Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2020/2021


Qbajag

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, belgravia dsl napisał:

Suns zjeżdżają w dół tabeli. Jak na moje to nie załapią się do play-offów w tym roku. Są zwyczajnie za słabi w tym momencie. Za plecami mają jeszcze Mavericks z Donciciem, więc zespól młodego Słoweńca powinien ich przeskoczyć w tabeli. Także po początkowych promykach prognozuję dalszy marazm w Phoenix. Ławka słaba, Ayton zawodzi, Paul młodszy nie będzie. Nie widać tu wielkich perspektyw.

Myśle ze zdecydowanie za szybko na takie wnioski ;) dziś fakt słaby mecz - będzie dobrze 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się wstrzymał jeszcze z takimi ocenami. Rzeczywiście styczeń fatalny dla Phoenix. Cameron Johnson czy Crowder mają większe problemy z rzutami dystansowymi, Payne mocno obniżył loty, Galloway w ogóle wypadł z rotacji, ale nie panikujmy.
Ostatnie mecze były bez Sarica, który się mocno przydaje, ostatnie dwa mecze także bez Bookera. Ale jednak nawet jak Phoenix przegrywa to minimalnie, a nie np. -20. Z Denver, które wróciło na właściwe tory dwa razy graliśmy dogrywki, gdzie drugie spotkanie bez Bookera właśnie.
Muszą zapanować na rozwalaniem przewagi, bo w ostatnich 3 meczach świetnie zaczynali, a potem przegrywali końcówki. I Ayton od czasu kompromitacji w Waszyngtonie i przerwy spowodowanej COVID, co chyba trochę Phoenix wybiło z rytmu, gra dużo lepiej i nawet wczorajsze słabsze spotkanie tego nie zmieni. Więc światełko w tunelu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, belgravia dsl napisał:

Za plecami mają jeszcze Mavericks z Donciciem, więc zespól młodego Słoweńca powinien ich przeskoczyć w tabeli

Phoenix ewidetnie po Covidzie ma braki kondycyjne bo przegrywają wszystkie końcówki. Dallas obecnie jest słabe i nie widze żadnej przesłanki ,że ich przeskoczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mecz z GSW, czyli rywalami w walce o PO na +, a grali bez Booka, Sarica i Payne. Naprawdę lubię Kaminskiego i fajnie, że go ściągnęli. Wczoraj się przydał. Teraz drugi mecz z Dallas, już z Bookiem i być może Saricem. 
A jeszcze w temacie walki Phoenix o PO to pragnę zauważyć, że na 17 spotkań póki co tylko 4 były ze słabszym wschodem i żadnego z tych spotkań Phoenix nie grało u siebie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem akurat nie o Phoenix ale zakładam ,ze ich tez to dotyczy ,że jak teraz są takie przepisy ,że jak cały zespół jest wyłączony przez Covid( nawet jeśli tylko 1 czy 2 ma pozytywny_ to treningi sa odwołane. SPotkania z trenerami również i jak zawodnik nie ma siłowni w domu to również to odpada. Więc Phoenix po przerwie Covidowej było ewidentnie w rozsypce. Nie stykało im wytrzymałości i przegrywali końcówki. Widać ,że Paul się frustruje ale oni powinni wrócić w swój rytm meczowy i grać tak dobrze jak na początku sezonu. Nie martwię się o nich choć nadal mnie zawdziwie  ,że s5 z Paulem Aytonem i Bookerem jest na minusie a wyniki im robiła ławka z Paynem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie, że Suns po prostu od kilku meczów zmienili defensive coverage i Ayton wygląda dużo lepiej, Mikal zyskuje z kazdym dniem, jedyny problem jaki mam, że przestrzeń między nimi jest słabo kryta i zdarza im się narożniki odpuszczać + Booker był bardzo słaby, więc te tak kochane przez to forum wowy nie są nawet blisko pokazania prawdy, której bez eyetestu się nie ujrzy. Ławka z Payne'm natomiast to bardzo energiczna formacja, z bardzo zbalansowaną dystrybucją rzutów w średnim ujęciu, więc jak ktoś ma lepszy dzień to dostaje ich po prostu więcej, S5 ma problem z tym balansem i tutaj CP3 też powinien dostać mały kamyszek, bo często za dużo chce na siebie wziąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, TryczekSzukarek napisał:

Hehe Booker wrócił to i skuteczność spadła. 🤪

Ale to nie tylko Booker. Fatalnie Johnson, fatalnie Crowder, źle w ofensywie Bridges. Wynik trzymają w ofensywie Paul, Ayton i Kaminsky.

 

W Q2 CP3 klasa. Sam ciągnął całe Phoenix w tej kwarcie.

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna wygrana z Bostonem i w tym tygodniu bilans 3-1. Bardzo dobry mecz Bridgesa, bardzo pożyteczny Cam Johnson. Bardzo dobre minuty Kaminskiego. Szkoda, że nie gra więcej, nawet kosztem Aytona. Cam Johnson zdecydowanie lepiej wypada gdy gra z ławki niż gdy Monty wypuszcza go w s5. Crowder natomiast mam wrażenie, że na odwrót. Dziś poza Johnsonem praktycznie zerowe wsparcie z ławki. Booker i Paul niby mają dobre liczby po tym spotkaniu, ale podejmowali dziś sporo bzdurnych decyzji rzutowych. Booker mocno przyczynił się do tego, że Boston pod koniec 3 kwarty zniwelowali połowę straty. Ale generalnie mecz na plus. Ciekaw jestem jak to będzie funkcjonowało jak w końcu wrócą Saric i Payne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qbajag - ławka faktycznie daje obecnie mało - liczę jednak ze się to zmieni po powrocie Saric i Payne. Szkoda tego Halibartona - kurcze liczę ze maja plan na tego J Smith i nie jest to D-league 😕 Tyrese był by świetnym dla Nas - a dodatkowo przy CP mógłby się wiele nauczyć.

Dodatkowo zastanawiam się czy nie powinnismy wzmocnić ofensywy z ławki. DR poszedł za frytki do NY - może warto przewertować rynek bo ktoś taki tez Nam by się przydał by odciążyć minuty CP - który gra świetnie ale boje się ze za chwile zaczną się jego problemy ze zdrowiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TryczekSzukarek napisał:

@Qbajag - ławka faktycznie daje obecnie mało - liczę jednak ze się to zmieni po powrocie Saric i Payne. Szkoda tego Halibartona - kurcze liczę ze maja plan na tego J Smith i nie jest to D-league 😕 Tyrese był by świetnym dla Nas - a dodatkowo przy CP mógłby się wiele nauczyć.

Dodatkowo zastanawiam się czy nie powinnismy wzmocnić ofensywy z ławki. DR poszedł za frytki do NY - może warto przewertować rynek bo ktoś taki tez Nam by się przydał by odciążyć minuty CP - który gra świetnie ale boje się ze za chwile zaczną się jego problemy ze zdrowiem. 

Ja też mega żałuję Halibartona choć z drugiej strony przy dobrej grze Payne'a mógłby mieć mniej minut niż w Sacramento więc dla niego pewnie lepiej, że tam poszedł. Ja się zastanawiam kto będzie grał w s5 jak wróci Saric. Crowder póki co chyba spadł do drugiego składu, Johnson lepiej wypada z ławki. Może Saric powinien w s5 wychodzić tak jak w zeszłym sezonie, a Kaminsky grać jako back-up dla Aytona, bo póki co i Smith i Jones nic nie pokazują moim zdaniem. Zawodzi też moim zdaniem Carter w tym sezonie. On z przodu nigdy nie był jakiś super pożyteczny, ale w defensywie mam wrażenie, że jest słabszy niż w poprzednim sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qbajag napisał:

Ja też mega żałuję Halibartona choć z drugiej strony przy dobrej grze Payne'a mógłby mieć mniej minut niż w Sacramento więc dla niego pewnie lepiej, że tam poszedł. Ja się zastanawiam kto będzie grał w s5 jak wróci Saric. Crowder póki co chyba spadł do drugiego składu, Johnson lepiej wypada z ławki. Może Saric powinien w s5 wychodzić tak jak w zeszłym sezonie, a Kaminsky grać jako back-up dla Aytona, bo póki co i Smith i Jones nic nie pokazują moim zdaniem. Zawodzi też moim zdaniem Carter w tym sezonie. On z przodu nigdy nie był jakiś super pożyteczny, ale w defensywie mam wrażenie, że jest słabszy niż w poprzednim sezonie. 

z Kaminskim s5 - wygląda całkiem nieźle zdecydowanie poprawia walkę na tablicach. Saric jak dla mnie powinien grać z ławki + Johnson + Crowder + Payne + Carter/Moore - który ostatnio wygląda lepiej niż Jevon. 

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.