Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Koelner napisał(a):

jak będziesz wrzucał informacje od prorosyjskich stron to tylko zaśmiecasz nam temat bo szczerze gówno nas obchodzi ruskich zdanie i ich propaganda a powielanie newsow od tych sk****synow nikomu nie pomaga 

Bójmy się. Czuwaj na forum, ruscy wszędzie. Jak darkonza jechał z sowiecką narracją przez lata to byli tacy na.tym forum co mu lajkowali ( a teraz udają wielce antyrosyjskich - bo taka chwilowa moda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Bójmy się. Czuwaj na forum, ruscy wszędzie. Jak darkonza jechał z sowiecką narracją przez lata to byli tacy na.tym forum co mu lajkowali ( a teraz udają wielce antyrosyjskich - bo taka chwilowa moda)

jak się boisz to mogę Cię przytulić i dać Ci buziaka 😘 🏳️‍🌈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2024 o 10:32, RappaR napisał(a):

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Dowiedziałem sIę, że znajomy rusek został zmobilizowany, więc z ciekawości czy żyje zapytałem, co tam u niego. Odpisał, że żyje jakoś się trzyma, ale jest kiepsko... Siedzi przemarznięty w ziemiance pokrytej strzechą z najebnymi patusami ćpunami, sra w krzakach, wszędzie dokoła tylko brud, błoto walające się śmieci. Najlepsze jedzenie na jakie może liczyć to zimne gotowane kartofle, problem też jest z czystą wodÄ, więc piją jakiś syf z bajora, nie mył się od miesiąca. Spytałem ak długo jest na froncie. Powiedział że dopiero jutro opuszcza dom...”

To jak z tą wrzutką ely3 o zamarzających klatkach w Rosji. Taki polski wkład w tym przyszłym zwycięstwie nad Rosją. Chociaż tyle można zrobić - na forum.

Tak sobie porównuję. Liczba polskich turystów na Malediwach to tak 23 tys rocznie. Rosyjskich turystów w 2019 roku przed covid było 19 tys. W 2023 roku po sankcjach, siedemnastokrotnym rozpadzie Rosji i ciągle zamarzających klatkach, tych ruskich z lepianek było juz 66 tysięcy. Na Sr i Lance liczba turystów z Rosji skoczyła z 43 tysięcy do 95 tysięcy.

Tajlandia też ma spory napływ Rosjan. 

Żaden to wyznacznik, ale jak na kraj który miał przestań istnieć całkiem spoko. Chyba lepiej od przeciętnego polskiego turysty, który co roku jeździ do Chorwacji, Kołobrzegu albo na Zachyntos.

 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

To jak z tą wrzutką ely3 o zamarzających klatkach w Rosji. Taki polski wkład w tym przyszłym zwycięstwie nad Rosją. Chociaż tyle można zrobić - na forum.

Tak sobie porównuję. Liczba polskich turystów na Malediwach to tak 23 tys rocznie. Rosyjskich turystów w 2019 roku przed covid było 19 tys. W 2023 roku po sankcjach, siedemnastokrotnym rozpadzie Rosji i ciągle zamarzających klatkach, tych ruskich z lepianek było juz 66 tysięcy. Na Sr i Lance liczba turystów z Rosji skoczyła z 43 tysięcy do 95 tysięcy.

Tajlandia też ma spory napływ Rosjan. 

Żaden to wyznacznik, ale jak na kraj który miał przestań istnieć całkiem spoko. Chyba lepiej od przeciętnego polskiego turysty, który co roku jeździ do Chorwacji, Kołobrzegu albo na Zachyntos.

 

66+95 tysięcy=151 tysięcy

Daje to prawie dokładnie promil. Jeden na tysiąc Rosjan. To porównujesz do przeciętnego polskiego turysty.

 

20 godzin temu, josephnba napisał(a):

Ładnie to tak oczekiwać równości płciowej a jednocześnie się naśmiewać z innych narodów? ;)

Nie spodziewałem się, że zaczniesz bronić Delty

1 godzinę temu, DLT_Braddock napisał(a):

Bójmy się. Czuwaj na forum, ruscy wszędzie. Jak darkonza jechał z sowiecką narracją przez lata to byli tacy na.tym forum co mu lajkowali ( a teraz udają wielce antyrosyjskich - bo taka chwilowa moda)

Od kiedy Sowieci są równoważni z Rosjanami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

Liczba polskich turystów na Malediwach to tak 23 tys rocznie. Rosyjskich turystów w 2019 roku przed covid było 19 tys. W 2023 roku po sankcjach, siedemnastokrotnym rozpadzie Rosji i ciągle zamarzających klatkach, tych ruskich z lepianek było juz 66 tysięcy. Na Sr i Lance liczba turystów z Rosji skoczyła z 43 tysięcy do 95 tysięcy.

Hmm przecież gdzieś muszą latać ruscy, którzy wcześniej latali po Europie a teraz nie są mile widziani w europejskich krajach, albo nawet maja zakaz (nie wiem, nie śledzę tego). 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DLT_Braddock napisał(a):

To jak z tą wrzutką ely3 o zamarzających klatkach w Rosji. Taki polski wkład w tym przyszłym zwycięstwie nad Rosją. Chociaż tyle można zrobić - na forum.

Tak sobie porównuję. Liczba polskich turystów na Malediwach to tak 23 tys rocznie. Rosyjskich turystów w 2019 roku przed covid było 19 tys. W 2023 roku po sankcjach, siedemnastokrotnym rozpadzie Rosji i ciągle zamarzających klatkach, tych ruskich z lepianek było juz 66 tysięcy. Na Sr i Lance liczba turystów z Rosji skoczyła z 43 tysięcy do 95 tysięcy.

Tajlandia też ma spory napływ Rosjan. 

Żaden to wyznacznik, ale jak na kraj który miał przestań istnieć całkiem spoko. Chyba lepiej od przeciętnego polskiego turysty, który co roku jeździ do Chorwacji, Kołobrzegu albo na Zachyntos.

 

jakbys się czuł gdybyś nie zjadł dzisiaj śniadania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RappaR napisał(a):

66+95 tysięcy=151 tysięcy

Daje to prawie dokładnie promil. Jeden na tysiąc Rosjan. To porównujesz do przeciętnego polskiego turysty.

Ta, typowa dla Polski przelotna moda na bycie głupioantyrosyjskim, przesłania widzę już nawet logikę.

Dodaj turystów z PL jeżdżących na Malediwy i  Sri Lankę i wyjdzie ci 30 tys Polaków. Mniej niż promil. 0,8 Polaka na tysiąc - kopiuj, wklej twojego rozumowania.

Podałem tylko dwa egzotyczne kierunki,a ten sobie to pododawał i zadowolony próbuje udowodnić......tylko co?

Te liczby ros turystów powinny być dramatycznie niskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Ta, typowa dla Polski przelotna moda na bycie głupioantyrosyjskim, przesłania widzę już nawet logikę.

ta przelotnia moda na nielubienie ruskich! faktycznie wcześniej nie słyszałem!

 

btw -> Ty jesteś prorosyjski i mądrzeantyrosyjski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Ta, typowa dla Polski przelotna moda na bycie głupioantyrosyjskim, przesłania widzę już nawet logikę.

Dodaj turystów z PL jeżdżących na Malediwy i  Sri Lankę i wyjdzie ci 30 tys Polaków. Mniej niż promil. 0,8 Polaka na tysiąc - kopiuj, wklej twojego rozumowania.

Podałem tylko dwa egzotyczne kierunki,a ten sobie to pododawał i zadowolony próbuje udowodnić......tylko co?

Te liczby ros turystów powinny być dramatycznie niskie. 

Porównaj liczbę turystów z Polski odwiedzających USA do Rosjan odwiedzających USA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

ta przelotnia moda na nielubienie ruskich! faktycznie wcześniej nie słyszałem!

 

No dla kilku milionów Polaków w latach 2005-2022 Putin > Kaczyński. Nawet palenie zniczy na grobach czerwonoarmistów było uważane za coś równie nowoczesnego jak publiczne przyznanie się do dokonania aborcji.

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Porównaj liczbę turystów z Polski odwiedzających USA do Rosjan odwiedzających USA.

 

Porównałem i co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RappaR napisał(a):

No i widać o ile Polska jest bogatsza 

Aha.

A ukraiński Krym to ilu Polaków odwiedziło w tamtym roku? Rosjanie nie jeżdżą do USA bo ich nie stać, tylko dlatego że nie mogą.

Ja nie porównałem bogactwa Polski i Rosji. Ja napisałem tylko, że obraz zamożności przeciętnego Rosjanina dakeko od biega od tych bajek sprzedawanych w polskich mass mediach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Aha.

A ukraiński Krym to ilu Polaków odwiedziło w tamtym roku? Rosjanie nie jeżdżą do USA bo ich nie stać, tylko dlatego że nie mogą.

Ja nie porównałem bogactwa Polski i Rosji. Ja napisałem tylko, że obraz zamożności przeciętnego Rosjanina dakeko od biega od tych bajek sprzedawanych w polskich mass mediach 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_countries_by_average_wage#Net_average_monthly_salary

W jakim znaczeniu? 

Że kilkadziesiąt tysięcy Rosjan z 140 mln stać na Malediwy, gdy miliony Polaków rocznie odwiedza Włochy, Hiszpanię, Grecję? 

Ale przyznaję Ci rację - Albania jest trochę biedniejsza od Rosji, gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.