Skocz do zawartości

Draft 2010


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie odnośnie Draftu na żywo, gdyż nie oglądałem wczesniej nigdy - ile trwa caly draft, 1 runda ile 2 runda, wiadomo ze rozpocznie sie o 1:00 , no wiec kiedy około sie zakonczy . czekam na odp :wink:

Z tego co pamiętam to 1 runda w 2,5 może 3 godzinach sie powinna zamknąć...Kazdy zespół w 1 rundzie ma 10 minut na dokonanie wyboru, ale przewaznie nikt nie korzysta z calego czasu więc średnio liczyłbym jakieś 5,6 minut na pick co daje jakieś 2,5 - 3 godziny ...jak sie myle to niech mnie ktoś poprawi bo za dokladnie nie pamietam, nigdy na zegar nie patrzyłem.

2 runda leci szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to 1 runda w 2,5 może 3 godzinach sie powinna zamknąć...Kazdy zespół w 1 rundzie ma 10 minut na dokonanie wyboru, ale przewaznie nikt nie korzysta z calego czasu więc średnio liczyłbym jakieś 5,6 minut na pick co daje jakieś 2,5 - 3 godziny 1 rundy...jak sie myle to niech mnie ktoś poprawi bo za dokladnie nie pamietam, nigdy na zegar nie patrzyłem.

2 runda leci szybciej.

Ok, dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dla pewności w necie na yahoo answers i wg tamtych informacji caly draft trwa 3-4 h...pierwsza runda ok 2h...wydaje mi sie ze 1 runda Kosi trwa te 1,5 h minimum a nie caly draft, lecz moge się mylić. :wink:

 

info z ostatniej chwili :

Hearing that the Indiana-Oklahoma CIty trade is dead, and that OKC may have moved onto New Orleans instead. Trade would be 18+21 for 11.

Jestem ciekaw na kogo sie tak napieli OKC bo jak to Hayward albo Aldrich to szkoda zachodu, chociaż tego drugiego jeszcze jakoś przeboleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dla pewności w necie na yahoo answers i wg tamtych informacji caly draft trwa 3-4 h...pierwsza runda ok 2h...wydaje mi sie ze 1 runda Kosi trwa te 1,5 h minimum a nie caly draft, lecz moge się mylić. :wink:

 

info z ostatniej chwili :

Hearing that the Indiana-Oklahoma CIty trade is dead, and that OKC may have moved onto New Orleans instead. Trade would be 18+21 for 11.

Jestem ciekaw na kogo sie tak napieli OKC bo jak to Hayward albo Aldrich to szkoda zachodu, chociaż tego drugiego jeszcze jakoś przeboleje.

A nie było coś o Ortonie? Wg mnie o niego właśnie im chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie mam nadzieje, że w tym roku będzie jakis porządny stream bo osobiście rok temu mialem taki ze co 20 sekund trzeba bylo odswiezać, więc jak tylko uslyszalem ta melodyjke oznamiającą ze zbliża się Stern odrazu ladowalem strone zeby mi przypadkiem nie wygasła w trakcie wymawiania przez niego nazwy drużyny. :wink:

 

A nie było coś o Ortonie? Wg mnie o niego właśnie im chodzi.

Jęsli chodziłoby o Ortona to mysle ze ten pick ktory mają aktualnie by wystarczył...no chyba, że nie chcą ryzykować ze ktos im go podwędzi i wolą miec go pewnego z 11.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też mnie się wydaje bo Indiana coś przebąkiwała, że chcą Ortona. Podbierając pick Indianie mają Ortona na 100%.

Teraz czytam ze OKC rozważa póki co wzięcie z 18 Pleissa...Mieli zamiar go brać z 26, ale boją się ze San Antonio im go podbierze...Już sam niewiem co oni kombinują. Napewno będzie jakies zaskoczenie tej nocy i to nie jedno.

 

Mówi się że Bulls bardzo chcą George'a i mają zamiar zrobic trade z Indianą...oni wezmą go z #10 w drafcie a Chicago im odda Hinricha, swoj pick. Oczywiscie Pacers musieliby jeszcze kogoś dorzucic zeby sie salary zgadzalo. I warunkiem jest to, że Babbitta musi ktoś wziąć przed pickiem Pacers, bo jak ostanie się do nich to z trade'u nici i Indiana bierze Luke'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... To niech już lepiej wezmą Ortona. Po co im nieatletyczny ziomek z europy skoro jedyną rzeczą jaka potrzebują żeby rządzić na zachodzie jest atletyczny, silny center.

 

No i jak juz pooglądałem Ortona i się na niego w Oklahomie napaliłem to się okazuje ze go nie wezmą. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już done deal ? Link ?

Jeszcze nie ale podobno już jest dogadany jakoś, tak czy inaczej dziwna umowa, no chyba że faktycznie mają już kogoś chętnego na arenasa.

Teraz czytam ze OKC rozważa póki co wzięcie z 18 Pleissa...Mieli zamiar go brać z 26, ale boją się ze San Antonio im go podbierze...Już sam niewiem co oni kombinują. Napewno będzie jakies zaskoczenie tej nocy i to nie jedno.

Popatrz sie to już w OKC nei wierzą w Mullensa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz "o k**** team x jest mocno ponad capem, mają pick i do unloadu jakieś drewno, potrzebują cap space, myślisz Presti". Thunder zaszefowali razem z Sacto.

 

Ogólnie spodziewałem się sporej ilości porządnych trejdów, a nie jakieś podrzędne wymiany picków na kasę, albo Kirka za nic itp.

 

Ciekawy trejd Wolves zrobili, Webster super broni, razem z Coreyem mogliby stworzyć tandem na miarę Battier/Ron w niedalekiej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.