Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

A tam małej :P 

Z topki:

PG Kidd, Thomas
SG Bryant, Wade, Allen, Scott
SF Barkley, Anthony
PF Baker, Joe Smith
C Mourning, Perkins

+ Kittles, Harper, Strickland, Brandon, Calderon, Hinrich, van Exel, John Williams, Dell Curry, Derek Smith, Worthy, Nocioni, Okur, A.Walker, Bosh, Dale Davis, E.Campbell, Ostertag

Jest o kogo się bić:)

No ciiicho, chcesz mi sklad rozmontowac? xD 

Thomas już dziadek, Joe Smith podobno ma 3 x jednoroczny kontrakt podpisać, generalnie 2/10, nie polecam nikomu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że ja mam miliony monet i będę pewnie mocno aktywny na FA to przynajmniej pierwsze rundy ogarnie @SlaKB

jbc na stronce (w zakładce pliki csv) jest dostępny najbardziej aktualny plik 2031_01 (w formacie excelowym) -> posprawdzajcie czy wszystko jest tam ok z Waszymi teamami (+ weryfikacja na stronce ligowej, żeby sprawdzić kasę z cutów, faktyczne salary itp :P)

dla nowych -> zwróćcie uwagę przede wszystkim na kolejność składania ofert (b.ważna sprawa)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

to Fes był do wyjęcia a ty bierzesz jakiegoś cepa :P :)

@elwariato przyjacielu,  mój wybór był tożsamy z wyborem CPU i wybrałem poprostu kolegę który miał najwięcej koksu w liczbach :)

przy końcówce 2 rundy i tak idzie sam szarot. Ale musze Cię pochwalić bo Zabian to jedyny ciekawy zawodnik w końcówce 2 rundy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

W próbnych najlepiej radził sobie z tej końcówki draftu akurat Fesenko:)

Panowie komisze - mam 2 pytania dotyczące FA

1. Czy jeśli złożę zawodnikowi ofertę MLE, a ktoś inny później złoży temu samemu zawodnikowi również MLE (bez przebicia) - to czy mogę swoją wycofać?
2. Wiem, że robicie copy-paste, ale wolę się upewnić: jak podpiszę kogoś za to MLE, a kogoś innego za LLE to mogę normalnie nimi handlować co nie? (w open poście pisze, że nie mogę).

1 - nie (to jest tylko wyrównanie)

2 - nie wiem o czym mówisz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

 

1. Czy jeśli złożę zawodnikowi ofertę MLE, a ktoś inny później złoży temu samemu zawodnikowi również MLE (bez przebicia) - to czy mogę swoją wycofać?
 

 

odpierdziel się ciulu od Kittelsa :D

PS słowem gdzie te jakieś próbne coś tych drafciarzy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

dobra wiem, że bez komentów itd nawet przeczytałem, mniej więcej, te wypociny @julekstep, w związku z tym dalej ch. wiem to powiem tak:

Pacers  -$4 416 697

1.Chciałbym żeby bidny Kerry Kittles nie wpadł w ręce tej parówy @january, ani zresztą w niczyje poza moimi :P i tak jak trzeba to daje to jerdzielone MLE, ale jak moge coś przyoszczędzić to powiedzta :D

2. Cuttino Mobley minimum 

3. Gerald Wilkins minimum

4. Sean Elliott minimum

 

PS nie wiem czy dobrze, czy nie, ogólnie jerdzielta się :) a i co z tym LLE też nie wiem, ale jak to coś więcej niż zwykłe minimum to chętnie dam któremuś z wymienionych powyżej, jak trzeba będzie

LLE to 1 200 000, gdzie najwieksze minimum (dla graczy z 10+ stazem) to 1 000 000

@cvbe brak birdow dla Wade'a to zamierzona taktyka, czy przeoczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał:

LLE to 1 200 000, gdzie najwieksze minimum (dla graczy z 10+ stazem) to 1 000 000

@cvbe brak birdow dla Wade'a to zamierzona taktyka, czy przeoczenie?

Oczywiście, że przeoczenie... Bardzo starałem się ogarnąć o co tu teraz chodzi ale jakoś nie zczaiłem co z tym Wade'm... Strasznie to jest dla mnie jakieś skomplikowane wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cvbe napisał:

Oczywiście, że przeoczenie... Bardzo starałem się ogarnąć o co tu teraz chodzi ale jakoś nie zczaiłem co z tym Wade'm... Strasznie to jest dla mnie jakieś skomplikowane wszystko :)

to niedobrze bo teraz na bank go stracisz (przekraczac soft cap mozna tylko birdami, MLE, LLE i minimami).

Jak dla mnie luz zeby dac ci mozliwosc teraz zarezerwoeania tego birda (bo nowy GM), ale nie wiem co inni mysla na ten temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

to niedobrze bo teraz na bank go stracisz (przekraczac soft cap mozna tylko birdami, MLE, LLE i minimami).

Jak dla mnie luz zeby dac ci mozliwosc teraz zarezerwoeania tego birda (bo nowy GM), ale nie wiem co inni mysla na ten temat :P

Jakoś jak się wczytywałem to zrozumiałem, że jeśli go zastrzegę to już tylko maxa będę mógł mu dać, co co prawda było nieco bez sensu ale tu nie jest wszystko identycznie jak w RL więc uznałem, że to możliwe... No tak, jak stracę przez to mój drugi najlepszy asset to TROCHĘ dałem dupy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

Jakoś jak się wczytywałem to zrozumiałem, że jeśli go zastrzegę to już tylko maxa będę mógł mu dać, co co prawda było nieco bez sensu ale tu nie jest wszystko identycznie jak w RL więc uznałem, że to możliwe... No tak, jak stracę przez to mój drugi najlepszy asset to TROCHĘ dałem dupy... ;)

Nie martw sie, ja strace Perkinsa, bo jakis szaleniec postnowil rzucic mu maxa. Jak nie gruszka to pietruszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eMeS napisał:

Nie martw sie, ja strace Perkinsa, bo jakis szaleniec postnowil rzucic mu maxa. Jak nie gruszka to pietruszka

masz kasę -> możesz powalczyć :P 

chociaż ponoć Kendrick już siedzi w Disneylandzie i ani myśli wracać na wieś :P

11 minut temu, cvbe napisał:

Jakoś jak się wczytywałem to zrozumiałem, że jeśli go zastrzegę to już tylko maxa będę mógł mu dać, co co prawda było nieco bez sensu ale tu nie jest wszystko identycznie jak w RL więc uznałem, że to możliwe... No tak, jak stracę przez to mój drugi najlepszy asset to TROCHĘ dałem dupy... ;)

niech @Krzemo i @SlaKB się wypowiedzą - ale dla mnie można zrobić wyjątek (zastrzec Wade'a po drafcie)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

masz kasę -> możesz powalczyć :P 

chociaż ponoć Kendrick już siedzi w Disneylandzie i ani myśli wracać na wieś :P

To tylko plotki, siedzi u mnie w biurze i dostaje wykład poparty twardymi faktami, że w ORL nie przekroczy 30% FG :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

To tylko plotki, siedzi u mnie w biurze i dostaje wykład poparty twardymi faktami, że w ORL nie przekroczy 30% FG :P

nie wiem do czego pijesz, bo Bradley skończył z bardzo przyzwoitym 35% fg :P 

1 minutę temu, january napisał:

Boston Celtics

1. Kerry Kittles - minimum OFERTA WYCOFANA
2. Dale Davis - minimum
3. Drew Gooden - minimum
4. Nick van Exel - minimum

@elwariato bierz przykład jak ładnie pisać posty na FA :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.