Skocz do zawartości

Draft 2010


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

His desired location is Detroit (No. 7), especially after spending two secretive days with the Pistons two weeks ago.

 

Cytat z artykulu na ESPN o Cousinsie. Nie zepsuj tego Joe.

Joe może nie mieć na to wpływu bowiem przed Pistons pick mają Kings i Warriors i nigdy nie wiadomo kogo wybiorą.

Bo TOP 4 jak dla mnie jest już zaklepane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie można sprawdzić ile np gortat Howard wyciskają na klatę? Ile wyciskali w rookie year to dalej sobie wykalkuluje

 

Bo w draftmeansurment nie mogę tego znaleźć a wiem, ze to sprawdzają bo przecież KD miał tak słabe wyniki nie dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wyciska 185 lbs czyli jakieś 84 kg i liczy się ilość powtórzeń...Howard jak podchodził do draftu podniósł 7 razy ten ciężar, a Gortat aż 18...Durant nie wycisnął w 2007 roku ani razu.

Ale dokładnych ciężarów jakie wyciskają chyba nie znajdziesz, chociaż co do Howarda to obiło mi się o uszy w jakimś filmiku na youtube bodajże NBA fit, że bierze chyba 345 lbs, ale niewiem dokladnie kiedy to było.

Z kolei Gortat jakis czas temu mówił, że między nim a Howardem jest różnica jednego, dwóch powtórzeń na korzyść Dwighta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o Cousinsa w Detroit to szanse nie sa wcale takie odlegle - klucz do draftu trzyma Minnesota i zdaje sie klucz do Cousinsa

Monreo odkad sie pomierzyl i jest 6'11 z dobrym wingspanem itp itd to zdaje sie byc zaklepany w Sacto

 

jesli o mnie chodzi Wall - Turner- Favors to jest juz pewne

dalej Wolves- mega potrzebuja floor lidera - nie widze tego w nikim poza Wallem i Turnerem ale Wes jest najblizej idealu, najgorszy wybor to bylby Aminu na ich miejscu, z drugiej strony maja Jeffersona i moga wciagnac Monroe (o wiele lepszy fit do trojkatow) czy Cousinsa

prognoza jest taka - Wolves maja 16 i 23 pick w drafcie przy tej liczbie wysokich Hassan, Sanders, Serpahin, Orton , Alabi, aldrich, Patterson - czyli tzw 2nd tier - to byloby glupota ryzykowanie i wziecie Cousinsa z 4 pickiem jak ma sie tansze wyjscie z 16/23 - Cousins wbrew pozorom calym swoim podejsciem niweluje niesmowity upside i w przypadku Wolves wziecie ultimate good guy, workin class hero - Wesa Johnsona ma najwiekszy sens

 

nastepnie Kings - Monroe - size wise rece, wzrost itp itd jest idealny, Westpaul pewnie bedzie wolal cos inteligentnego nad cos cepowatego

 

6. Warriors - najwieksza zagadka ale Cousins wydaje sie byc najmniej logicznym wyborem , maja Monte, maja Coreya, maja Randolpha Nelsona wystarczy headcasow na 3 zespoly - jesli tam jest ktos myslacy to nigdy przenigdy nie wezma Cousinsa -jak dla mnie beda chcieli dokomplementowac kogos do trzonu Curry Randolph Biedrins - wiecej good gouyow, ludzi myslacych o zespole a nie o indywidualnych statach - ja bym powiedzial ze zarowno Clippers jak i Warriors mysla nad Aminu(podobno nowy Josh Smith)/Patterson(idealny pro)/XavierHenry(potencjal potencjal)

 

 

ciekaw jestem aldricha jeszcze nie dawno top6 a dzis 9.Utah(najlepszy fit) 11.Hornets(potrzebuja cm) 13.Raptors(no jak tu spadnie to ma mega bust potential) 14.Rockets(najgorszy fit- bardziej potrzebuja kogos Kelvin Cato/Scola like - Patterson/Sanders)

no draft na dzien dzisiejszy zapowiada sie mega ciekawie, dawno takiego naplywu wysokich nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wyciska 185 lbs czyli jakieś 84 kg i liczy się ilość powtórzeń...Howard jak podchodził do draftu podniósł 7 razy ten ciężar, a Gortat aż 18...Durant nie wycisnął w 2007 roku ani razu.

Ale dokładnych ciężarów jakie wyciskają chyba nie znajdziesz, chociaż co do Howarda to obiło mi się o uszy w jakimś filmiku na youtube bodajże NBA fit, że bierze chyba 345 lbs, ale niewiem dokladnie kiedy to było.

Z kolei Gortat jakis czas temu mówił, że między nim a Howardem jest różnica jednego, dwóch powtórzeń na korzyść Dwighta.

Tam nie ma kto ile wyciskał, tylko jest określony pewien ciężar (nie pamiętam ile) równy dla wszystkich i liczy się liczba powtórzeń.

Dziękówa

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves przede wszystkim maja prawa do Nikoli Pekovića 8) i ciekaw jestem kiedy je ruszą :wink:, w takiej perspektywie nie opłaca im sie brac jakiegos innego kołka z dalekim numerem

Jakis czas temu czytalem ze Pekovic i jego agent doszli do porozumienia z Wolves i juz w nadchodzącym sezonie ma u nich grać...nie jestem pewien na 100% czy to prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś na temat losów Wayne'a Chism'a ? Jeszcze 1,5 miesiąca temu typowany był na środek drugiej rundy a obecnie wypadł z mocków. Oglądałem go w meczach Tennesese i bardzo podobał mi się ten niestandardowo grający pf. Czy są jakieś szanse by trafił do NBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu DeSean Butler nie widnieje w zadnych mockach ?

rozumiem ze mu poszlo ACL ale gosc z ACL czy bez jest lepszy i bardziej NBA ready od polowy obecnych prospectow- spokojnie mysle przebija Wayne'a Ellingtona Harangodyego Sherrona Collinsa LAnce'a Stephensona Elliota Williamsa

o Babbitach i innych workout freakach nie wspominam

ktos bedzie zalowal a za rok czy dwa bedziemy czytali jak to dziwnie kariera Butlera sie potoczyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu DeSean Butler nie widnieje w zadnych mockach ?

rozumiem ze mu poszlo ACL ale gosc z ACL czy bez jest lepszy i bardziej NBA ready od polowy obecnych prospectow- spokojnie mysle przebija Wayne'a Ellingtona Harangodyego Sherrona Collinsa LAnce'a Stephensona Elliota Williamsa

o Babbitach i innych workout freakach nie wspominam

ktos bedzie zalowal a za rok czy dwa bedziemy czytali jak to dziwnie kariera Butlera sie potoczyla

Butler nawet w summer league nie zagra. Pewnie zawita do D-League, jak się wyleczy i potem zaatakuje NBA. Dłuższa droga, ale całkowicie realna.

 

Ps. Portland kupił od GSW #34 za kasę i 44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na draftexpress już nawet zaktualizowali mock i Wes idzie wg nich do Nets, a Givony ma przecieki i troche pojęcia o tym. Ja jakoś wolałem Johnsona w T'Wolves zobaczyć. Może doszli do wniosku że, łatwiej im będzie upolować na runku FA jakiegos PF'a niż LeBrona, a pick w drafcie poświęcą własnie na SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.