Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2020/2021


Qbajag

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, nba2midnight napisał:
“[Chris] Paul has a $44.4 million player option, which according to several sources, he intends to decline with hopes of inking a new multiyear deal (perhaps in the $100 million range over three seasons). - (Via @EricPincus)
 

C.Paul na 3 letniej umowie??? Samobójstwo bo jeszcze pierwszy rok się obroni. Drugi nie sądze a trzeci będzie balastem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ely3 napisał:

C.Paul na 3 letniej umowie??? Samobójstwo bo jeszcze pierwszy rok się obroni. Drugi nie sądze a trzeci będzie balastem

dobrze to sobie wykombinowal. nawet jak by podpisal 70/3, to i tak by mu sie to kalkulowalo (zakladam, ze za rok nikt nie dalby mu wiecej niz mle)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy dalej. A przed sezonem się zastanawialiśmy czy damy radę w końcu wejść do PO :)
Booker w tym sezonie mnie częściej irytuje niż zachwyca. Ale dziś Pana koszykarza muszę przeprosić :)

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje dla ekipy z Arizony!

Pokazaliście ogromną wolę walki i mega zaangażowanie. W tak krótkim czasie sklepaliście coś niesamowicie mocnego i zanotowaliście ogromny progress. Każdy mecz oglądało się naprawdę przyjemnie i szczerze przyznam chętnie zobaczyłbym waszą koszykówkę w Finale także trzymam mocno kciuki. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2021 o 07:25, Qbajag napisał:

A przed sezonem się zastanawialiśmy czy damy radę w końcu wejść do PO :)

Ale serio po trejdzie CP3 się ktoś zastanawiał? 

Mnie zastanawia, że ciągle w NBA (ale i na forach/w mediach) jest tendencja do zanizania wartości fitu nad umiejętnościami 1 gracza. 

Już rok temu Rubio pokazał, jak niewiele trzeba, żeby z lottery zrobić ekipę zdolną do walki o PO, a w tym jakość Rickiego została zastąpiona CP3, za jednowymiarowego Oubre minuty  dostał w końcu zdrowy i wszechstronnie uzdolniony Mikal oraz doświadczony (i kolejny raz olewany przez poprzednia ekipę) Crowder, który i w BOS i w MIA i tu jest mega ważnym graczem, szczególnie w PO. Oczywiście ze zdrowymi Lakers byłoby ciężko, ale... i tak mega pięknie grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dannygd napisał:

Ale serio po trejdzie CP3 się ktoś zastanawiał? 

Mnie zastanawia, że ciągle w NBA (ale i na forach/w mediach) jest tendencja do zanizania wartości fitu nad umiejętnościami 1 gracza. 

Już rok temu Rubio pokazał, jak niewiele trzeba, żeby z lottery zrobić ekipę zdolną do walki o PO, a w tym jakość Rickiego została zastąpiona CP3, za jednowymiarowego Oubre minuty  dostał w końcu zdrowy i wszechstronnie uzdolniony Mikal oraz doświadczony (i kolejny raz olewany przez poprzednia ekipę) Crowder, który i w BOS i w MIA i tu jest mega ważnym graczem, szczególnie w PO. Oczywiście ze zdrowymi Lakers byłoby ciężko, ale... i tak mega pięknie grali.

No ja się zastanawiałem. Bo co prawda spodziewałem się 5-6 miejsca, ale 7-8 by mnie nie zaskoczyło a z Play-In można odpaść. A Oubre w Phoenix był fatalny. Mnie mega ucieszyło jego odejście.

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Nom tak jak mówi Qbajag, nikt raczej nie miał przed sezonem Phoenix w top4 konferencji, raczej 5-7 wiec ja np tez nie byłem pewny PO. Jednak czułem tez trochę z tylu głowy, że jak Paul bedzie zdrowy to mogą namieszać. 

No ja najbardziej o zdrowie Paula się bałem bo tak 5 miejsce bym pewne im dawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

;) świetny mecz CP. 1:0 🤗 jedziemy dalej, w kolejnych meczach będzie dużo trudniej. 

ps. Monty genialnie dziś rotował składem. 
 

 

Dziś nie wstałem. Muszę obejrzeć po południu jak gdzieś dorwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest k**** za protokół ze nie można własnej matki przytulić jak oni są ponoć zaszczepieni wszyscy? 
jak oni puścili lebrona imprezę miesiąc temu bokiem... pajace i hipokryci, 

pewnie zagra normalnie, ale chyba sama kwarantanna dla niego m na czas treningów przed WCF to i tak spora strata dla Suns...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.