Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Wizards się przefarbowali na Mavericks, ale dalej te same kasztany!

Teraz, january napisał:

To wklepcie ktoś (Ty lub julek) skoro SlaKB porobiony % już ;d

no zarówno ja jak i Krzemo (w trochę mniejszym stopniu) mamy sporo interesu jako GMowie w tej turze, więc niech SlaKB klika :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jakie szanse na tego Campbella w Celtics :P ? (kilka minimalnych dostał, a ode mnie tylko MLE) 

to pierwszy etap -> tutaj grajkowie mają spore wymagania -> więc szanse marne imho

2 minuty temu, elwariato napisał:

ty to się nie odzywaj, żeby mi Kerego próbować podkupić :P 

słowem co teraz skoro tych etapów tyle, ok że kto podpisze to podpisze, ale dalej co ...

zapętlamy x 5 :P

w każdym kolejnym etapie gracze trochę obniżają oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wierząc mojej kopii gierki Hinrich powinien trafić do mnie już teraz ❤️ 

szkoda że to nie Ridnour, ale zawsze coś xD

Perk jakieś 60 do 40, że u mnie

Melo raczej zostanie w Warriors (z raz na 10 szedł do mnie a oferty Mavs nawet nie uwzględniłem w testach :P)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sylvinho. napisał:

Toronto Raptors -$17 217 826

1. Derek Smith MLE usuwam ofertę

2. Kerry Kittles MLE

3. Nick Van Exel minimum

4. Nate McMillan minimum

plus nie żeby kablował 😜 albo chował urazę 🤬 ale to tak można sobie odwołać ta ofertę z przed chwili i przerzucić ofertę na innego grajka ? z wyrazami szacunku i pozdrawiam komiszów, a ten niejaki @Sylvinho. to bardzo szemrany jegomość miałbym na niego baczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elwariato napisał:

plus nie żeby kablował 😜 albo chował urazę 🤬 ale to tak można sobie odwołać ta ofertę z przed chwili i przerzucić ofertę na innego grajka ? z wyrazami szacunku i pozdrawiam komiszów, a ten niejaki @Sylvinho. to bardzo szemrany jegomość miałbym na niego baczenie :D

mozna -> Ashigaru go przebil chwile potem

ofc zapis formalny kuleje (oferta Kittles LLE powinna zostac oznaczona jako wycofana a oferta Kittles MLE dopisana na dole), ale to juz kwestia SlaKBa czy uzna :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

w 1 etapie każdy chce maxa

rok temu poszły 3 kontrakty

od 3 etapu jest zabawa

ło masz to jeszcze tyle je.... ja myślał że już z bańki :P czyli grajkowie nie podebrani w tej rundzie są to w następnej można im składać oferty itd? plus czy te rundy znacząco przekładają się na chęć podpisania umowy? no i czy ma to sens w ogóle włączać się teraz do walki o grajków skoro nikt praktycznie nie chce podpisywać bo się tak ceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał:

ło masz to jeszcze tyle je.... ja myślał że już z bańki :P czyli grajkowie nie podebrani w tej rundzie są to w następnej można im składać oferty itd? plus czy te rundy znacząco przekładają się na chęć podpisania umowy? no i czy ma to sens w ogóle włączać się teraz do walki o grajków skoro nikt praktycznie nie chce podpisywać bo się tak ceni

tak od kolejnej rundy lecimy na nowo od stanu zero (minus grajkowie ktorzy podpisza i ofc odpowiednio zmienione salary teamow z  ktorymi podpisali).

MLE warto probowac dac od poczatku, minima to od 3ciej rundy maja sens tbh (ale jak i tak jestes pod capem to zawsze mozna poskladac oferty, zeby powkurwiac innych -> patrz january :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elwariato napisał:

plus nie żeby kablował 😜 albo chował urazę 🤬 ale to tak można sobie odwołać ta ofertę z przed chwili i przerzucić ofertę na innego grajka ? z wyrazami szacunku i pozdrawiam komiszów, a ten niejaki @Sylvinho. to bardzo szemrany jegomość miałbym na niego baczenie :D

Hahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

tak od kolejnej rundy lecimy na nowo od stanu zero (minus grajkowie ktorzy podpisza i ofc odpowiednio zmienione salary teamow z  ktorymi podpisali).

MLE warto probowac dac od poczatku, minima to od 3ciej rundy maja sens tbh (ale jak i tak jestes pod capem to zawsze mozna poskladac oferty, zeby powkurwiac innych -> patrz january :P)

no to na koniec te wskaźniki loyalty greed zakładam że im większy pierwszy tym większa szansa że zostanie w obecnej ekipie, czy niema to aż tak wielkiego przełożenia ?

 

PS znając szczęście to tylko ten Cutino podpisze z miejsca za to nieszczęsne lle :P

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

mozna -> Ashigaru go przebil chwile potem

ofc zapis formalny kuleje (oferta Kittles LLE powinna zostac oznaczona jako wycofana a oferta Kittles MLE dopisana na dole), ale to juz kwestia SlaKBa czy uzna :P

Liczę, że z taką drobnostką nie będzie problemu tym bardziej, że pisałem na szybko z telefonu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.