Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Teoretycznie łatwo to zrobić. Nie tak dawno przecież wmawiano wam, że wymawianie spółgłoski "P" naraża innych na zakażenie. I wy w to wierzyliście. Kilkutygodniowa kampania urabiania, trochę cenzury aby odciąć niezależny głos, jakiś false flag i teoretyczne gotowe.

Tępotę można łatwo urobic hasłami, że w końcu będą mogli bić się z tymi ruskimi. A 13 lat temu jeszcze wpajano, że należy palić znicze na grobach ich dziadków.

Wtedy z twoich hucznych zapowiedzi Napier****** się z ruskimi wyszłaby jedyne plama na bieliźnie.

Kilkanaście miesięcy temu wyslano w tajemnicy policjantów polskich, mimo że żaden inny kraj tego nie zrobił. Z 80% Polaków nawet o tym nie wie.

Przez te "p" prawie straciłem ojca ty c***u więc wypierdalaj 

Dobrze by się stało gdybyś ty prawie lub faktycznie kogoś stracił 

Może zamknąłbyś wreszcie ten kłamliwy ryj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał(a):

wiadomym było że w końcu dojdziesz do tego swojego standardowego etapu dyskusji więc kolejny raz jak zwykle wchodzić z Tobą w polemikę to bezsens ale to już chyba wszyscy tutaj wiedzą i nadal czekamy z nadzieją że przejdziesz kolejny krok samoświadomości chociaż są małe szanse. tytułowanie się cesarzy wschodniorzymskich jako cesarzy rzymskich to raczej formalna zabawa no ale możesz pisać na nowo historię. 

Gdybyś miał podstawowe pojęcie, to byś wiedział, że żaden z cesarzy rzymskich po 476 nie tytułował się cesarzem wschodniorzymskim, tylko cesarzem rzymskim, tak Ci pozostaje łgać, jak zawsze.

Ale do Twojego kłamania można już po latach na forum przywyknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

Przez te "p" prawie straciłem ojca ty c***u więc wypierdalaj 

Dobrze by się stało gdybyś ty prawie lub faktycznie kogoś stracił 

Może zamknąłbyś wreszcie ten kłamliwy ryj 

Wyrazy współczucia dla Ojca. Posiadanie takiego syna musi nie być......fajne.

Ty tam lepiej pilnuj polskich władz.  Ciekawe czy prawdą jest co mówi premier Grecji:

 

"Polska, Litwa, Estonia, Łotwa a przede wszystkim Wielka Brytania"

Bałtów nawet nie ma co brać pod uwagę. UK i tak by zrobiła tak, że zostałaby tylko Polska. Naprawdę te pisy i tuski umią w dyplomację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał(a):

Gdybyś miał podstawowe pojęcie, to byś wiedział, że żaden z cesarzy rzymskich po 476 nie tytułował się cesarzem wschodniorzymskim, tylko cesarzem rzymskim, tak Ci pozostaje łgać, jak zawsze.

Ale do Twojego kłamania można już po latach na forum przywyknąć. 

nie napisałeś nic o czym nie wiadomo powszechnie tylko to nadal jest tytułowanie formalne tak jak Poniatowski tytułował się królem Polski po jej upadku a Zygmunt III Waza, Władysław IV czy Jan Kazimierz królami Szwecji. w swoim stylu odleciałeś od tematu więc zostań przy dominacji Hollywoodu jako potęgi USA. 

8 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Naprawdę te pisy i tuski umią w dyplomację.

 

Robiłbyś lepszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DLT_Braddock napisał(a):

Ty tam lepiej pilnuj polskich władz.  Ciekawe czy prawdą jest co mówi premier Grecji:

 

"Polska, Litwa, Estonia, Łotwa a przede wszystkim Wielka Brytania"

nie wygląda, aby było to prawdą, bo źródłem tych rewelacji jest prorosyjska strona, a wywiad można obejrzeć i premier nic takiego nie powiedział:

https://www.primeminister.gr/en/2024/02/26/33752

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Koelner napisał(a):

nie napisałeś nic o czym nie wiadomo powszechnie tylko to nadal jest tytułowanie formalne tak jak Poniatowski tytułował się królem Polski po jej upadku a Zygmunt III Waza, Władysław IV czy Jan Kazimierz królami Szwecji. w swoim stylu odleciałeś od tematu więc zostań przy dominacji Hollywoodu jako potęgi USA. 

To co Ty piszesz, to jakby porównywać 3 Rzym z Moskwy.

Cesarstwo Rzymskie istniało do 1453 i jest to po prostu fakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał(a):

Nawet i później ponieważ sułtani osmańscy też tytułowali się cesarzami rzymskimi. 

Podobnie jak i inni. Ale ciągłość suwerennej władzy cesarstwo rzymskie zachowało do 1453.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kogo sypnął i kto ma przez niego kłopoty. Ale szydera z ciężkiej choroby czy śmierci najbliższej rodziny, to jest sk****syństwo i tyle. 

A ze szczerymi wyrazami współczucia, jakie normalny człowiek złożyłby i zamilknął zawstydzony potem, nie miało to nic wspólnego. Nawet z samymi wyra,ami współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szabla napisał(a):

Nie wiem kogo sypnął i kto ma przez niego kłopoty. Ale szydera z ciężkiej choroby czy śmierci najbliższej rodziny, to jest sk****syństwo i tyle. 

A ze szczerymi wyrazami współczucia, jakie normalny człowiek złożyłby i zamilknął zawstydzony potem, nie miało to nic wspólnego. Nawet z samymi wyra,ami współczucia.

Daj sobie spokój, jakiś patus nazywający mnie konfidentem to jak komplement 

Przegrywy i ich "kodeks" to śmiech na sali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma kłopoty przez niego? Z resztą Twój świat gangusów i przestępców, którzy są dla Ciebie jak rodzina i omerta jest świętością (do pewnego momentu, co znakomicie widać w tym swiatku) nie musi być i zapewne nie jest jego światem jak i zdecydowanej większości.

Nawet jak jest chamski, to takie słowa "współczucia" nie powinny paść. A jeśli poszłyby w eter bo mi mozg zaczadziło, to po ochłonięciu przeprosiłbym i byłoby mi wstyd. 

Czasami lepiej zamilknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Dlatego zaznaczyłem czy to prawda.

jak będziesz wrzucał informacje od prorosyjskich stron to tylko zaśmiecasz nam temat bo szczerze gówno nas obchodzi ruskich zdanie i ich propaganda a powielanie newsow od tych sk****synow nikomu nie pomaga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.