Skocz do zawartości

Draft 2010


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

A Butler przed kontuzją? TOP 20?

Butler przed kontuzją był na przełomie 1 i 2 rundy :) ale zapewne po Turnieju i workutach by się znalazł koło 20 picku. Gdyby nie kontuzja..

 

Jak sobie szybko policzyłem to w drafcie wybrano 5 graczy z Kentucky w dodatku wszystkich w pierwszej rundzie, to chyba jakiś rekord?

Tak. Po raz pierwszy w historii się zdarzyło, żeby 5 zawodników z jednej drużny zostało wybranych w pierwszej rundzie. Ale moim zdaniem Draft 2005 dla UNC wypadł dużo lepiej, kiedy to 4 ich graczy wybrano w Top14 (Marvin Williams - 2, Raymond Felton - 5, Sean May - 13, Rashad McCants - 14).

 

A jak jesteśmy przy ciekawostkach, to Scottie Reynolds został pierwszym graczem od 1976 roku, który mimo wyboru do All-American Team nie został wybrany w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Po raz pierwszy w historii się zdarzyło, żeby 5 zawodników z jednej drużny zostało wybranych w pierwszej rundzie. Ale moim zdaniem Draft 2005 dla UNC wypadł dużo lepiej, kiedy to 4 ich graczy wybrano w Top14 (Marvin Williams - 2, Raymond Felton - 5, Sean May - 13, Rashad McCants - 14).

 

 

A takie wszyscy porobili kariery, że hoho ;] Goście poszli do góry w turnieju, Kentucky odpadło wcześnie, więc zawodnicy też mieli trudniej, żeby zrobić GMów w c***a i pójść np z 13tką, jak Sean freakin May. No i ci z KU po paru latach powinni być nowhere near w porównaniu do Feltona i jego 3 znajomych scrubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie wszyscy porobili kariery, że hoho ;] Goście poszli do góry w turnieju, Kentucky odpadło wcześnie, więc zawodnicy też mieli trudniej, żeby zrobić GMów w c***a i pójść np z 13tką, jak Sean freakin May. No i ci z KU po paru latach powinni być nowhere near w porównaniu do Feltona i jego 3 znajomych scrubów.

No masz rację nie ma co porównywać 5 z KU do 4 z UNC, ale z perspektywy uczelni i picków, tamto dokonanie na papierze wygląda dużo lepiej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy dwóch Crawfordów... Nie wiem za dużo na temat wersji 2.0 (poza tym że zrobił to co wszyscy wiedzą że zrobił, ale nikt oficjalnie tego nie widział bo nie wolno :P ). Widziałem tylko parę miksów na jutubie, z których niewiele wynika. Z kolei na NBA.com chłopaki mówią że Hawks są największym przegranym tego draftu. I tu się pojawia pytanie... Czy Jordan Crawford ma opcję rozwinąć się w fajnego grajka dla Hawks, czy będzie tylko następnym reprezentantem Dirty South w którymś z kolejnych SDC? Kosi? Maciek? Anybody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę go w SDC, bo nie ma takiego jumpa :mrgreen:

 

Co do wyboru samego Crawforda to mogę powiedzieć, że zrobili bardzo dobry interes. Świetny strzelec (nba 3 point range), który dodatkowo potrafi minąć rywala, czyli ogólnie z piłką potrafi sporo. Czasem były problemy z shot-selection, ale z każdym kolejnym meczem wyglądało to coraz lepiej. Zaś w MM był już kosmos. Polecam zobaczyć mecz z Kansas State dostępny online na - http://mmod.ncaa.com/video

 

Ciężko coś jeszcze wyróżnić czy do czegoś się przyczepić. Potrafi brać ciężar gry na siebie w kluczowych momentach (polecam zobaczyć wszystkie mecze Xavier z MM).

 

W sumie chyba podobny grajek do Crawforda, którego już macie. W razie jego odejścia przyda się. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Luke'a Harangody'ego, ktorego "capneli" z 52 nr Celtics. Dlaczego wielu uważa go za troszke podrasowana wersje Scala ? Przeciez rzucal 22 pkt na niezlej - badz co badz - uczelni ? Coś wiecej o nim ?

 

A Avery Bradley ( 19 pick ) ? Czy ma szanse stać sie drugim Monta Ellisem :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Luke'a Harangody'ego, ktorego "capneli" z 52 nr Celtics. Dlaczego wielu uważa go za troszke podrasowana wersje Scala ? Przeciez rzucal 22 pkt na niezlej - badz co badz - uczelni ? Coś wiecej o nim ?

 

A Avery Bradley ( 19 pick ) ? Czy ma szanse stać sie drugim Monta Ellisem :D ?

Harangody'ego notowania nieco spadły, bo złapał kontuzję przed końcem sezonu i później nie wyglądał już tak dobrze. Wysoki, który jednak woli rzucać te kilka metrów od kosza. Nie jest ani szybki, ani atletyczny, choć kilka manewrów pod koszem ma opracowanych.

 

Raczej gracz do zadań specjalnych na kilka minut.

 

 

Bradley to bardzo dobry obrońca, który jednak ani nie potrafi rozgrywać, ani kreować dla siebie pozycji. Choć z rzutem z półdystansu czy dystansu nie jest źle, to musi otrzymać podanie na czystej pozycji aby być skutecznym. Nie wiem po co Celtics on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak nawet Babbitt okaże się nowym Mattem Harprigiem, to dla samego Webstera wart jest poświęcenia.

No szanse ku temu są serio spore, plus on ma lepszy rzut teraz niż Harp kiedy do ligi przychodził.

a dla mnie to bylo niemal pewne, ze jazz albo pacers wezma haywarda. bialy dobry shooter.

kibice go pokochaja, tylko pytanie czy on w jazz znajdzie miejsce do grania przy korverze?

niemniej czasem najlepiej jest wziac to co najlepsze w drafcie a pozniej przesuwac puzzle.

Narazie okrzykiem miłości było gromkie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :) ale kto wie może to dobrego złe początki, co do przypałowości Haywarda to zdecydowanie taki cool jak AI nie jest :D No i było tyle żartów że jest nawet dla Jazz za biały, ja sam dosłownie spadłem z krzesła jak ogołosili ten wybór ale po odespaniu tego nawet nabieram optymizmu, oczywiście nikt nie da gwarancji że chłopak nie będzie bustem, ale potencjał niewątpliwie ma i kto wie czy nie będzie rewelacyjnym graczem w lidze będac tak wszechstronnym i posiadając taki rzut.

Jeśli Jazz wyjmą z Kings Whitesida to będzie właściwie pełnia sukcesu, nie powinno być z tym problemów, bo na co im 3 takich samych grajków, plus każdy z nich jest określany jako nie dokonca pewny mentalnie, w pace to może być mało ciekawa kompilacja.

 

Wogóle co już pisaleiście centrzy jak poszli marnie Orton tylko w pierwszej a i tak nisko i w sumie to do bani bo na cholere on w Magic, Whiteside jednak nikt nie zaryzykował ale Alabi totalnie mnie dziwi, niby jak Maciek powiedział o tej żółtaczce, ale to b, więc chyba nie tragedia, no i chłopak ma poukładane w głowie warunki fenomenalne, już teraz bardzo dobrze broni a tu idzie z 50 :roll: W sumie gdyby jego Jazz podkupili tez bym się nie smucił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In truth, the pick smacked more of Jerry Sloan than O’Connor. Hayward is the kind of old-school, share-the-ball player Sloan wouldn’t just want to coach, but, rather, graft into his immediate family. In pre-draft interviews, you could see in your mind’s eye him asking the kid: “You know how to drive a tractor, son?” And telling him: “Finish your chores and wash up. Dinner’s at 6, don’t be late.”

 

a tak poza tym, to coraz bardziej lubię gordona, bo w końcu jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma...

 

bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra krótka piłka z mojej strony. Potrzebuje jakąś stronkę gdzie najprędzej dopadne do sciagniecia ( moga byc i torrenty ale lepiej zwykle downloady ) mecze kentucky i uconnu. Niby mam czas ale checi brak i nie chce mi się szukać to ide na łatwizne. Także studenciaki do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz Ortona zobaczyć to możesz obejrzeć mecze z Tournamentu tutaj: http://mmod.ncaa.com/video

Jeśli chodzi o UConn, bo były torrenty, ale seedów już nie ma...

Znalazłem UCOnn vs Syracuse:part 1 http://www.filestube.com/c2fceb60e09b7fc003e9/go.html part 2 http://www.filestube.com/f79cdadd1d116bcb03e9/go.html

I tutaj jeszcze pare meczy jest http://www.filestube.com/search.html?q= ... select=All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra krótka piłka z mojej strony. Potrzebuje jakąś stronkę gdzie najprędzej dopadne do sciagniecia ( moga byc i torrenty ale lepiej zwykle downloady ) mecze kentucky i uconnu. Niby mam czas ale checi brak i nie chce mi się szukać to ide na łatwizne. Także studenciaki do dzieła.

http://www.mixmakers.net/forums/large-clips/

http://www.myp2pforum.eu/threads/27262- ... oads/page2

 

Nie wiem czy linki nie umarły, ale poszukaj. Ewentualnie po weekendzie mógłbym wysłać Ci pocztą parę meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies szersze info o wyborze Warriors bo Udoh to dla mnie spora niewiadoma.Wnioskuje że to jest gracz na już i teraz bo ma juz 23 lata.I czy da rade grac na C.Bo jak Warriors postawia na młodziez(trade Biedrinsa i Turiafa)to bardzo możliwe ze Warriors bede grali S5 w stylu Curry,Ellis,Randolph(mam nadzieje ze Nelson ni bedzie go pchał na C)Wright(który nadal ma potencjał na bycie solidnym starterem)Udoh to chyba nie opuszcze zadnego meczu GSW w tym sezonie

 

Tak se podsumuje draft(dla kliku drużyn) jak można

 

Kings którzy mieli pod koszem na poczatku przyszłego sezonu Hawes i Thompsona.Teraz maja chyba jedna z lepszych desek w NBA(Dalembert/Landry/DeMarcus/Hassan/Thompson i do tego mój człowiek Jon (mniejszy Jeff Foster) Brockman.Thompson na 100% poleci w packu z kims(DontE Green? za jakiegos PG z dobra trójką.}

 

Heat to chyba najwieksi wygrani draftu mieli pare picków w 2 rundzie i wzieli to czego najbardziej potrzebowali.czyli size po kosz(Pittman)nastepce Joela Anthonego który blokuje 2 razy lepiej(Varnado] i 2 najwiekszego Sleepera w drafcie czyli Butlera .

 

Ale najlepiej chyba wybrali Clippers.Aminu przy lubiacych rzucac Baronie i Gordonie bedzie miał kupe okazji do zbiórek i łatwych punktów a do tego juz dobrze broni co w Clpps napewno sie przyda.Pick nr 18 Eric Bledsoe czyli idealny backup dla Barona,dzieki któremu Davies bedzie mógł dzieki swoiej sile grac chwilami na SG.i na koniec gracz który z 54 numerem przy odpowiedniej ilosci minut i nie podpisywaniu Rasuala Butlera moim zdaniem załapie sie na Rookie Chelllenge czyli Willy Warren.Steve Blake jest juz nie potrzebny ,Outlaw pewnie gdzie indziej dostanie trohe wiecej,ale moze grac i wrazie czego rzucic pare trójek).

 

 

Jazz mnie wkurwili swoim wyborem i mam nadzieje ze ten Goordon Hayward okarze sie drugim Morrisonem lub jeszcze lepiej Luckiem Jacksonem.Tylu fajnych duzych ludzi do wziecie a on biora taka pizde.Jak Boozer odejdzie to ja nie wiem kto tam bedzie zbierał(Okur,Fessenko :lol: )bo sam Millsap mimo że jest fajny niestety nie da rady.

 

 

Na koniec Bucks .Scott Skiles dostał 210 cm odpowednika Luc Ricarda MBah a Moute .I nawet wziecie Coreya(Sallmons duzo lepszy w defensie nie byŁ)nie przeszkodzi aby BUCks byli drużyna z która najtrudniej sie gra i trzeba sie sporo napocic aby zdobyc 90 kilka punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies szersze info o wyborze Warriors bo Udoh to dla mnie spora niewiadoma.Wnioskuje że to jest gracz na już i teraz bo ma juz 23 lata.I czy da rade grac na C.

No GSW postąpili o dziwo bardzo dobrze, bo rozważnie, gracza gotowego dosyć do gry wybrali, Udoch odrazu jest w stanie dać sporo, szczególnie w walce na tablicach i bloku, ofensywnie przy solidnym rozegraniu też da rade, na centra z musu może pograć chociaż powinien poprawić siłę szczególnie dolne partie, ale to jest przedewszystkim pf.

 

Jazz mnie wkurwili swoim wyborem i mam nadzieje ze ten Goordon Hayward okarze sie drugim Morrisonem lub jeszcze lepiej Luckiem Jacksonem.Tylu fajnych duzych ludzi do wziecie a on biora taka pizde.Jak Boozer odejdzie to ja nie wiem kto tam bedzie zbierał(Okur,Fessenko :lol: )bo sam Millsap mimo że jest fajny niestety nie da rady.

Znaczy ja tez byłem totalnie rozżalony po tym wyborze ale im dalej w czasie to wydaje mi się że jest całkiem dobrze, Hayward może być lepsza wersją Mika D. bo ma o niebo lepszy drybling. smutny byłem bo miał być przede wszystkim koleś pod kosz, a z Haya śmiano się że musowo do Jazz bo taki biały i ułożony, KoC mówi teraz że na lato mogą wydać nawet 20 baniek na kontrakty i że będzie wzmocnienie pod koszem, więc w tej perspektywie to serio, jesli się powiada te plany oczywiście, wybór Haya może się okazać rewelacyjny, przede wszystkim jak się przyjrzałem kolesiowi to sporo wychodzi na +, z tenisa się smiałem a dzieki temu ma fenomenalną pracę nóg, że białas z dobrej rodziny i dziecinna buzia, ale walczy i angażuje sie na boisku jak myślę mało kto, ogólnie juz się nie moge doczekać żeby chłopaka zobaczyć w lidze letniej szczególnie że będa grali pod jego dyktando czyli lidera prawdziwą gębą.

 

ps. kurcze nawet ten atletyzm Haya jest przekłamany skoro chłopak potrafi z jednej reki mocno przywalić dunka z obronica na swoim boku, to znaczy że nie jest z nim tak zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na koniec gracz który z 54 numerem przy odpowiedniej ilosci minut i nie podpisywaniu Rasuala Butlera moim zdaniem załapie sie na Rookie Chelllenge czyli Willy Warren.

Dodam tylko, że istotna może tu być obecność Griffina w drużynie Clippers, z którym wspólnie grali rok na uczelni.

 

 

elwariato chyba sam siebie starasz się przekonać. Tzn. Hayward potrafi grać, ale powtórzę to po raz któryś - on nie jest wart picku w Top10. Przynajmniej się na to nie zapowiada. Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elwariato chyba sam siebie starasz się przekonać. Tzn. Hayward potrafi grać, ale powtórzę to po raz któryś - on nie jest wart picku w Top10. Przynajmniej się na to nie zapowiada. Obym się mylił.

Nie serio nie staram się siebie przekonać, wiadomo ze i tak boisko wszystko pokaże, ja pytałem się was co do niego i tak mnie zniechęciliście, że muszę się teraz samodzielnie uczyć tego chłopaka. Wiadomo że nie jest pewne że będzie rewelacyjny, ale jeśli KoC tak postąpił i w dalszych wywiadach całkiem sensownie to uzasadniał, to wcale nie wątpię że Hay będzie bardzo dobrym graczem, bez wątpienia nadzieja na to nie jest totalnie wzięta z sufitu, tylko są na to całkiem realne szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no nie wiem. Z TOP10 to zdecydowanie najgorszy wybór wg mnie.

Lubię Utah, do chłopaka nic nie mam, ale zwyczajnie nie widzę go jako przyszłego all-stara czy coś w tych okolicach.

 

Po pierwsze musi popracowac nad swoim ciałem bo w nba będzie się niestety obijał o 'trochę' większych gości niż w NCAA. Po drugie musi wyrobić sobie nba 3pt range na przyzwoitym poziomie.

 

Pożyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ogólnie dziwię, że Jazz nie wybrali Paula George'a, skoro chcieli rzucającego SF.

 

W porównaniu do Haywarda: chyba lepszy w obronie (widziałem tylko 1,5 meczu w jego wykonaniu, mogę się mylić), bardziej atletyczny, nie gorzej rzucający, ten sam rocznik. Jedyne, czym góruje G.H. to gra z piłką... Dodatkowo bardziej perspektywiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ogólnie dziwię, że Jazz nie wybrali Paula George'a, skoro chcieli rzucającego SF.

No nie z tym już nie przesadzajmy, George to oczywiście dynamit i rzut ma porównywalny, może i lepszy, ael w obronie to już mocno chybione bo po pierwsze to nie wiem czy Hay silniejszy jednak nie jest, no i Paul z dennego uniwerka w przypadku Gordona coś mozna było chociaż zobaczyć coś go w akcji na odpowiednim poziomie. No ale przedewszystkim co KoC mówił chcieli mieć w 5 gracza który będzie potrafił kreować poza willem, taki co sam akcje rozprowadzi i uruchomi partnerów, no i to ma sens jeśli się spojrzy kogo wybrali, no i to jest prawda Utah taki gracz jest potrzebny, bo AK ma urazy i drybling bardzo przeciętny, on potrafi dobrze dograć ale nie kreować, bez Willa w 5 to wogóle nikt nie drybluje, nie rozprowadza, Hay może być na to lekarstwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.