Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2020/2021


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@Eld

Jazz przy kontuzjach to nadal miało 3 All Starów na parkiecie więc to była kwestia czasu kiedy włączą tryb demolki.. Inn sprawa ,że jak Bojan nie szuka fauli i nie biadoli u sędziów tylko sie skupia na tym co istotne to ofensywa Jazz klika inaczej. 

Inna sprawa ,że mnie akurat Bazley jakoś nie poruszył pozytywnie. W obronie jest jednak łatwo mijany. Ciekawi mnie skąd opinia po tym meczu ,że będzie z niego pociecha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ely3 napisał:

@Eld

Jazz przy kontuzjach to nadal miało 3 All Starów na parkiecie więc to była kwestia czasu kiedy włączą tryb demolki.. Inn sprawa ,że jak Bojan nie szuka fauli i nie biadoli u sędziów tylko sie skupia na tym co istotne to ofensywa Jazz klika inaczej. 

Inna sprawa ,że mnie akurat Bazley jakoś nie poruszył pozytywnie. W obronie jest jednak łatwo mijany. Ciekawi mnie skąd opinia po tym meczu ,że będzie z niego pociecha?

Podobał mi się Boban dzisiaj choć ten jego rytuał przed FT jest troszkę wkurzający.

U Bazleya mi się dzisiaj podobał foot work w trzech, czterech akcjach. Jesteśmy w takim położeniu, że trzeba się cieszyć z małych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj śliwki w czekoladzie idą pocztą do graczy Cavs którzy to ładnie nas przepuścili w wyścigu po lepszy pick. 0.370 vs 0.364.

Następni w kolejce po słodkości są Magic ( 0.327 ), a później Pistons ( 0.291 ). Z Wolves i Rockets raczej kontaktu nie złapiemy gdzie zostało nam 17 gier do końca RS. Jakieś realne perspektywy na top3 są tym bardziej, że Pistons są 3-7 w L10, Magic 4-6, a my 1-9.

Z ciekawostek jeśli nie licząc Rockets to jesteśmy najbardziej gościnną drużyną w lidze. Kto ma w rozkładzie @Oklahoma City może sobie doliczyć w zasadzie +1W. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wpadł ten W bo szło całkiem dobrze aby przesunąć się w górę loterii ale z drugiej strony zwycięstwo scrubami gdzie średnia wieku jest w okolicach 21 lat przeciwko Bostonowi zawsze na propsie. 

11 meczów do końca i wygląda to tak:

  • #1 - Houston 0.242
  • #2 - Magic 0.295 
  • #3 - Wolves 0.302
  • #4 - Pistons 0.306
  • #5 - Thunder 0.339
  • #6 - Cavs 0.344

Rockets już na bank skończą z #1 ale dalej jest mega ciasno. Fajnie by się było wbić do pierwszej trójki i w sumie szanse są na to całkiem spore bo Wolves są w gazie, a i Pistons to chyba samo nie wie czego chce. Ale skończyć w pierwszej piątce też spoko bo akurat 5 graczy w drafcie wybija się całkiem mocno + można liczyć, że ktoś przed nami odwali jakąś manianę i wybierze kogoś spoza murowanej piątki. Poza tym Presti ma multum możliwości aby w razie czego przesunąć się w górę draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
6 minut temu, jack napisał:

Jeszcze liczą 🤣🤣🤣

Ale to dobre jest zeby GM Okc sie nie zakiwal jak Ainge :).  Chociaz ten mial wysokie piki ale i OKC tez wyjda wysokie przynajmniej z Houston :).

A za Kembe tez wyciagna z 1str round jak za Paula w swoim odpowiednim czasie :). Im sie tak nei speiszy sa cierpliwi. Dopuki franchisa nie dostana moga tak zonglowac.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.