Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to jestem trochę zaskoczony, bo myślałem że pójdą po kogoś pod kosz, ale widzę, ze poszli w sprawdzone rewiry.

A w to bym uwierzył

nFsaLd-3_reasonably_small.jpg
 
OFFICIAL: The Los Angeles Lakers are hiring J.R. Smith to the training staff as team blunt roller, sources tell ESPN.
 

https://mobile.twitter.com/BubbleWoj/status/1335065209984045057?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1335065209984045057|twgr^|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fs9e.github.io%2Fiframe%2Ftwitter.min.html1335065209984045057

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, the_secret napisał:

Cook jest beznadziejny, ale widocznie lizaniem dupy Lebronowi i AD wywalczył sobie miejsce na kolejny sezon

Nawet ciężko powiedzieć, że beznadziejny bo go cholernie mało było. Poza tym to czternasty gracz rotacji. To też łatwa rola nie jest, żeby wejść I coś zrobić w parę min. Już to chyba lepiej Dudleyowi nawet wychodziło.

Mimo wszystko dalej zaskoczony jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

https://www.espn.com/nba/story/_/id/30484294/pau-gasol-eyes-reunion-los-angeles-lakers-joining-brother-marc
 

Gasol, 40, has identified the Los Angeles Lakers as one of his dream destinations.
 

"There is meaning and history there," said Gasol, who won titles with the Lakers alongside Kobe Bryant in 2009 and 2010. "I'm not going to lie. It would be very special, and now that my brother [Marc] is there, even more special. But I'm not in a position now to be very demanding. I don't have 10 offers on the table."
 

The brothers discussed where Marc might sign during his recent free-agency period.

"He had several teams that were interested," Pau Gasol said of his brother. "What he valued most was the opportunity to win another championship. To play for the Lakers -- it's such a unique franchise. It's the opportunity of a lifetime, and it's very special for us to be the first brothers to play for the Lakers."

"It would be incredible if it ends up happening where I can join the team at some point," Gasol added.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Los Angeles Lakers could make another move to bolster its roster. According to Shams Charania of The Athletic, the defending NBA champions are monitoring Trevor Ariza’s situation. The defending NBA champions would be interested in signing him if he is waived by the Oklahoma City Thunder.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matek napisał:

LeBron zmienia numer na #6? Co mi mignęło, tak mi się wydawało, ale teraz nie mam pewności. 

Tak. A AD dostaje #23. Miało to nastapić już chwilę przed poprzednim sezonem ale z przyczyn marketingowych wówczas nie dopuszczono do tego. 

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej preseason, ale w jakis sposob to wymowne, gdy dwie najwieksze gwiazdy Clippers jednak po kilkanascie minut robia, a Lakers bez Brona, AD, Schroedera, Matthewsa i Caruso,i spuszczaja Clippers wpierdol.

 

Sezon bedzie inaczej wygaladal, wiadomo ale jednak wyglada to (nie)ciekawie, zaleznie z ktorej strony patrzec.

 

I poki co to raczej szkoda by mi bylo Harrella na miejscu Clippers.

 

Poza tym to niby bylo wiadome, ale naprawde podania Gasola dadza Lakers multum opcji. Tak porownujac ich jeszcze do Clippers, to pamietam ze po odpadniecu LAC byla narracja, ze zabraklo czasu i zgrania itd. Lakers tez mieli nowa druzyne i jakos im poszlo. Teraz tak ogladajac te dwa mecz poki co to u Lakers (mimo wielu nowych grajkow) widac jakis system. Ta pilka krazy dobrze. U Clippers masa glupich strat, niedokladnosci, nieporozumien - ok, moze niektorzy wiecej czasu potrzebuja. Tez tutaj nawet nie tyle mi chodzi o besztanie Clippers, ale naprawde jestem pelen podziwu dla roboty wykonanej przez sztab Lakers. To wrecz jak z podrecznika - wyjmujesz/wkladasz elementy, a gra dalej idzie. Wiadomo, preseason ale jak tak to bedzie szlo i wszyscy beda zdrowi i na pokladzie, to przynajmniej w tym sezonie Lakers te lige po prostu sterroryzuja.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THT jako prospekt pokazywał przebłyski playmakingu, handles, obrony i rzutu, co w połączeniu z jego sizem (7'1' wingspan) dawało potencjał na pierwszą rundę, ale w rzeczywistości był słabym strzelcem (62%FT, 30% 3PT), obok rookie Haliburtona i Shayoka nie miał okazji pokazać swoich możliwości jako ballhandler, a do tego miał kiepskie shot selection, więc (pomimo bycia jednym z najmłodszych, jeśli nie najmłodszym, graczem draftu) ostał się do late 2nd.

Potem w G-League miał średnią produkcję w swoim zespole, ale wszyscy byli zaskoczeni jego poziomem gry na treningach w bubble po przerwie, więc dostał minuty w serii z Rockets, gdy Lakers brakowało jednego obwodowego do rotacji gdy zbenchowani zostali Howard i McGee, i w tych kilkunastu minutach wyglądał zajebiście.

Teraz dalej wszyscy chwalą go za jego poziom gry na treningach, a w tych dwóch meczach z Clippers wyglądał komfortowo jako ballhandler, kreator, obrońca i strzelec, co w połączeniu z jego size (obrońca na pozycjach 1-3) wyglądało znakomicie. Dalej nie jest zbyt 'eksplozywny' jako driver, ale ma dobre handles i świetny size dla guarda, więc z Clippers wyglądał jak ... mini Doncic. 

Nie wiem czy on będzie w stanie rzucać te ~35% za trzy, żeby na stałe wbić się do rotacji i dać dobry impakt w tym roku, ale zapowiada się zwariowany sezon i na pewno dostanie minuty. Miałem nawet pisać po pierwszym meczu czy to czasem nie jest typowy case prospekta Lakers, który dostaje hype za samo bycie w Lakers (np. Kuzma), ale faktycznie wygląda obiecująco. 

Rok temu w regularze strach było dać piłkę komukolwiek innemu niż LeBronowi i Davisowi, teraz Lakers mają kilku graczy, którzy potrafią w ataku coś więcej niż skuteczność pod obręczą lub rzut za 3, bardzo przyjemna odmiana.

Jeśli ten Horton-Tucker okazałby się legit rolesem, to faktycznie wyglądałoby to nieźle, ale może nie ma co być zbyt chciwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THT to był steal na drafcie, zresztą ja wiele wyborów dalszych Lakers ost lat, fajnie że go zostawili. Co do % to u niego selekcja była koszmarna, ale przy takich graczach jak Rondo/LBJ łatwiej sie nauczyć dorosłej koszykówki, czytać grę itd. Więc mnie postęp nie dziwi i liczę, że będzie bdb rolsem na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.