ta sama banda Pajaców nie stanowiło to żadnego problemu.

Przeciez to trzeba być pajacem by to klepnąć w takiej formie, wyciągnąłem rękę i dałem- zdaje się- całkiem spoko propozycje by w takim razie przywrócić ofertę Maca i c***, niech już będzie ze strata dla Wolves, ale nie, bo to Minnesota to c***, będziemy karać niech się gawiedź bawi :D 

Zarzuciłem korupcję w Radzie to zostałem poproszony o dowody, no pechowo się składa ze mam ich cały folder, dałem szanse na honorowe odejście, to nie zostało to wykorzystane, stad powiedz mi teraz Ignazz, z ręka na sercu, co jest gorsze- to ze ja się przypierdalam o niesprawiedliwe traktowanie z kulejącą argumentacja czy to ze jakiś tam członek Rady, czy nie Rady oficjalnie kupuje głosy i pisze o tym ze ma za sobą poparcie tego tamtego i sramtego i dysponuje 5 a w porywach 7 głosami i ze jak się nie zagłosuje tak jak on chce to w następnym głosowaniu będzie przejebane xd

Tyle w kwestii Spółdzielni w ten grze i fałszu który ja zeżarł już dawno ale ci co maja assety lub szanse na tytuł (choćby iluzoryczny) udają ze jej nie ma xd

JA MAM TO W PIZDZIE, swoje za paznokciami mam, ale nigdy głosów nie kupowałem ani nie zmieszałem nikogo do głosowania tak a nie inaczej bo się będę mścił :) 

No i proszę jeszcze o szukanie managera Bux, bo obecnie Milwaukee jest prowadzone (od roku!!!!) przez innego GMa, który sobie tez tam głosuje jak chce a ludzie udają ze tego nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź dwa oddechy i trzy łyki lub odwrotnie. Co ty się tak gotujesz. Siejesz od paru lat a teraz zbierasz plony i się ani Rada ani mną nie podcieraj. Nieprawidłowo oferta nie przeszła? Trudno a ty bijesz pianę jakby Ci Paula George’a wykreślili ze składu … oh wait 

Przez polowe tej gry myślałem ze kręcisz z nas wszystkich bekę. A tu takie rewelacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

 

Czy w poprzedniej turze, CM sie liczylo ostatnia propozycja, czy jak wstawil inny post po czasie to spowodowalo ze wszystkie jego oferty byly nie wazne ?

Post z nową ofertą był po czasie. Dodatkowo @człowiek...morza był inteligentny i zamiast edytować lub usunąć stary i dodać nowy wstawił po prostu nowy. Nowa oferta 11/3 była po czasie, więc aktualna była ostatnia legalna oferta czyli 6/3 i taka była brana pod uwagę w głosowaniu. Coś leży to wasze przygotowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

Weź dwa oddechy i trzy łyki lub odwrotnie. Co ty się tak gotujesz. Siejesz od paru lat a teraz zbierasz plony i się ani Rada ani mną nie podcieraj. Nieprawidłowo oferta nie przeszła? Trudno a ty bijesz pianę jakby Ci Paula George’a wykreślili ze składu … oh wait 

Przez polowe tej gry myślałem ze kręcisz z nas wszystkich bekę. A tu takie rewelacje. 

temat zamknięty z naszej strony :) 

Zostal Laf w Minnesocie,

powodzenia wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.